Tajemnicze zniknięcie i niebezpieczne sojusze w tym tygodniu w serialu Czwórki

Co wydarzy się w najbliższych odcinkach "Uroczyska"? Jakie sprawy będą musieli rozwikłać komisarze Filip Ziomecki (Antoni Królikowski) i Agata Wilczewska (Katarzyna Ucherska)? Emisja serialu od poniedziałku do czwartku o godz. 20:00 w Czwórce.

"Uroczysko": Co wydarzy się w najbliższych odcinkach?

W tym tygodniu w kolejnych odcinkach "Uroczyska" komisarze Filip Ziomecki (Antoni Królikowski) i Agata Wilczewska (Katarzyna Ucherska) - zajmą się sprawami zbrodni, których tłem będą feralne wybory, a ofiarami niedoszła miss i kandydat na posła.

Jednocześnie Filip nadal usiłował będzie rozwiązać rodzinną tajemnicę sprzed lat. Poszukując prawdy o śmierci swojej matki, zdecyduje się na ryzykowny krok, w nadziei, że wreszcie odnajdzie winnego. Tymczasem Agata dostanie niepokojący telefon od byłego narzeczonego i czym prędzej wyruszy do rodzinnego miasta.

Reklama

"Uroczysko": Odcinek 43 - emisja: poniedziałek, 19 lutego, godz. 20:00

Nikt się nie spodziewa, jak krwawo zakończy się wyborczy spot kandydata na posła. Gdy starosta Roch Olszak pojawia się w Uroczysku, policjanci muszą zapewnić mu ochronę. Ktoś z miasteczka grozi politykowi. Kariera, miłość, ambicje, rodzina - wszystko w jednej chwili zostaje zmielone na miazgę. I to dosłownie. Przesłuchania dwójki podejrzanych przynoszą rezultaty. Okazuje się, że obie osoby mają motyw. Agata ma spore wątpliwości co do pobudek bandyty, z którym Filip chce wejść w układ. Natomiast ksiądz Marek również nie wierzy, że współpraca z przestępcą przybliży ich do poznania prawdy o śmierci matki. Ziomecki nie odpuści, nawet gdyby miał zawrzeć sojusz z diabłem...

"Uroczysko": Odcinek 44 - emisja: wtorek, 20 lutego, godz. 20:00

Dr Laura Kłys zostaje zaatakowana i traci przytomność. Ostatnie, co pamięta, to charakterystyczny, słodki zapach... Policjanci muszą znaleźć kluczowy dowód w sprawie, który zaginął z gabinetu pani patolog. Nie będą z siebie zadowoleni, gdy zorientują się, że przeoczyli dość istotny trop. Żona starosty urządza zamordowanemu politykowi ostatnie pożegnanie, które jednocześnie jest wiecem wyborczym. Gdy na uroczystości pojawia się kobieta z odłamkiem szkła w ręku, robi się naprawdę niebezpiecznie. Filip i doktor Michał czują się winni, że nie zdążyli zareagować na czas i uchronić tak bliskiej im osoby. Agata dostaje niepokojący telefon od byłego narzeczonego. Zanim jednak pojedzie do rodzinnego miasta, będzie musiała odczytać jedno zdanie napisane krwią ofiary.

"Uroczysko": Odcinek 45 - emisja: środa. 21 lutego, godz. 20:00

Dla Wioletty wybory Miss nie mogły skończyć się zdobyciem wymarzonego tytułu. Nie zdążyła wystąpić w stroju kąpielowym, bo... znaleziono ją martwą w garderobie. Wezwani na pomoc ratownicy nie mieli wątpliwości, że to sprawa dla policji. Para posterunkowych, zdalnie nadzorowana przez komisarzy, zabezpiecza miejsce zbrodni i rozpoczyna śledztwo. Patolog odnajduje na ciele dziewczyny charakterystyczne ślady, a Zuza ważny przedmiot między żeberkami kaloryfera. Konkurs Piękności trwa nadal i wciąż nie wiadomo, która z kobiet okaże się najpiękniejsza - Andżelika, Vanessa, a może córka Kordasa? Agata przyjeżdża do mamy, która leży w szpitalu po operacji. Przy łóżku chorej znajdą się również doktor Michał i... niedoszły mąż pani komisarz.

"Uroczysko": Odcinek 46 - emisja: czwartek, 22 lutego, godz. 20:00

Ciąg dalszy śledztwa w sprawie martwej miss. Filip dzieli się z bratem informacjami, uzyskanymi nie za darmo, od bandyty. Jest pewien, że ma już w garści człowieka odpowiedzialnego za śmierć matki. Tymczasem sprawa zamordowanej Wioletty nabiera tempa. Agata wraca do Uroczyska, podczas gdy jedna z kandydatek na miss, w dzień finału, wyjeżdża w pośpiechu z miasteczka. Organizator gali nie zamierza opuścić wyborów - dzięki Filipowi zobaczy je z pewnością, tyle że... w pokoju przesłuchań. Dziewczyny biorące udział w Konkursie Piękności twierdzą, że liczy się zabawa, a nie kto wygra. Czy aby na pewno?

materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Uroczysko
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama