"Tajemnice Laury": Nie ma zbrodni doskonałej!

Dla tytułowej Laury nie ma zbrodni doskonałej. Każdego przestępcę doprowadzi przed wymiar sprawiedliwości. Bo ona kocha swoją pracę!


Reklama


Tym razem amerykańscy spece od telewizyjnych produkcji postanowili stworzyć serial, który z powodzeniem łączyłby trzymający w napięciu kryminał z dobrą komedią.

Tak powstał serial "Tajemnice Laury", którego główna bohaterka potrafi być równie groźna, co... rozbrajająco zabawna.

Zawsze na posterunku

 Nowy Jork - miasto, które nigdy nie zasypia. Na odpoczynek nie mogą też liczyć tutejsi stróże prawa, w tym rudowłosa pani detektyw, Laura Diamond (Debra Messing).

W pracy kieruje się... intuicją, co za każdym razem wprawia w zdumienie jej partnera w pracy, Billy’ego (Laz Alonso).

Dla przestępców Laura nie ma litości, jednak w domu zamienia się w bezradną mamę, której synowie bliźniacy, Nicholas i Harrison, potrafią... wejść na głowę.

Siła w obsadzie

 W roli Laury zobaczymy Debrę Messing, która popularność zyskała dzięki serialowi "Will i Grace" (w Polsce emitowany był również pod tytułem "Para nie do pary"). Za rolę zwariowanej dekoratorki wnętrz otrzymała statuetkę Emmy, a była aż siedmiokrotnie nominowana do tej prestiżowej nagrody. Na planie "Tajemnic Laury" partneruje jej m.in. Josh Lucas (gra męża głównej bohaterki).

Wcześniej aktor wystąpił m.in. w serialu "Firma", a także w filmie "Dziewczyna z Alabamy", w którym partnerował Reese Witherspoon. Co ciekawe, Josh Lucas ma polskie korzenie ze strony ojca.

Tajemnice produkcji


Kompletując obsadę, producenci serialu widzieli w roli Laury najpierw Demi Moore ("Niemoralna propozycja"), później znaną z "Gotowych na wszystko" Felicity Huffman. Konkurentki pokonała jednak żywiołowa Debra Messing. Pomysłodawcą scenariusza i producentem serialu jest Jeff Rake, który współtworzył m.in. "Piękną i bestię" oraz "Kości".

Wyprodukowany przez stację NBC serial jest amerykańską wersją hiszpańskiego "Los Misterios de Laura". Po zakończeniu emisji pierwszej serii "Tajemnic Laury" (22 odcinki) stacja TVN 7 zapowiada, że wkrótce rozpocznie emisję drugiego sezonu.


MJ

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje