"Szpital Alicji": Perypetie pani chirurg

Ekipa nowego serialu właśnie rozpoczęła zdjęcia w Toruniu. Akcja toczy się głównie w tym mieście. Główna bohaterka, Alicja Szymańska (Magdalena Różczka) to młoda pani chirurg

. Jest przekonana, że ma dokładnie opracowany plan na swoje życie - przyszłość wiąże z ukochanym Krzysztofem (Piotr Polk) i karierą medyczną. Los płata jej jednak figla. Wbrew oczekiwaniom nie zostaje przyjęta na wymarzony staż z transplantologii, a na dodatek okazuje się, że jej ukochany zgoła inaczej widzi ich wspólną przyszłość. Rozczarowana Alicja w akcie desperacji rzuca wszystko i wyjeżdża do Torunia, gdzie znajduje sobie nową pracę.

Reklama

Pani chirurg trafia do szpitala prowadzonego przez charyzmatyczną lekarkę Elżbietę Bosak (Danuta Stenka). Pozna tu chirurga Maksa (Paweł Małaszyński), ginekologa- położnika Piotra (Szymon Bobrowski), internistę Jivana (Marcin Perchuć) i chirurga Ordę (Wojciech Zieliński). Wszyscy oni na co dzień nie tylko walczą o życie pacjentów, ale też zmagają się z prywatnymi problemami. Obecnie powstaje 15 odcinków serialu. Premiera jest planowana na przyszły rok.

Jesteś fanem tego serialu? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj go do ulubionych, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na jego temat!

Dowiedz się więcej na temat: Szpital Alicji | Magdalena Różczka | Danuta Stenka | Piotr Polk

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje