Reklama

Szokująca roszada w "Parks and Recreation"

W nowym sezonie obsada "Parks and Receration" skurczy się o dwoje głównych bohaterów. Ann Perkins (Rashida Jones) i Chris Traeger (Rob Lowe) opuszczają Pawnee.


Reklama


Para rozstanie się z serialem w połowie nadchodzącego sezonu, a dokładnie w odcinku trzynastym, który wyemitowany zostanie w połowie lutego.

Przyczyna odejścia obojga aktorów nie została ujawniona, ale można śmiało założyć, że znikną oni z serialu jednocześnie. Jak podał w swoim komunikacie producent serii, Mike Schur, w nadchodzących odcinkach Ann i Chris będą się starać o dziecko.

"Bardzo cenimy Rashidę i Roba, dlatego jest nam przykro z powodu ich odejścia. Rashida była pierwsza aktorką, co do której byliśmy pewni, że chcemy aby dołączyła do obsady. Mając także na uwadze, jak ważna postać Ann jest dla Leslie, jestem pewien, że tak naprawdę nigdy nie oddali się ona zbytnio od Pawnee. Co do Roba, początkowo chcieliśmy, aby nakręcił z nami sześć - osiem odcinków, a skończyło się na siedemdziesięciu pięciu, więc i tak jesteśmy bardzo zadowoleni" - stwierdził  Schur.

Producent dodał także, że Rashida i Rob to wspaniali, utalentowani i oddani aktorzy. "Byli ważną częścią naszej serialowej rodziny. Postaramy się, aby ich odejście z "Parks and Recreation" było spektakularne" - dodał.

Jones była w obsadzie "Parks and Recreation" od debiutu serial na antenie w kwietniu 2009 roku. Lowe dołączył w sezonie drugim.

To nie pierwszy raz, kiedy Rob Lowe opuszcza serial przed zakończeniem serii. Zdarzyło mu się to już podczas pracy na planie "Prezydenckiego pokera" kiedy to zdecydował się odejść w trakcie trwania serii czwartej.

Dowiedz się więcej na temat: Rashida Jones | Rob Lowe | Parks and Recreation | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje