„Światło twoich oczu”: Nowy serial, data premiery, fabuła

W środę 5 września o godz. 16.45 Czwórka zaprasza na premierę „Światła twoich oczu”.

Luis Ocaranza nie może się doczekać narodzin syna, który odziedziczy jego fortunę i przedłuży nazwisko jego znakomitego rodu. Nie wie, że jego żona, Prudencia, nosi pod sercem córeczkę, która urodzi się tak słaba, że odbierająca poród na ich wiejskim ranczu akuszerka, Damiana, uzna ją za martwą.

W obliczu tej tragedii i faktu, że Prudencia nie będzie mogła mieć więcej dzieci, jej niania, słysząc, że kilka godzin wcześniej w pobliskiej wsi Damiana pomogła przyjść na świat zdrowemu chłopcu osieroconemu przy porodzie, przekonuje Prudencię, by w tajemnicy przed Luisem podmieniły dzieci.

Reklama

Damiana podrzuca im chłopca, a ciało dziewczynki zabiera do domu, gdzie zaszokowana odkrywa, że córeczka Ocaranzów żyje. Obawiając się konsekwencji  postanawia jednak zataić prawdę i sama wychować dziewczynkę. Mijają lata, ukochany jedynak Ocaranzów, Luis Alberto, dorasta w luksusie, w którym niczego mu nie brakuje -  od najlepszego wykształcenia po zbytki, gdy tymczasem Mariana, która okazała się niewidoma, wiedzie proste życie w harmonii z naturą, ucząc się pod okiem Damiany prostych umiejętności i radzenia sobie bez pomocy oczu.

Dopiero spotkanie z doktorem Isauro, który postanawia przygotować ją do pracy w charakterze swojej asystentki, umożliwia wrażliwej i inteligentnej dziewczynie zdobycie podstaw edukacji. Jednak szlachetny, wrażliwy i przystojny Isauro, całkowicie zmienia się po pożarze domu Damiany, kiedy ratując z płomieni Marianę zostaje oszpecony. Odtąd staje się zgorzkniałym odludkiem, zaborczym i zazdrosnym o Marianę.

Pewnego dnia Ocaranzowie przyjeżdżają na ranczo i podczas polowania Luis Alberto spotyka w lesie piękną Marianę. Luis Alberto i Mariana zakochują się w sobie, chociaż on ma dziewczynę, którą zgodnie z oczekiwaniami wszystkich powinien wkrótce poślubić, a ją za wszelką cenę chce przy sobie zatrzymać Isauro. Czy ich miłość okaże się silniejsza niż wszystkie przeciwności i intrygi?

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy