Świąteczny weekend w serialach

Jakie perypetie czekają naszych ulubionych bohaterów w trakcie weekendu? Zapraszamy do lektury serialowego przewodnika!Reklama

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!
Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?


Czwartek - 24.12

"Klan"

odc. 2858/2859 W wigilijny poranek do drzwi Moniki puka Feliks. Mężczyzna chce złożyć byłej partnerce życzenia i wręczyć drobny upominek. Daniel robi wszystko, by jak najszybciej pozbyć się Nowaka. Kilka godzin później do swojej firmy wreszcie wraca Teresa. Od progu informuje Feliksa, że postanowiła dać jeszcze jedną szansę Rudolfowi. W tym samym czasie w domu, w którym mieszkają Bożenka i Miłosz, Leokadia kieruje przygotowaniami do Wigilii. Natomiast Michał dostaje informację od Sandry, że właśnie zaczęła się operacja ich maleńkiej córeczki. Chojnicki natychmiast rusza do szpitala. Po kilku godzinach niecierpliwych oczekiwań lekarz informuje rodziców, że zabieg przebiegł pomyślnie. Szczęśliwy Michał jedzie na Sadybę, gdzie zgromadziła się już większość rodziny i przyjaciół. Za to do drzwi domu Bożenki, w którym do Wigilii ma zasiąść Grażynka i Leopold z rodzinami, dzwoni Arkadiusz. Ula jest zachwycona, że tak wybitny muzyk spędzi z nimi ten świąteczny wieczór. Od razu proponuje wspólny koncert kolęd.


Sobota

"Ratownicy"

odc.2 Podczas wyjazdu integracyjnego uczestnicy mają przejść mostkiem nad przepaścią. Jeden z nich wpada w panikę. Konieczna jest pomoc ratowników. Hubert i Tośka szukają mężczyzny, który wyszedł w góry i nie wrócił do hotelu.

Niedziela

"Siła wyższa"

odc.3 Dorota prowadzi przez internet nabór kandydatów na kursy organizowane w klasztorze. Franciszkanie, pewni, że nikt nie przyjedzie, z rezygnacją idą do jadalni zapoznać się efektem jej pracy. W miarę słuchania ich niedowierzanie przeradza się w szok.

"American Horror Story"

odc.3 Włamanie tak bardzo wytrąca Vivien z równowagi, że jej jedynym marzeniem staje się przeprowadzka. Ben miewa zaniki pamięci. Po jednym z nich budzi się w ogrodzie i z zaskoczeniem odkrywa obecność swojej dawnej partnerki, Hayden McClaine.

"Olimp"

odc.4 Minojczycy pojmują Herosa, wyrocznię i Dedala. Przyprowadzają ich Minosowi i jego córce. Król nakazuje Dedalowi zbudować machinę, która pozwoli pokonać Ateńczyków. Ariadna, chcąc uwieść Herosa, poddaje go wymyślnym torturom.

"Blondynka" 4

odc.43 Sylwia przeżywa trudne chwile po wyjeździe Krisa i Antka do Nowej Zelandii. Jest rozbita, smutna i nie daje sobie rady z codziennymi obowiązkami. Przyjaciele są zaniepokojeni jej stanem. Obmyślają plan wyciągnięcia młodej weterynarz z depresji. Tymczasem przygotowania do budowy skansenu w okolicach rezerwatu oraz ośrodka wypoczynkowego nabierają zawrotnego tempa. Starosta Izabela stopniowo odkrywa przed wójtem kolejne szczegóły projektu. Ambitna i świadoma swojej władzy nie cofnie się przed niczym, realizując swoje cele. Traczyk ma obawy dotyczące planowanych z wielkim rozmachem inwestycji. Mimo wszystko decyduje się współpracować z Rychter i umożliwić realizację planu.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje