Reklama

"Supergirl": CBS zdecydowało się na realizację serialu

CBS podało oficjalną informację o wejściu w bliższą relację z młodą Superbohaterką. Nowy serial, który jest produkcją Grega Berlanti pojawi się na ekranach jeszcze w tym roku.


Reklama


"Supergirl" jest adaptacją komiksu DC Comics o tym samym tytule. Opowiada o losach 24-letniej dziewczyny, Kary Zor-El.  Urodziła się ona na planecie Krypton i jest kuzynką słynnego Supermana. Posiada nadprzyrodzone moce, które musi ukrywać. Po przybyciu na Ziemię postanawia to zmienić. Chce zostać bohaterem i pomagać ludziom.

W rolę tytułową wcieli się Melissa Benoist, znana z takich produkcji jak "Glee" i "Whiplash". Oprócz niej na ekranie zobaczymy m.in. Caliste Flockhart, Mehcada Brooksa i  Chyler Leigh.

Do tej pory emisja serialu stała pod znakiem zapytania ze względu na koszty finansowe. Wpływ na ostateczną decyzję miała dyrektor stacji CBS Entertainment, Nina Tassler, która pokochała serial po obejrzeniu finałowego odcinka.

Co więcej stwierdziła, że szuka historii o silnych kobietach, które mogą zmienić świat.

Obecnie trwają jeszcze spory dotyczące pory emisji nowego serialu. Prawdopodobnie program będzie nadawany w niedzielne wieczory,  jak inne seriale sci-fi.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje