Reklama

"Strażnicy": Tajemniczy projekt

Czworo świetnych aktorów zaczyna mówić o produkcji, w której biorą udział od września. Znamy jej tytuł i... niewiele więcej.

Ciekawią Was owiane tajemnicą nowości? Nas bardzo. Nic więc dziwnego, że wiadomość, którą Marcin Dorociński opublikował na Facebooku, z miejsca wzbudziła sensację. Aktor był niezwykle zagadkowy. Oznajmił, że bierze udział w projekcie, o którym nie wolno mu nic powiedzieć.

Czwórka z lornetkami

Reklama

Nie bierzmy mu tego za złe. Każdy naprawdę dobry serial lub film ma przecież sekrety, których twórcy pilnie strzegą! Aktor udostępnił natomiast zdjęcie z kolegami z planu (wszyscy trzymają w dłoniach profesjonalne lornetki) oraz tytuł. Tym z Was, którzy nie śledzą mediów społecznościowych, przekazujemy nowinę. Projekt nosi tytuł "Strażnicy", powstaje na południu Polski - m.in. w malowniczych Bieszczadach, a w głównych rolach obok Dorocińskiego występują: Magdalena Cielecka, Maja Ostaszewska i Bartłomiej Topa.

Jest jeszcze adres oficjalnej strony straznicy.eu. Film? Serial obyczajowy? A może fabularno- dokumentalny? Tego nie wiemy.

Dotarliśmy natomiast do wypowiedzi aktorów.

I tak pan Marcin zdradza: - Postanowiłem wystąpić w "Strażnikach", ponieważ dzięki temu będę mógł zrealizować bardzo ważną misję. Myślę, że to jedna z moich najważniejszych ról.

Koleżanka z planu Magdalena Cielecka dodaje: - To, czy ta rola będzie sukcesem, zależy nie tylko ode mnie, ale też od wielu ludzi, z którymi pomysłodawca wciąż prowadzi rozmowy.

Udostępniając na Facebooku to samo zdjęcie, które zamieścił Dorociński, podpisuje je: - Moi wybitni koledzy w historii o sprawach najważniejszych.

Misja w Bieszczadach?

 Południe Polski, Bieszczady, strażnicy, sprawy najważniejsze, misja - brzmi to bardzo interesująco! Na szczęście szczegóły poznamy wkrótce - prawdopodobnie na początku 2016 roku. Dzisiaj nie pozostaje nam nic innego, jak tylko... cóż, cierpliwie czekać.

Jednocześnie przypominamy, że Marcin Dorociński i Magdalena Cielecka występują razem w miniserialu "Pakt", z kolei Bartłomiej Topa grał niedawno z Dorocińskim w toczącej się w Bieszczadach "Watasze".

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje