Spin-off "W garniturach": Pierwsze nazwiska w obsadzie! Czy Meghan Markle powróci do serialu?

Od kiedy na Netflix pojawił się serial "W garniturach" grono fanów produkcji powiększyło się. Na fali popularności serii, stacja NBC postanowiła stworzyć spin-off. Czy ponownie zobaczmy Meghan Markle w serialu "W garniturach"?

Na nowej fali popularności serialu "W garniturach", stacja NBC ogłosiła, że pojawi się spin-off popularnego serialu o prawnikach. Między innymi dzięki tej produkcji, mogliśmy lepiej poznać Meghan Markle, obecnie żonę księcia Harry’ego. Czy po rezygnacji z pełnienia oficjalnych funkcji królewskich, powróci do aktorstwa? 

"Suits: LA": Spin-off "W garniturach"

Najnowszy serial będzie powstawał pod okiem dotychczasowego twórcy "W garniturach" - Aarona Korsha, który napisze również scenariusz do odcinka pilotowego. O czym spin-off i kogo zobaczymy w obsadzie? 

Akcja serialu przeniesie się do Kalifornii, a dokładnie do Los Angeles. W roli głównej zobaczymy Lex Scott Davis ("Pierwsza Noc Oczyszczenia"), która wystąpi u boku Stephena Amella ("Arrow"). 

Reklama

Davis wcieli się w rolę Eriki Rollins, gwiazdy firmy prawniczej, która jest gotowa zaryzykować wiele, a nawet lojalność swoich przyjaciół, by osiągnąć swój cel. Z kolei Amell wystąpi jako Ted Black — były prokurator federalny z Nowego Jorku, który będzie starał się odnaleźć na nowo w Los Angeles. Od 15 lat współprowadzi "kancelarię specjalizującą się w prawie karnym i show-biznesie" - głosie streszczenie stacji. 

"Jego firma znajduje się w punkcie kryzysowym i aby przetrwać, musi przyjąć rolę, którą przez całą karierę gardził. Ted otoczony jest grupą wybitnych współpracowników, którzy wystawiają na próbę swoją lojalność zarówno wobec niego, jak i siebie nawzajem, nie mogąc powstrzymać się od łączenia życia osobistego i zawodowego. Wszystko to dzieje się w czasie gdy wydarzenia sprzed lat powoli wychodzą na jaw, i dowiadujemy się, dlaczego Ted zostawił wszystko i wszystkich, których kochał" - informuje stacja NBC. 

"Suits: LA": Czy Meghan Markle powróci?

Stacja opublikował dopiero pierwsze nazwiska, które zobaczymy w serial. Zapewne w kolejnych miesiącach poznamy nowe osoby dołączające do obsady, ponieważ produkcja serialu ma rozpocząć się dopiero pod koniec marca.  

Zapewne wielu fanów serialu czy i jak nowa produkcja będzie się łączyć z "W garniturach". Częstym zabiegiem jest, że lubiane postacie z oryginalnych serii powracają w spin-offach z epizodycznymi rolami. Czy istnieje podobna szansa dla Meghan Markle i postaci, którą grała?  

Księżna wcieliła się w serialu w postać Rachel Zane, jednak w 2017 roku zrezygnowała z roli w serialu. Jej powrót nie jest niemożliwy, ale mało prawdopodobny. Dodatkowo Aaron Korsh jasno zaprzeczył, by ktokolwiek z poprzedniej obsady pojawił się w najnowszym spin-offie. Słowa te potwierdziła jedna z aktorek z obsady “W garniturach" - Rachel Harris. 

"Chce [Aaron Korsh — przyp.red.], aby produkcja sama osiągnęła sukces, bez wsparcia oryginalnej obsady. Nie oznacza to jednak, że się nie pojawimy" - zapowiedziała aktorka. Zapytana o Meghan Markle odpowiedziała: 

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Meghan Markle | W garniturach | NBC
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy