Reklama

"Spidey i super-kumple": Pierwszy serial Marvela dla przedszkolaków!

Uniwersum Marvela otwiera się na najmłodszych widzów – do świata superbohaterów wprowadzi ich nowy serial „Spidey i super-kumple”. Produkcja dostosowana do odbiorcy w wieku 3-7 lat zadebiutuje w Polsce na antenie Disney Junior 16 października.

"Spidey i super-kumple": O czym opowiada serial?

Seria "Spidey i super-kumple" to pierwsza, odcinkowa produkcja z uniwersum Marvela kierowana do przedszkolaków. Przedstawia najmłodszym widzom Petera Parkera, który razem z Gwen Stacey i Milesem Moralesem tworzy pajęczą drużynę! Nie zabraknie też wsparcia znajomych Avengersów: Hulka, Czarnej Pantery czy Miss Marvel.

Twórcy serii zadbali o to, by wynikający z serii przekaz o potędze drużynowości i sile przyjaźni był zrozumiały, ale i atrakcyjny dla najmłodszych widzów. Z myślą o nich Disney Junior przygotował muzyczną niespodziankę. Do polskiej wersji tytułowego utworu, wykonywanego przez Rafała Szatana, powstał specjalny taniec super-kumpli. Pełen prostych do odtworzenia pajęczych ruchów i póz taniec to nie tylko okazja do wspólnej zabawy, ale i chwili aktywności w stylu ulubionego bohatera.

Reklama

"Spidey i super-kumple": Kiedy i gdzie oglądać?

Ich wspólne przygody widzowie z Polski śledzić mogą już od 16 października w soboty i niedziele o godz. 10.00 na kanale Disney Junior.

Zobacz więcej:

Jason Segel będzie gwiazdą nowego serialu!

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama