Reklama

„Smash”: Kulisy wielkich produkcji

„Smash” to serial odkrywający kulisy powstawania musicalu na Broadwayu, z udziałem aktorskich sław, takich jak Anjelica Houston, Uma Thurman i Debra Messing. Od 20 września będziemy mogli oglądać go na antenie Canal +.


Reklama

Julia Houston (Debra Messing) i Tom Levitt (Christian Borle) są parą zaprzyjaźnionych kompozytorów związanych z teatrami na Broadwayu. Wspólnie podejmują się napisania piosenek do musicalu opartego na biografii Marilyn Monroe. Projekt realizuje ambitna producentka Eileen Rand (Anjelica Huston) pragnąca udowodnić mężowi, z którym właśnie się rozwodzi, że potrafi poradzić sobie bez jego pieniędzy.

Eileen zatrudnia jako reżysera renomowanego, ale zarozumiałego i aroganckiego Dereka Willsa (Jack Davenport). Wkrótce rozpoczyna się rywalizacja między kandydatkami do głównej roli. Faworytką jest doświadczona chórzystka Ivy Lynn (Megan Hilty), ale zagraża jej utalentowana dziewczyna z prowincji, Karen Cartwright (Katharine McPhee), w której Derek widzi swoją Marilyn.

Wystawienie spektaklu utrudniają zarówno problemy finansowe Eileen, jak i skomplikowane relacje osobiste pomiędzy uczestnikami projektu.

Od 20 września w każdy czwartek o 21:00 Canal + pokaże dwa premierowe odcinki z liczącej 15 epizodów produkcji.

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Smash | Canal+ | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje