Reklama

Serialowy przewodnik: Premiery, daty, opisy odcinków

Co wydarzy się w serialach w nadchodzącym tygodniu?

Barwy szczęścia

odc.1885 Julita i Józek wspominają swoje niedawne wesele. Wkrótce otrzymują niepokojący telefon od ojca chorego noworodka, którego operację sfinansowali. Alicja obawia się, że trafi do więzienia.

Reklama

odc.1886 Aldona zauważa, że coś trapi Tadeusza. Duchowny wyjawia jej, że przeżywa kryzys powołania. Klara i Hubert gubią się w górach. Towarzyszy im córeczka.

odc.1887 Agatę niepokoi brak kontaktu z bratem. Wypytuje recepcjonistę pensjonatu, w którym Pyrkowie się zatrzymali. Sebastian chce zakończyć związek z Jowitą.

odc.1888 Sytuacja pogodowa w górach staje się dramatyczna. Klarze i jej bliskim grozi śmierć wskutek wychłodzenia. Mariola wpada w spiralę kłamstw. Podejmuje decyzję o zerwaniu z Tomkiem.

Na Wspólnej

odc.2734 Staś trafia do szpitala. Wyjaśnia ojcu, dlaczego mama zostawiła go bez opieki w lesie. Ich rozmowę słyszy Weronika. Michel dowiaduje się o romansie Nataszy. Na domiar złego Sandra żąda szybkiego rozwodu.

odc.2735 Markowi wraca chęć do życia. Tłumaczy Dębkom, że to zasługa byłej żony. Kinga i Tymon rywalizują o kampanię dla Różalskiego. Stają się niezawodnym zespołem.

odc.2736 Danka przygotowuje się do randki z Januszem. Niespodziewanie odwiedza ją Marek. Do redakcji Smolnego przychodzi tajemniczy informator z plikiem tajnych dokumentów.

odc.2737 Mania nie zgadza się na wyzwanie zaproponowane przez Janka. Oskarża go o łamanie zasad. Marek doznaje szoku, gdy na progu mieszkania widzi kobietę łudząco podobną do zmarłej Natalii.

odc.143 Do Polski wraca niezwykle niebezpieczny gangster, Bruno. Bandyta do tej pory ukrywał się w Kolumbii, jednak na wieść o chorobie brata zdecydował się opuścić kryjówkę. Zmusza pewnego naukowca do opracowania skutecznego leku dla jego krewnego, posiłkując się indiańskimi recepturami. Okazuje się jednak, że medykament ma skutki uboczne - wzrost agresji. Górski niebawem wpada na trop kryminalisty. Niestety, podczas próby aresztowania zostaje potrącony przez samochód. Odzyskawszy przytomność, dowiaduje się o porwaniu Aleksa, któremu zaaplikowano niebezpieczny specyfik. Wychodzi także na jaw, że pies uczestniczył w napadzie na bank. Dzięki pomocy innego przestępcy, Krzywego, komisarz szybko odnajduje swego pupila.

The Good Doctor

odc.13 Claire uczestniczy w operacji pękniętego tętniaka mózgu. Badania wykazują, że pacjent ma drugiego tętniaka, który zagraża jego życiu. Żona nie wyraża jednak zgody na kolejny zabieg. Swoją decyzję motywuje tym, że jej mąż nie chciałby funkcjonować jako inwalida. Melendez, Shaun i Jared opatrują rany poparzonej muzułmanki. Murphy przyłapuje kobietę na kłamstwie.

odc.14 Dr Lim proponuje Melendezowi zawody. Wraz ze stażystami zajmą się podobnymi przypadkami. Wygra ten zespół, który zostanie lepiej oceniony przez pacjenta. Lim, Shaun i Jared diagnozują nastolatkę z męskim DNA. Rywalizująca z nimi grupa w składzie: Melendez, Claire i Morgan próbuje pomóc samotnemu ojcu, który na własne życzenie doprowadził się do obecnego stanu.

Wieczna miłość

odc.1-5 Mimo przynależności do różnych klas społecznych ubogi Kemal i zamożna Nihan decydują się na wspólne życie. Niestety, kapryśny los ich rozdziela. Mężczyzna podejmuje pracę w dalekiej kopalni, a jego wybranka zmuszona jest poślubić kuzyna.

Kryminalne zagadki Las Vegas

odc.16, 17 Agenci wszczynają śledztwo w sprawie śmierci kobiety, której ciało sprawca pokrył charakterystyczną srebrną farbą. Trop wiedzie do byłego partnera ofiary. Następnie muszą odbić z rąk porywaczy dwie nastolatki. Dziewczyny były świadkami zabójstwa.

S.W.A.T. – jednostka specjalna

odc.21, 22 Harrelson i Deacon wpadają w pułapkę. W odludnym górzystym terenie z narażeniem życia zmuszeni są stawić czoło gangowi kierowanemu przez byłego policjanta. Następnie próbują zapobiec eskalacji przemocy na tle rasowym.

Wikingowie

odc.3 Ragnar w asyście swojego oddziału napada na klasztor w Lindesfarne. Najeźdźcy zabierają ze sobą łupy, a uprowadzonych mnichów decydują się sprzedać na targu niewolników. Jarl Haraldson zezwala wojownikom na kolejną wyprawę.

Elif

odc.308-312 Erkut rozsiewa plotki, że Zeynep go poślubi jak tylko dostanie rozwód. Veysel próbuje wymusić na Necdecie przyznanie się do wszystkich niegodziwości, których się dopuścił. Melek oskarża Nurten o uprowadzenie Elif. Żąda uwolnienia córki.

Midnight Sun

odc.8 Kahina próbuje dociec, dlaczego w kopalni pozostawiono odpady radioaktywne. Chcąc poznać prawdę, oznajmia Francuzowi, że zna nazwisko zabójcy. Tymczasem uwięzieni pod ziemią górnicy walczą o życie. Towarzyszący im Eddie planuje zemstę.

Z archiwum X

odc.1/6 Do Muldera i Scully zgłasza się po pomoc internetowy celebryta. Mężczyzna zapoznaje agentów z kobietą, którą rzekomo porwali wrogo nastawieni do ludzi mieszkańcy obcej galaktyki. Nieznajoma twierdzi, że to rządowy spisek.

odc.207 Policjanci eskortują Marcina Górskiego, świadka koronnego w aferze paliwowej. Gdy dochodzi do napadu na furgonetkę, przestępca ucieka. Nocul odkrywa, że poszukiwany zna Pluskwę. Niespodziewanie proboszcz staje się zakładnikiem.

Korona królów

odc.71-80 Na Wawel przybywa arcybiskup Janisław, który zarzuca Grotowi nielojalność. Rozpoczyna się proces przeciwko Krzyżakom. Wysłannicy zakonu podważają wiarygodność rozprawy. Stan Anny ulega pogorszeniu. Kazimierz czuwa przy umierającej żonie.

Janosik

odc.11-13 Do karczmy zbójników przybywa książę z siostrzenicą Eweliną. Janosik ulega urokowi nieznajomej, czym wzbudza zazdrość Maryny. Mimo nieporozumień harnaś staje na ślubnym kobiercu. Niestety, szczęście zakochanych nie trwa długo.

Klara i wszystko jasne

odc.9-12 Sekretarka postanawia znaleźć zabójcę swojej koleżanki. Bada też okoliczności tragedii w parku rozrywki. Następnie policjanci prowadzą śledztwo w sprawie śmierci mężczyzny. Klara nie wierzy w wersję o samobójstwie. Trafia na zupełnie odmienny trop.

Rush


odc.9 William pomaga uratować noworodka. Matką jest nastoletnia uciekinierka. Okazuje się, że ojciec dziewczyny - wpływowy sędzia - zmusza córkę do oddania swojego dziecka do adopcji. Tymczasem pijany przyjaciel Warrena omal nie zabija kochanki.

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama