Reklama

Serialowy przewodnik: Opisy odcinków

Na sygnale

odc.235 Zosia pragnie dołączyć do ratowników jako wolontariuszka. Wiktorowi nie podoba się ten pomysł, ale Anna oferuje dziewczynie miejsce w swojej ekipie. Wkrótce otrzymują pierwsze wezwanie. Ich pacjentką jest młoda kobieta cierpiąca na schizofrenię. Na miejscu okazuje się, że więcej osób wymaga pomocy. Podczas akcji córka Banacha nagle traci przytomność.

Reklama

odc.236 Martyna i Piotr wracają z podróży poślubnej. Gdy tylko zjawiają się w pracy, dostają wezwanie na plan reality show. Mają udzielić pomocy uczestnikom programu, Marioli i Bogusiowi. Tymczasem zespół doktor Reiter w drodze do szpitala zatrzymuje się, by ratować bezdomnego. Po skończonym dyżurze wszyscy spotykają się na imprezie integracyjnej, którą zorganizował Kuba.

odc.276 19-letnia Aniela sama zajmuje się młodszym rodzeństwem i schorowaną babcią. Teraz z Anglii po siedmiu latach wraca jej najstarszy brat, Adam. Dziewczyna ma do niego żal, że zostawił ją z wymagającą opieki staruszką i matką alkoholiczką. On jednak twierdzi, że zamierza to wynagrodzić. Za granicą zarobił sporo pieniędzy i teraz może naprawdę wesprzeć bliskich. Mężczyzna wraca z siostrą do rodzinnego domu. Nazajutrz wybiera się do banku. Wkrótce jego ciało zostaje znalezione w lesie. Obok zwłok leży łańcuszek z medalionem. Nocul, Dziubak i Paruzel rozpoczynają śledztwo. W sprawę angażuje się również proboszcz. W tym czasie Natalia odbiera Emilkę z dworca. Dziewczynka jest mało kontaktowa, przez co gospodyni czuje się urażona.

Korona królów

odc.233-236 Do Krakowa mają przybyć znamienici goście. Na Wawelu trwają przygotowania. Guillame morduje młodego muzyka, Jana z Sącza. Krystyna ginie z rąk czeskiego szpiega. Papież nie zgadza się na unieważnienie ślubu Kazimierza z Adelajdą.

Ekstradycja


odc.3 Szantażowana przez Nadieżdę Sabina podpisuje umowę kredytową z Geobankiem. Choć oznacza to dla niej bankructwo, nie zamierza mówić o tym Olgierdowi. Tymczasem Halski na własną rękę postanawia wykraść narkotyki z policyjnego skarbca.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje