Reklama

Serialowy przewodnik: Opisy odcinków

Na Wspólnej

odc. 2885 Przerażona Joanna zgłasza zaginięcie Anieli i Wiktora. Jest wściekła na policjanta, który nie chce jej uwierzyć, że może mieć to związek z nielegalną hodowlą psów.

odc. 2886 Na daczy Wszoły zjawia się Ilona. Ma ze sobą sprzęt nagrywający, dzięki któremu chce zarejestrować moment brania przez naczelnika łapówki. Niestety, mężczyzna odkrywa podstęp i... rzuca się na Zdybicką.

odc. 2887 Ponieważ ojciec Tosi wyjeżdża na placówkę do Dubaju, prosi Zuzę i Kamila, by zaopiekowali się dziewczynką. Hofferowie zgadzają się. Nie zdają sobie sprawy, co ich czeka...

odc. 2888 Policja przeszukuje dom Zdybickiej. Wychodzi na jaw, że była ostatnią osobą, która widziała naczelnika Wszołę. Czy to ona go zabiła?

Barwy szczęścia

Reklama

odc. 2077 W Otwocku dochodzi do awantury. Ludwik, wściekły na fakt, iż żona zaproponowała gościnę Norbertowi, postanawia znaleźć sposób, który pozwoli mu pozbyć się byłego więźnia. Oskarża go więc o kradzież zegarka... Sadowska szybko odkrywa, kto tak naprawdę zabrał czasomierz.

odc. 2078 Ponieważ interesy idą bardzo dobrze, Lidka i Radek zastanawiają się nad otwarciem drugiego lokalu. Franek chętnie zostałby ich wspólnikiem, ale nie ma potrzebnych na to pieniędzy. Postanawia zdobyć konieczne 50 tysięcy. Niestety, wszyscy, których pyta o pożyczkę, odmawiają. Falkowski jednak nie traci nadziei.
odc. 2079 Od samego rana Oliwka źle się czuje. Zwalnia się z lekcji i jedzie do rodziców Mii, co mocno zaskakuje Kajtka. Wanda podaje Zbrowskiej ziołowe leki, po których dziewczyna śpi przez kilka godzin. Zaniepokojony Cieślak zjawia się w apartamencie Jabłońskich i chce rozmawiać z Oliwką...

odc. 2080 Gdy Zbrowska budzi się następnego dnia rano, z zaskoczeniem odkrywa, że nadal jest w mieszkaniu Jabłońskich. Wanda proponuje jej śniadanie i... nie chce wypuścić z mieszkania. A po chwili zaczyna namawiać do założenia ubrań, które należały do Mii. W tym samym czasie Kajtek zaczyna się martwić o Oliwkę...

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje