Reklama

Serialowy przewodnik: Opisy odcinków


Zakochani po uszy

Reklama

odc.60, 61 Kuba i Wiki chcą sprawdzić prawdomówność Sylwii. Również Piotr pragnie się tego dowiedzieć. W tej kwestii pomocny może okazać się policjant Tomek. Wojtek rzuca pracę w bistro. Adrian proponuje mu przeprowadzkę do Jurka.

Ślad

odc.64-66 Detektywi CWŚ badają sprawę uduszenia staruszki. Wiadomo, że emerytka zeznawała w sprawie wypadku drogowego, którego była świadkiem. Chciała się również pozbyć zięcia, by wydać córkę za bogacza. Trwa również pościg za gwałcicielem.


Świat według Kiepskich

odc.549 Mieszkańcy kamienicy przy ulicy Ćwiartki 3/4 są świadkami zaskakującego zdarzenia - Waldek zostaje aż trzykrotnie rażony piorunem. Nikt nie ma wątpliwości, że młody Kiepski nie wyjdzie z tego cało. Ku zaskoczeniu rodziny i sąsiadów, mężczyzna nie doznaje uszczerbku na zdrowiu. Mąż Jolasi jest szczęśliwy i zarazem dumny, że udało mu się przechytrzyć los. Niebawem wychodzi na jaw, że syn Ferdynanda nabył nadprzyrodzone zdolności, które ujawniają się podczas wykonywania zwykłych czynności. Paździoch i Boczek zastanawiają się, jak mogą to wykorzystać. Nadzwyczajne umiejętności robią wrażenie na Halinie i jej mężu, którzy dotąd nie mieli o Waldku najlepszego zdania. Z czasem jednak chłopaka zaczyna męczyć sława.

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje