Reklama

Serialowy przewodnik: Opisy odcinków

Pierwsza miłość

odc. 2870 Na uroczystej kolacji Artur i Kinga spotykają się z Karolem oraz Ewą. Kulczyccy postanawiają udawać zgodne małżeństwo. Idzie im to nieźle, tym bardziej że Kinga w pewnym momencie występuje w obronie męża, któremu Weksler zaczyna wyliczać biznesowe potknięcia. Artur jest bardzo wdzięczny żonie.

Reklama

odc. 2871 W Wadlewie dzieją się istne cuda. Znachorowi, który niedawno pojawił się we wsi, udaje się poradzić z dolegliwościami wadlewiaków. Tylko Bartek sceptycznie podchodzi do działalności samozwańczego lekarza. Gdy dowiaduje się, że Śmiałek zaproponował mężczyźnie, by zamieszkał z nimi, wpada w gniew.

odc. 2872 W czasie wesela do Pawła dociera, że przysługa, którą zdecydował się zrobić Jagodzie, może go sporo kosztować. Sprawy komplikują się jeszcze bardziej podczas oczepin, kiedy Paweł, ku własnemu zaskoczeniu, decyduje się pocałować dziewczynę. A Igor wywozi Marysię za miasto...


Diagnoza

odc.10 W domu Bogny śledczy dokonują makabrycznego odkrycia. Badanie luminolem ujawnia zmyte ślady krwi w każdym pomieszczeniu. W tym samym czasie prokurator i szef CBŚP przesłuchują Artmana. Wszystko wskazuje, że chirurg może być zamieszany w zabójstwo Mróz. Po złożeniu zeznań Jan próbuje skontaktować się z Anną. Ekspartnerka nie odbiera jednak telefonu. Michał wybudza się ze śpiączki. Wkrótce dowiaduje się od brata, że Leśniewska poznała prawdę o uzależnieniu i fałszowaniu recept. Sadzik kontaktuje się z aspirantem Koziołem. Okazuje się, że funkcjonariusz wysłał patrol pod wskazany przez Piotra adres, lecz na miejscu nie znaleziono niczego podejrzanego. Lekarz postanawia sam przeszukać zaznaczony na mapie teren. Zamawia koparkę.


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje