Reklama

Serialowy przewodnik: Opisy odcinków

Na Wspólnej

odc. 2865 U Ziębów zjawia się Paweł z kolejną ratą długu. Chłopak z uporem prosi o wybaczenie, ale Maria nie chce nawet z nim rozmawiać. Pech sprawia, że oboje zostają zatrzaśnięci w windzie! Okazuje się, że Paweł ma klaustrofobię...

Reklama

odc. 2866 Kolejna afera ujawniona przez Krzysztofa odbija się w mediach głośnym echem. Smolny jest zachwycony efektami swojej pracy. Ale do czasu - gdy bierze pieniądze z bankomatu, zostaje zaatakowany przez dwóch opryszków.

odc. 2867 Już pierwszego dnia pracy w firmie ojca Elizy okazuje się, że Jarek będzie zajmował się ściąganiem długów. Chłopak jest kompletnie załamany.

odc. 2868 Budowa Romana i Antoniego jest ukończona. Niestety, ostatnia kontrola podczas odbioru budynku wypada źle. Czyżby konieczna była łapówka?

Barwy szczęścia

odc. 2053 Ku zaskoczeniu Borysa, Gawron cieszy się, że plany budowy parku rozrywki legły w gruzach. A Kazik w czasie spaceru z Sabiną spotyka znajomego z czasów bezdomności.

odc. 2054 Gdy Franek traci pracę, Celina jest przekonana, że teraz kochanek poświęci jej więcej czasu. Jednak chłopak ma inne plany - oświadcza trenerce, że wybiera się do Łodzi.

odc. 2055 Ze względu na nadmiar obowiązków Sabina decyduje się zostawić córkę pod opieką Kazika. Niestety, bezdomny "kolega" Woźniaka właśnie ten moment postanawia wykorzystać na zemstę i porywa Maję. Sabina przeżywa chwile grozy.

odc. 2056 Po incydencie z bezdomnym Sabina i Cieślakowie mają pretensje do Kazika, że naraził Majkę na niebezpieczeństwo. Przygnębiony mężczyzna wyprowadza się z domu. Przerażona Zuza jest pewna, iż ojciec znowu zacznie zaglądać do kieliszka.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje