Reklama

Serialowy przewodnik: Opisy odcinków

Pierwsza miłość

odc. 2865 Zdezorientowana Julka budzi się w pokoju hotelowym. Jest zaskoczona, że "mama" nie wysłała jej do szkoły. Dominika tłumaczy dziewczynce, że teraz jej życie znacznie się zmieni - przede wszystkim będą musiały sobie poradzić bez Michała.

odc. 2866 Wadlewiacy nie potrafią wybaczyć Malwinie tego, że wdała się w romans z Samborem i zdradziła Ksawerego. Nawet Wiktoria przestała już bronić siostry. Florek jest coraz bliższa załamania nerwowego.

odc. 2867 Po raz kolejny Artur odwiedza gabinet psychologa. Tym razem szczerze przyznaje się do swoich słabości i trafia na terapię. Ku jego zaskoczeniu okazuje się, że ma brać udział w spotkaniach grupowych. Tymczasem Kinga prosi Oskara, by nauczył ją jeździć na motorze.
odc. 2868 W YOLO zjawia się wściekły Ukrainiec. Wyjaśnia, że oburzył go napisany przez Sylwię artykuł, w którym dziennikarka szkaluje jego rodaków. Janek uspokaja mężczyznę i odkrywa prawdziwy powód jego frustracji.

Odwróceni: ojcowie i córki

Reklama

odc.8 (Ostatni) Życie Lidki wciąż jest zagrożone. Morderca bowiem nadal pozostaje na wolności. Nie wiadomo kiedy znów zaatakuje i kogo obierze sobie na cel. Sikora boi się o bezpieczeństwo córki. Prosi ją, by zmieniła zawód. Wkrótce w trosce o życie policjantki zostaje ona tymczasowo odsunięta od służby. Mimo to kobieta nie potrafi zrezygnować z tropienia zabójcy. Prokuratora Gołąbka nachodzą wątpliwości, czy Mnich rzeczywiście jest odpowiedzialny za śmierć Kowala i Cygi. Sikora, chcąc pomóc córce, stara się połączyć sprzeczne tropy w logiczną całość. Po przeanalizowaniu wszystkich dowodów, wreszcie wpada na pewien pomysł. Jednocześnie komisarz kończy terapię. Czuje, że ma już za sobą żałobę po śmierci syna.

Diagnoza

odc.8 Po eksplozji samochodu Wolski natychmiast trafia na stół operacyjny. Jego stan jest poważny. Śledczy zatrzymują Alinę Brylską, która odgrażała się, że weźmie odwet za śmierć syna. Bujak podejrzewa jednak, że za podłożenie materiałów wybuchowych odpowiada Arkadiusz Traczyk. Nie chce być następna, więc namawia Agnieszkę do ucieczki. Inaczej obie zginą. Marzena i Piotr znajdują w kamperze Szymona jego paszport. Sadzik chce wiedzieć, czego dotyczyło śledztwo Brocka. Prosi Annę o wyjaśnienia. Artman szuka w mieszkaniu byłej żony zdjęć ukazujących, jak przenosi ciało Makusza. Przy okazji zdradza Leśniewskiej, że to Olga przepisywała Wolskiemu opiaty. Marta odkrywa, że Lenka może być deportowana. Podszywa się pod jej kuratora.

Echo serca

odc.14 Śmierć Ewy poruszyła cały personel medyczny. Pogrążony w żałobie Andrzej obwinia Borską i Sowińskiego o przedwczesne odejście żony. Mimo żałoby następnego dnia pojawia się na dyżurze. Pogłębia się znajomość Danuty i Staszka. Jan próbuje naprawić relacje z córką. Dopiero gdy dowiaduje się o wypadku Danuty, po raz pierwszy czuje się ojcem Poli. Matka doktora Sowińskiego zostaje przetransportowana do szpitala. Wychodzi na jaw, że pijany kierowca, który ją potrącił, nie udzielił rannej kobiecie żadnej pomocy. Podczas operacji pojawiają się dodatkowe komplikacje. W tym samym czasie na SOR przybywa Mariusz, sprawca wypadku. Żona kierowcy nie radzi sobie z jego uzależnieniem od alkoholu. Magda udziela jej wsparcia.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje