Reklama

Serialowy przewodnik: Opisy odcinków

Na Wspólnej

odc. 2858 W ośrodku SPA Iza z Dawidem fantastycznie się relaksują i cieszą swoim towarzystwem. W czasie spaceru trener wyznaje Brzozowskiej miłość! Oświadcza z przekonaniem, że różnica wieku nic dla niego nie znaczy!

Reklama

odc. 2859 Po odstawieniu leków Kamil jest w fatalnej kondycji. Zauważają to rodzice chłopaka, którego ma następnego dnia operować Hoffer i żądają od Ostrowskiego zmiany lekarza!

odc. 2860 Do Bogdana dociera informacja, że Eliza awansować i jeździć po całym świecie. Berg uświadamia synowi, iż to może być koniec jego związku! Jarek protestuje, ale nie przestaje o tym myśleć.

odc. 2861 Zawstydzona Marta mówi Mikołajowi, że ich pocałunek był błędem. To może zepsuć ich przyjaźń. Mężczyzna przytakuje jej bez przekonania.

Barwy szczęścia

odc. 2044 Oczarowany Reginą Piotr jeszcze raz przygotowuje plan budowy parku rozrywki. Dzięki temu Budrewicz zgadza się ponownie rozpatrzyć jej wniosek kredytowy. Czapla chce się zrewanżować kolacją, jednak spotkanie nie dochodzi do skutku.

odc. 2045 Nadchodzi dzień osiemnastych urodzin Kajtka. Chłopak świętuje ten moment najpierw w gronie rodzinnym, a potem na imprezie, którą zorganizowali dla niego znajomi.

odc. 2046 Po imprezie Kajtek z Oliwką zostają sami i po długiej rozmowie postanawiają do siebie wrócić. Tymczasem przygnębiona Sadowska odbiera pozew rozwodowy.

odc. 2047 W trakcie nauki jazdy samochodem Władek przekonuje syna, by zdecydował się wreszcie na wybór kierunku studiów. Ale chłopak nie jest pewny, czy chce się dalej uczyć.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje