Reklama

Serialowy przewodnik: Opisy odcinków

Co wydarzy się w serialach w nadchodzącym tygodniu?

M jak miłość

odc. 1437 Okazuje się, że po ucieczce ze szpitala Łukasz trafił do nocnego klubu. Ponieważ chłopak nie ma pieniędzy na zapłacenie rachunku i pokrycie strat, do których doszło, gdy zdemolował lożę, dzwoni do matki i prosi ją o pomoc. Marta odbiera syna i żąda od niego wyjaśnień. Chłopak w końcu wyznaje, że to z jego winy Magda trafiła do szpitala. Załamany chce powiedzieć prawdę Andrzejowi, ale matka mu zabrania. Ponieważ jednak Wojciechowski upiera się przy tym, zamyka go w salonie. W tym samym czasie Asia dowiaduje się, że Wojtek, który pojechał na klasową wycieczkę do Kampinosu, zaginął. Przerażona kobieta natychmiast rusza do lasu. Towarzyszy jej Leszek. Na miejscu między Chodakowską a wychowawczynią syna dochodzi do ostrej wymiany zdań. Na szczęście Wojtek i towarzysząca mu dziewczynka wkrótce się odnajdują. Okazuje się, że odłączyli się od grupy przez jednego z kolegów.

Reklama

odc. 1438 Ponieważ stan Magdy znacznie się poprawił, Łukasz odwiedza ją w szpitalu. Jednak mimo wcześniejszych deklaracji nie przyznaje się Chodakowskiej, że to przez niego połknęła narkotyki. Kilka godzin później Wojciechowski  spotyka się na kawie z Katią. Próbuje się dowiedzieć, dlaczego dziewczyna uciekła z ich romantycznej randki. Gruzinka stwierdza, że zaspokoi jego ciekawość dopiero wieczorem, na otwarciu restauracji jej ojca. Ale zanim do tego dojdzie, Katia musi powstrzymać swojego impulsywnego ojca przed popełnieniem poważnego przestępstwa. A może do niego dojść przez... kolor neonu. Otar bowiem stwierdza, że fachowiec z niego zakpił i przygotował inny niż zamówiony szyld. Wściekły Gruzin rzuca się na rzemieślnika, ale na szczęście w ostatniej chwili między mężczyzn wkracza Katia i zapobiega nieszczęściu. A potem, po powitaniu zaproszonych do baru gości, dziewczyna wyznaje Łukaszowi, że uciekła z hotelu, bo jest dziewicą! Chłopak jest przekonany, że Gruzinka z niego sobie kpi. Iza jest załamana, bo suknia, którą zamówiła w Chinach, zupełnie nie nadaje się na ślub. Marcin postanawia więc zdobyć dla ukochanej kreację, która ją zachwyci.

Klan

odc. 3470 Na budowie zjawia się Milda. Prosi Roberta o pomoc w naprawie telefonu. Mężczyzna dziękuje Białorusince za ostatnią rozmowę.

odc. 3471 Jerzy zastanawia się, czy święta muszą się odbyć u nich. Tłumaczy żonie, że znowu się napracują za wszystkich. Ale Elżbieta szybko go przekonuje, jak ważna jest tradycja.
odc. 3472 Po przeczytaniu książki Daniela, Paweł jest zachwycony. Próbuje pogratulować siostrzeńcowi, ale nie może się do niego dodzwonić.

odc. 3473 Szczęśliwa Agnieszka urodziła w nocy córeczkę i teraz przyjmuje gratulacje od szczęśliwej rodziny. Zosia twierdzi, że Julcia jest podobna do niej!


swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje