Reklama

Serialowy przewodnik: Opisy odcinków

Co wydarzy się w serialach w nadchodzącym tygodniu?

M jak miłość

odc. 1431 W czasie patrolu Sonia i Janek uczestniczą w interwencji. Policjant, widząc, że koleżance zagraża niebezpieczeństwo, rzuca się na atakującego ją opryszka. Po ciosie w głowę pada na ziemię, a Krawczyk zamiast ruszyć w pościg za napastnikami, zostaje przy rannym Morawskim. Nieco później, gdy oboje wracają do leśniczówki, policjantka dziękuje partnerowi za pomoc i... kolejny raz go całuje. Właśnie w tym momencie dostrzega ich Ula. Mostowiaczka natychmiast traci dobry humor, a niedługo potem informuje Bartka, że zmieniła zdanie na temat świadkowej. Już nie chce, by została nią Sonia. Woli, żeby to Marzenka towarzyszyła jej w tym ważnym dniu. Tymczasem Kisielowa jest zachwycona współpracą z Dariuszem. Bardzo jej się podoba, że zastępca pamięta o wszystkich spotkaniach i terminach. Przy okazji radzi mężczyźnie, by nadal próbował dogadać się z synem. Ale Rafał nie chce mieć z ojcem nic wspólnego!

odc. 1432 Pod nieobecność Julki, w bistro zjawia się jej mama. Ku zaskoczeniu Pawła, kobieta nagle wybucha płaczem. Po chwili wyznaje Zduńskiemu, że jej mąż zaczął się bardzo dziwnie zachowywać - odebrał telefon, wpadł w złość, a potem zamknął się w gabinecie. Zaniepokojony Paweł sugeruje, że jak najszybciej powinni jechać do domu Kryszaków. Kiedy tam docierają, okazuje się, że senior rodu nadal nie opuścił pokoju. Ale na wieść o przyjeździe Zduńskiego, prosi go o rozmowę. Łamiącym się głosem wyjaśnia chłopakowi, że ma ogromny dług. Zgodził się podżyrować przyjacielowi kredyt na rozkręcenie biznesu. Niestety, firma splajtowała i komornik chce zlicytować dom Kryszaków. Paweł po opuszczeniu gabinetu przekazuje dramatyczne wieści reszcie rodziny. Potem dochodzi do wniosku, że trzeba działać i decyduje się jechać do Warszawy, by zasięgnąć rady Piotrka. Jednak w połowie drogi, tknięty jakimś przedziwnym przeczuciem, zawraca. Gdy dociera na miejsce, okazuje się, że doszło do tragedii...

Klan

Reklama

odc. 3455 Podekscytowany Jacek szykuje niespodziankę dla ukochanej. Gdy Paulina zjawia się w sypialni, dostrzega na swojej poduszce czerwone, pluszowe pudełeczko z pierścionkiem.

odc. 3456 Rozbawieni Janusz i Rafał wpadają na pomysł, jak się "wkręcić" na baby shower zorganizowane dla ich żon. Niebawem zjawiają się na przyjęciu odpowiednio ubrani...
odc. 3457 Doskonały nastrój Tadeusza nie uchodzi uwadze Pawła. Koziełło sugeruje, iż dobre samopoczucie zawdzięcza zastosowaniem się do rad doktor Sylwii. Namawia przyjaciela na wizytę u lekarki.
odc. 3458 Informacja o zaręczynach Pauliny i Jacka wprawia Gabrielę w zły nastrój. Monika próbuje ją pocieszyć.


swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje