Reklama

Serialowy przewodnik: Opisy odcinków

Co wydarzy się w serialach w nadchodzącym tygodniu?

M jak miłość

odc. 1427 W leśniczówce, w której teraz mieszkają młodzi policjanci, dzieją się dziwne rzeczy. W środku nocy Sonia zaczyna lunatykować... Na szczęście Janek jest na posterunku i chroni koleżankę przed zrobieniem sobie krzywdy. Zawstydzona dziewczyna dziękuje swojemu wybawicielowi i zaprasza go na potańcówkę do remizy. Za organizacją imprezy stoi sołtys, czyli Kisielowa, która w ten sposób chce zintegrować mieszkańców Grabiny. I rzeczywiście zabawa okazuje się bardzo udana - Janek godzi się z Ulą, Maciek adoruje Agatę, a Robert prosi Zofię o rękę! Wprawdzie Kisielowa nie przyjmuje oświadczyn, ale tylko ze względu na niewłaściwy rozmiar pierścionka. Po zakończonej zabawie Sonia i Janek wracają razem do leśniczówki. Chwilę rozmawiają siedząc pod jej drzwiami, a potem nagle Krawczykówna namiętnie całuje Morawskiego. Policjant jest zaskoczony, ale także bardzo zadowolony. Synek Marcina poprosi św. Mikołaja, by Iza została jego mamą. Marzenie malca się spełni?
odc. 1428 Na Deszczowej wszyscy nerwowo przygotowują się do chrztu bliźniaczek. Tymczasem w bistro, w którym Julka i Jacek mieli przygotowywać poczęstunek na uroczysty obiad, nie ma prądu. Sprawcą całego zamieszania jest ojciec Katii, który w trakcie remontu niechcący uszkodził główny kabel zasilania. Zawstydzony Gruzin postanawia ratować sytuacje - jedzie do domu i tam błyskawicznie przygotowuje specjały swojej narodowej kuchni, które przywozi na Deszczową. I natychmiast włącza się w przygotowania do obiadu. Wdzięczna Kinga prosi go, by został na rodzinnej uroczystości, na co on chętnie przystaje. Natomiast Łukasz zauważa, że przed mieszkaniem Budzyńskiego czeka na niego Korin, któremu jest winny spore pieniądze. Próbuje robić wszystko, by uniknąć spotkania i ostatecznie mu się to udaje. Jednak kilka godzin później bandyta go dopada i grozi, że jeśli nie zwróci całego długu do poniedziałku, to... Dlatego też chłopak proponuje Ance, że pomoże jej wykraść Andrzejowi interesujące ją dokumenty.

Klan

Reklama

odc. 34347 Z samego rana Kornela odwiedza kolega z zespołu. Czesiek robi awanturę "Korbasowi", że nie przyjął propozycji tak atrakcyjnej trasy koncertowej. Zaskoczony muzyk dopiero po chwili orientuje się, że to Ula zadecydowała o rezygnacji z wyjazdu. Robi jej ostre wymówki.

odc. 3448 Kłótnia między Ula a Kamilem trwa nadal. Muzyk tłumaczy dziewczynie, że pozbawiła ich szansy świetnego zarobku, który pozwoliłby myśleć o stworzeniu rodziny. Przygnębiona Kwapiszówna idzie po wsparcie do ojca. Gdy Leopold próbuje pocieszyć córkę, do domu wraca Grażynka. Od wejścia oznajmia, że Bożenka jest w ciąży. Ula wybucha płaczem!

Elif

odc.441-445 Zeynep angażuje się w pracę. Niestety, odbywa się to kosztem nauki. Rodzina Emiroglu świętuje pierwszy dzień Elif w nowej szkole. Arzu podstępem wywabia dziewczynkę z domu. Następnie zostawia odurzoną uczennicę przywiązaną w lesie.

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje