Reklama

Serialowy przewodnik: Opisy odcinków

Co wydarzy się w serialach w nadchodzącym tygodniu?

M jak miłość

odc. 1425 Mimo wielu starań Łukasz nadal ma kłopoty finansowe. Jego wierzyciele grożą, że jeśli szybko nie zwróci długu, ktoś może skrzywdzić jego siostrę... Rozglądając się po mieszkaniu Andrzeja, chłopak przypadkowo odkrywa, że Budzyński ma sporą ilość gotówki. Bez chwili wahania kradnie pieniądze i pozoruje włamanie. Gdy prawnik wraca do domu w towarzystwie Wernera, zastaje ogromny bałagan i pustą teczkę... Wojciechowski, który zjawia się po kilkunastu minutach, przekonuje Andrzeja, że on także został okradziony. Natomiast Kinga i Piotrek są wycieńczeni opieką nad bliźniaczkami. A zazdrośni o ich uwagę Misiek i Lenka też nie ułatwiają im zadania. Na szczęście przyjaciele orientują się w trudnej sytuacji młodych rodziców i Zduński dostaje dwa tygodnie urlopu. W tym samym czasie w bistro zjawia się Jacek Poręba, który stara się o stanowisko kucharza. Szybko zyskuje aprobatę Julki i Pawła.

Reklama

odc. 1426 Zirytowana Joasia odkrywa, że w parku, który próbuje uratować przed zniszczeniem, rozpoczęły się już prace budowlane. Dziewczyna postanawia zebrać podpisy sąsiadów pod petycją do dewelopera. Ale ku jej zdziwieniu wiele z osób, które wcześniej deklarowały jej wsparcie, obecnie nie chce mieć z tą sprawą do czynienia. Jedynie Michał nadal zapewnia przyjaciółkę, że może na niego liczyć. Załamana Chodakowska dzieli się swoimi problemami z Marcinem. A ten nie ma dla niej dobrych wiadomości - deweloper, z którym powinna porozmawiać, raczej nie należy do sympatycznych i otwartych osób. Mimo ostrzeżeń kuzyna, kobieta jedzie do siedziby firmy Krajewskiego. A tam zostaje przyjęta przez jego syna, Leszka. Niestety, okazuje się, że młody biznesmen nie ma zbyt wielkiego wpływu na ojca. Ale za to dość dobrze zna Michała. Chodakowska wykorzystuje tę informację i zaprasza Krajewskiego na kolację do Ostrowskiego. Pisarz wprawdzie nie jest tym zachwycony, ale Asia i Leszek bawią się świetnie.

Klan

odc. 3442 Na ulicy do Dominiki podchodzi Robert. Skruszony przeprasza i zapewnia, że poważnie weźmie się za leczenie uzależnienia. Przy okazji dodaje, że zrobi to dla niej. Chojnicka odpowiada, iż nie jest podatna na szantaż emocjonalny.
odc. 3443 Do Kamili niespodziewanie dzwoni macocha Borysa. Chojnicka obawia się, że Emilia będzie chciała rozmawiać z nią o swoim niewiernym mężu. Jednak po południu okazuje się, że kobieta ma do Kamili zupełnie inną sprawę - poszukuje specjalisty ds. marketingu do wypromowania firmy odzieżowej.

odc. 3444 W biurze Rutki zjawia się Bolek. Pełen entuzjazmu proponuje prezesowi, by wspólnie stworzyli w Woli Tureckiej klub piłkarski. Niestety, Igor zupełnie nie podziela jego zapału.

odc. 3445 Od rana Tadeusz narzeka na bóle mięśni, które dokuczają mu po składaniu bud dla psów. Lekarz jest bardzo wdzięczny Bolkowi, że pomógł mu w tym trudnym zadaniu. Przy okazji wychwala społecznikowską pasję Kazunia.

Elif

odc.436-440 Zakochany Ümit zabiega o względy Arzu. Aranżuje ich spotkanie w parku. Elif zdradza matce, że zawdzięcza życie Yusufowi. Ta wieść sprawia, że Melek zaczyna wątpić w winę mężczyzny. Zeynep z kolei rozpoczyna nową pracę.

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje