Reklama

Serialowy przewodnik: Opisy odcinków

Co wydarzy się w serialach w nadchodzącym tygodniu?

M jak miłość

odc. 1423 Przez przypadek Kinga przyłapuje Piotra, Filarskiego i Marszałka na rozmowie o jakiejś niespodziance. Zduńska chce wiedzieć, o co chodzi, ale mężowi udaje się przekonać ją, iż chodziło jedynie o umówienie się na wspólny obiad. Tymczasem prawda jest zupełnie inna - mężczyźni "dopieszczają" kawalerkę, którą Piotr kupił dla żony, o czym chce ją poinformować wieczorem, w czasie romantycznej kolacji. Kilka godzin później Zduńscy rzeczywiście trafiają do restauracji, ale zanim prawnik zdąży opowiedzieć Kindze o prezencie, ta zaczyna rodzić. Spanikowany Piotr w asyście teścia i Marszałka, wiezie żonę do szpitala. Wkrótce do kliniki przyjeżdżają także Maria, Magda, Andrzej, Anka i Paweł. Przez kilkanaście minut wszyscy w ogromnym napięciu czekają na wieści z porodówki. W końcu lekarz opiekujący się Kingą ma dla nich wspaniałą wiadomość - zarówno matka, jak i córki czują się doskonale!

odc. 1424 W sklepie Kisielowej zjawia się młody mężczyzna. Nieznajomy wypytuje o drogę do siedliska. Podejrzliwa Zofia uznaje, iż w chłopaku było coś niepokojącego i o jego wizycie informuje Sonię oraz Janka, którzy wkrótce zaglądają do jej sklepu. Do ich rozmowy włącza się sprzedawczyni Weronika. Dziewczyna oświadcza, że przybysz ma na imię Mirek, kiedyś był jej sąsiadem i przez kilka lat siedział w więzieniu. W tym czasie młody mężczyzna dociera do siedliska i okazuje się, iż jest znajomym Bartka. Mówi Lisieckiemu, że jest na przepustce, a przyjechał, by poinformować go, iż grozi mu niebezpieczeństwo ze strony starych "znajomych". Na zakończenie prosi go, żeby zaopiekował się jego matką, którą terroryzują miejscowi bandyci. Kilka minut po zniknięciu Kowalika w siedlisku zjawia się Janek. Ula okłamuje go, że nie widziała Mirka. Jednak nieco później Mostowiakówna wpada do leśniczówki i wyznaje Morawskiemu, iż Mirek ich odwiedził. Policjant po raz kolejny ostrzega byłą ukochaną, że może znaleźć się w niebezpieczeństwie.

Klan

Reklama

odc. 3438 Ula i Kornel i zaczynają myśleć o założeniu rodziny. Po południu Kwapiszówna odbiera telefon z propozycją zagranicznej trasy dla "Korbasa".

odc. 3439 Na Sadybie trwa bal karnawałowy. Nieco spóźnieni przybywają Tyczyńscy. Edward prosi żonę do tańca i ku zdumieniu wszystkich, wstaje z wózka.

odc.3440 Zdenerwowana Monika prosi Feliksa, by zajrzał do Daniela, który od kilku dni nie daje znaku życia. Okazuje się, że mężczyzna kończy pisać książkę.

odc. 3441 Mimo niezgody i pretensji Dominiki, Jerzy postanawia odwiedzić Roberta. Niestety, sąsiad nie jest w najlepszej kondycji.

Elif

odc. 431-435 Melek informuje Selima o groźbach Arzu kierowanych w jej stronę. Aysel postanawia dać mężowi kolejną szansę. Wkrótce żałuje tej decyzji. Elif ma rozpocząć naukę w prywatnej szkole. Na wieść o długach rodziny rezygnuje z tego przywileju.

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje