Reklama

Serialowy przewodnik: Opisy odcinków

Co wydarzy się w serialach w nadchodzącym tygodniu?

M jak miłość

odc. 1421 Po raz kolejny Barbara próbuje przekonać wnuczkę, by porozmawiała z Frankiem. Ona jednak jest tak wściekła na męża, że nie chce go widzieć. Tymczasem Zarzycki przyjeżdża do Grabiny i odwiedza Mostowiaków. W czasie rozmowy z Marią i jej matką wyjaśnia, że po raz kolejny padł ofiarą intryg Justyny - chciał ją jedynie przytulić na pożegnanie, a ona zaczęła go całować. I właśnie o tej sytuacji dowiedziała się Natalka. Później leśniczy zjawia się w siedlisku. Ula jest tak wściekła na szwagra, że niewiele brakuje, by doszło do rękoczynów. Na szczęście Bartek powstrzymuje dziewczynę. I ostatecznie Franek może przedstawić swoje racje. Kilka godzin później udaje mu się także spotkać z żoną. Wprawdzie początkowo zamierza ona rozbić mu na głowie talerze, ale w końcu dochodzi do rozmowy. Natalia daje się przekonać, że wszystkiemu winna jest Justyna i zgadza się wyjechać z mężem do Australii.

odc. 1422 Przez przypadek Marcin natrafia na tekst o depresji po rozstaniu z chłopakiem. Gdy okazuje się, że jego autorką jest Ania, chłopak zaczyna mieć wyrzuty sumienia. Opowiada o nich bratu, ale Olek zapewnia go, iż dziennikarka niebawem odzyska dobry nastrój. To jednak nie przekonuje Chodakowskiego. Odwiedza więc Żakowską i zaczyna tłumaczyć, że jest mu strasznie przykro. Wściekła dziewczyna nie tylko nie chce z nim rozmawiać, ale po chwili wyrzuca go za drzwi. Przygnębiony Marcin prosi Agnieszkę, by zajrzała do dziennikarki i spróbowała podnieść ją na duchu. W tym samym czasie do Polski przylatuje Basia. Od razu zauważa, że Paweł jest w fatalnym nastroju. A po przyjeździe do domu orientuje się, że Julka się wyprowadziła. Postanawia coś z tą sytuacją zrobić. W związku z tym jedzie do bistro i prosi Kryszak o chwilę rozmowy. Wyjaśnia dziewczynie, iż Paweł jest mocno poraniony po rozstaniu z jej matką i prosi, by kelnerka dała mu jeszcze jedną szansę. Julka obiecuje się nad tym zastanowić.

Klan

Reklama

odc. 3433 Po długich namowach żony i interwencji doktor Sylwii, Tadeusz wreszcie ulega i zgadza się poddać specjalistycznym badanom. Natomiast Leopold postanawia odwiedzić córkę.

odc. 3434 Na korytarzu kliniki zdenerwowani Kinga i Michał oczekują na zakończenie operacji Władka. Rodzice starają się nawzajem uspokajać i zapewniać o tym, że zabieg zakończy się sukcesem.

odc. 3435 Wyjazd Dominiki i Roberta okazał się klapą. Po kilku dniach mężczyzna znowu sięgnął po alkohol. Elżbieta postanawia sprawdzić, co się z nim dzieje.
odc. 3436 Wanda jest zaskoczona, że Michał i jej córka mimo ostatnich nieporozumień tak świetnie się dogadują.

Elif

odc.426-430 Zeynep ma problem z uczennicą. Cansu, zamiast iść na korepetycje, udaje się na koncert. Matka dziewczyny oskarża nauczycielkę o oszustwo. Elif pomaga bezdomnym kotom. Podczas jednej z interwencji dostrzega antykwariusza z bronią w ręku.

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje