Reklama

Serialowy przewodnik: Opisy odcinków

Co wydarzy się w serialach w nadchodzącym tygodniu?

M jak miłość

odc. 1419 W przychodni zjawia się Banachowa ze swoim synkiem. W czasie badań chłopca Agata i Maria przez przypadek zauważają, że ciało kobiety pokryte jest siniakami. Lekarka wręcza żonie cukiernika ulotkę Niebieskiej Linii. Gdy kobieta orientuje się, czego ona dotyczy, oburzona zaczyna się zarzekać, iż nie jest ofiarą przemocy. Po jej wyjściu Agata wyznaje bratowej, że sama też przeszła podobny koszmar i długo udawała przed światem, iż wszystko jest w porządku. Kilka godzin później Kisielowa opowiada w domu Mostowiaków o różnych "wyczynach" Banacha. Wspomina przy okazji, że jest bardzo prawdopodobne, iż mężczyzna bije żonę. Agata postanawia działać i zaczyna zastanawiać się z bratową, jak zdemaskować damskiego boksera. Tymczasem Rogowski odwiedza neurologa. Specjalista stwierdza, iż Arturowi udało się pokonać boreliozę. A po chwili proponuje koledze objęcie stanowiska dyrektora szpitala w Warszawie.

Reklama

odc. 1420 Natalia wciąż jest załamana po rozstaniu z Frankiem i wyznaje Marii, że straciła całą radość życia. W leśniczówce nagle zjawia się Justyna, która przyznaje, że ją i Zarzyckiego łączy romans. Tymczasem Kisielowa wspierana przez Sonię, Barbarę i Roberta Żaka bierze udział w wyborach na sołtysa, walcząc z Banachem. Bartek robi wszystko, by uratować życie lokalnego księdza, który podczas spaceru w lesie dostaje nagle zawału.

Klan

odc. 3428 W parku, do którego Dominika wybrała się z dzieckiem sąsiadki, odnajduje ją Robert. Proponuje jej wspólny wyjazd nad morze. Dziewczyna, po chwili namysłu, wyraża zgodę.

odc. 3429 Po długich namowach siostry, Jasiek w końcu postanawia towarzyszyć jej na studniówce. W Rosso okazuje się, że Małgosia zaprosiła na zabawę także Ramonę!

odc. 3430 Po odebraniu nowego samochodu, Anna wraca do domu. Wyznaje Tadeuszowi, iż jest bardzo zadowolona, że zdecydowała się na zmianę auta.

odc. 3431 Podekscytowana Małgosia próbuje dowiedzieć się od brata, czy znów jest w związku z Ramoną.

Elif

odc.421-425 Ümit znajduje zaginionego Selima obok drzewa Kenana i Melek. Wybawiciel nie kieruje się jednak dobrymi intencjami. Działa na zlecenie żądnego zemsty Serdara. Elif martwi się o Yusufa. Dziewczynka jest świadkiem aresztowania antykwariusza.

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje