Serialowy przewodnik: Opisy odcinków

Co wydarzy się w serialach w nadchodzącym tygodniu?

M jak miłość


Odc. 1411 Imieniny ojca Julki są doskonałą okazją, by Paweł wreszcie poznał rodzinę ukochanej. Wyprawa do Janowca przebiega w doskonałej atmosferze, aż do momentu, w którym solenizant pyta Zduńskiego, kiedy zamierza ożenić się z jego córką. Kilka godzin później, gdy narzeczeni po rodzinnym obiedzie ruszają do Krakowa na wernisaż Anki, Paweł oświadcza Kryszakównie, iż nie zamierza brać kolejnego ślubu. Wprawdzie dziewczyna od razu zapewnia, że obrączka wcale nie jest dla niej ważna, ale Zduński nie zwraca na to uwagi i... między zakochanymi dochodzi do ostrej kłótni. W jej konsekwencji Paweł samotnie dociera do Krakowa, gdzie przez przypadek wpada na Magdę. Przyjaciółka, widząc jego nietęgą minę, pyta o powód przygnębienia. Zduński opowiada, co się wydarzyło. Chodakowska radzi mu, by najpierw ochłonął, a potem jeszcze raz spokojnie porozmawiał z Kryszakówną.

Reklama

Odc. 1412 W czasie kolejnego spotkania Michał wyjaśnia Kai, dlaczego jest pewien, iż nie jest jej ojcem. Przygnębiona dziewczyna nie chce uwierzyć pisarzowi - sądzi, że mężczyzna próbuje ją spławić. Kilka godzin później Joasia spotyka ją w parku i dowiaduje się, iż przybita nastolatka nie ma gdzie mieszkać, bo ojczym wyrzucił ją z domu. Chodakowska niezwłocznie informuje sąsiada o swoim odkryciu i przekazuje mu wizytówkę schroniska, w którym koczuje Kaja. W tym samym czasie Jakub opowiada Marcinowi, że Artur został przeniesiony z więzienia na oddział psychiatryczny. Ten fakt bardzo niepokoi obu mężczyzn - obawiają się, że mężczyzna niebawem może wyjść na wolność. Postanawiają jednak o niczym nie mówić Izie. Nie chcą, by dziewczyna zaczęła się niepokoić. Natomiast Olek jest nieco zmartwiony stanem zdrowia Agi. Dziewczyna skarży się na złe samopoczucie. Chodakowski sugeruje przyjaciółce, by zrobiła badania. A gdy te wskazują, iż Aga cierpi na anemię, Olek kupuje kelnerce zestaw witamin.

Klan

Odc. 3410 Po wizycie kontrolnej w Elmedzie, Ola spotyka Andrzeja. Lekarz rozpływa się na widok Lubiczówny i zaczyna wypytywać o jej samopoczucie.

Odc. 3411 Po południu Jasiek odwiedza Ramonę w szpitalu. Była dziewczyna prosi go, by zabrał od sąsiadki klucze i sprawdził, czy w jej mieszkaniu wszystko jest w porządku. Rafalski chętnie przystaje na tę prośbę.

Odc. 3412 Zdjęcie, które zobaczył, nie daje Jaśkowi spokoju. W końcu zwierza się siostrze ze swojego odkrycia. Małgosia twierdzi, że Ramona nadal go kocha.

Odc. 3413 Zaskoczony Paweł wypytuje syna, dlaczego nie chce jechać w Alpy. W końcu Pawełek wyznaje mu prawdę.

Na Wspólnej

Odc. 2807 Nadchodzi dzień, w którym Małgosia ma być wypisana ze szpitala. Błażej bardzo się boi tego momentu - nie jest pewien, czy żona poradzi sobie z napadami agresji. Danka oświadcza Markowi, że rodzina córki zamieszka z nimi.

Odc. 2808 W klubie Grzegorz pyta Olafa, czy Marta już zna Adę. Kubicki nie wie, co ma odpowiedzieć, a trener deklaruje, że za odpowiednią kwotę może zapomnieć o całej sprawie.

Odc. 2809 Dzięki wsparciu rodziców Kinga powoli dochodzi do siebie. Choć dobrze czuje się w rodzinnym domu, to postanawia poszukać sobie mieszkania.

Odc. 2810 Mimo starań Antoniego, Roman pije codziennie. Gdy odwiedza go Honorata, oświadcza, że jest w takim stanie przez nią. Tymczasem mimo obietnicy Kinga nie pojawia się na meczu syna.

Barwy szczęścia

Odc. 1979 Mimo poważnych obiekcji Patryka, Agata odwiedza Pawła w szpitalu. Chce powiedzieć byłemu chłopakowi, że dystrybutor kinowy zgodził się na podpisanie umowy dotyczącej ich filmu. Ku swojemu zaskoczeniu przy łóżku Piaseckiego spotyka Szumana.

Odc. 1980 Po wybudzeniu z narkozy lekarze informują Darka, iż zabieg się udał, a rokowania dotyczące jego zdrowia są bardzo dobre. Doskonały nastrój Janickiego psuje telefon od przerażonego Grzesia.

Odc. 1981 Poranek po namiętnej nocy przynosi Oliwce niezbyt miłą niespodziankę. Okazuje się bowiem, że Justin chce, by ich związek pozostał owiany tajemnicą.

Odc. 1982 W hotelu Stańskich zjawia się Łukasz. Pada na kolana przed Kasią, przeprasza, że ją zostawił i jeszcze raz prosi, żeby została jego żoną. Proponuje, by ich ślub odbył się natychmiast.

Pierwsza miłość

Odc. 2800 Przerażony Artur odkrywa, że jego komórka była wyłączona. Gdy ją uruchamia, okazuje się, że ma kilka nieodebranych połączeń ze szpitala. Pełen najgorszych przeczuć dzwoni do kliniki, by dowiedzieć się o stan zdrowia Natalii...

Odc. 2801 Wieść o śmierci kochanki załamuje Kulczyckiego. Równie trudne, jak pogodzenie się z odejściem Natalii, jest to, że swoją żałobę musi przeżywać w tajemnicy. Tymczasem Sylwia czuje się coraz gorzej.

Odc. 2802 W mieszkaniu Koneckiej zjawia się straż pożarna wezwana przez Justynę, która twierdzi, że czuje ulatniający się gaz. Niedługo potem pojawiają się policjanci. Dla funkcjonariuszy sprawa jest jasna - Sylwia próbowała popełnić samobójstwo. Dziewczyna trafia do kliniki psychiatrycznej.
Odc. 2803 Przygnębiony "Kaśka" próbuje odnaleźć się w nowej rzeczywistości - pod jednym dachem z nieznoszącymi się kobietami. Humoru nie poprawia mu również fakt, że Kuba nie odbiera od niego telefonów. W końcu decyduje się postawić wszystko na jedną kartę i prosi o pomoc Wiolę.

Korona królów

Odc.156-159 Kazimierz udaje się na polowanie. Oczekuje, że Ludwik, jako przyszły zięć, będzie mu towarzyszył. Helena unika męża z obawy przed wypełnieniem swojej powinności. Kunegunda przygotowuje się do zaślubin z następcą cesarskiego tronu.

Leśniczówka

Odc.75 Karcz denerwuje się nieobecnością ojca. Wie, że i on znajduje się teraz w niebezpieczeństwie. Poszukiwania złota ściągają na Daniela wielkie zagrożenie. Wkrótce chłopak wpada w ręce gangsterów, którzy także liczyli na cenny łup...

Odc.76 W Leśniczówce dochodzi do strzelaniny. Ranny Paweł trafia do szpitala. Lekarze walczą o życie Melecha. Nowacki przesłuchuje Krzysztofa. Z kolei Bogdan wykorzystuje powstałe zamieszanie, aby wysłać syna na miejsce przestępstwa. Janusz ma odnaleźć skarb.

Odc.77 Policjanci dowiadują się o skrytce w Zielarni. Krzysztof znów składa zeznania. Lidia udaje się do lekarza. Również sprawy zawodowe nie układają się po myśli bizneswoman. Nowacki zjawia się u Ruszczyców z zaskakującą wiadomością.

Godziny grozy

Odc.2 W akcję odbicia zakładników zostaje zaangażowany oddział sił specjalnych dowodzony przez komandora Lowe’a. Sytuacja komplikuje się, gdy napastnicy pozorują uwolnienie jednej osoby, a zastępujący prezydenta senator Carson opóźnia wszczęcie działań.

Rozbite marzenia

Odc.2 Styczeń 1919 roku. W Paryżu rozpoczyna się konferencja wersalska. Wiele osób upatruje w niej szansy na odmianę losu. Wśród nich jest młody wietnamski pomocnik kucharza, Nguyen Ai Quoc, który próbuje zainteresować sytuacją swojej ojczyzny przyjeżdżających do stolicy Francji polityków i dziennikarzy. Niestety, jego działania spotykają się z ostrą krytyką. Apolonia Chałupiec przenosi się do Warszawy. Chce wznowić poszukiwania zaginionego przed wojną ojca. Po ucieczce od despotycznego partnera Marie-Jeanne Picqueray cieszy się wolnością w Paryżu. Wkrótce los krzyżuje jej drogi z młodym serbskim anarchistą. Mężczyzna diametralnie zmienia życie upokarzanej przez lata mężatki. Rudolf Höss wraca do kraju. Zostaje zwolniony ze służby.

Echo serca

Odc.1 Po czterech latach spędzonych w Londynie Magdalena Borska wraca do kraju. Znajduje zatrudnienie w Szpitalu Północnym jako doświadczona psycholog. Od samego początku nie ma jednak lekko. Nowi współpracownicy z ordynatorem chirurgii na czele nie są jej bowiem przychylni. Nikt z personelu nie chce się przyznać, że wciąż przeżywa traumę po nieudanej akcji ratowniczej. Wydarzenia sprzed sześciu miesięcy pozostawiły trwały ślad w psychice lekarzy. Dramatyczne wspomnienia powracają, gdy na oddział trafiają Ania i Maciek, którzy wówczas znajdowali się w płonącej galerii handlowej, a teraz zostali poszkodowani w wypadku drogowym. Kobieta jest w ciężkim stanie. W dodatku spodziewa się dziecka. Wspomina również o córeczce, która była w aucie.

Na dobre i na złe

Odc.727 Marcin powoli odzyskuje siły po operacji. Ostatnie wydarzenia sprawiają, że Molenda zdobywa się na odwagę - wyznaje Julce miłość. Michał postanawia walczyć o opiekę nad Matyldą. Jedynym sposobem na widzenie się z córką jest odebranie praw jej matce. Wiedząc, że jest to ostateczny i dość ryzykowny plan, stawia wszystko na jednej szali. Chce bowiem poznać swoje dziecko. Do szpitala trafia bezdomny zwany Maestro. Mężczyzna skarży się na ból głowy, nudności i zaburzenia równowagi. Hania odkrywa, że pacjent był nigdyś słynnym śpiewakiem operowym. W tym samym czasie Wilczewski i Falkowicz przygotowują się do usunięcia nerki u innego chorego. Tuż przed operacją dyrektor nabiera wątpliwości co do konieczności chirurgicznej interwencji.

Na sygnale

Odc.215 Po skończonej terapii Agnieszka wraca do domu. Jest wdzięczna Martynie i Piotrowi, że w tym czasie opiekowali się jej synem. Teraz chce sama zatroszczyć się o dziecko. W pracy ratownicy próbują pomóc mężczyźnie, który nagle zaczął się dziwnie zachowywać. Gdy karetka dociera na miejsce, nie ma śladu po pacjencie. Piotr odnajduje go na dachu pobliskiego budynku. Ekipa doktora Góry udaje się nad Wisłę do nieprzytomnej nastolatki. Dziewczyna została uderzona w głowę bomem na żaglówce. Nowak przypadkiem dostrzega, jak jedna z plażowiczek wskakuje do wody pod wpływem alkoholu. Mimo stanowczego zakazu przełożonego spieszy jej na pomoc. Jego bohaterska postawa jest szeroko komentowana przez personel szpitala w Leśnej Górze.

Odc.213 Ks. Jacek czuwa nad budową schroniska dla bezdomnych. POdczas uroczystego otwarcia przytułku zjawia się alkoholik Marian. Mężczyzna odgraża się, że jeszcze zostanie popamiętany. Wkrótce padają na niego podejrzenia o zabicie inwestora.

The Good Doctor

Odc.23 Lea uważa, że dzielenie mieszkania z Shaunem może zniszczyć ich przyjaźń. Zapomina o wewnętrznych rozterkach, gdy wraz z kolegami ma się zająć anorektyczką cierpiącą na problemy kardiologiczne. Skrajne niedożywienie znacznie zwiększa ryzyko operacji zastawki serca, której potrzebuje dziewczyna. Lekarze starają się nakłonić Louisę do jedzenia. Imają się wszelkich sposobów, by jej pomóc. Murphy zauważa bąbelki w moczu jednego z pacjentów. Mężczyzna wyjawia medykowi, że przed laty poddał się zabiegowi wszczepienia by-passu żołądkowego z powodu otyłości. Prosi także o dyskrecję, ponieważ nigdy nie wspominał o tym partnerowi. Jego stan nagle się pogarsza, więc utrzymanie tajemnicy jest prawie niewykonalne. Shaun niepokoi się zaś o zdrowie Glassmana.

Oszuści

Odc.3 Maddie boleśnie Odczuwa skutki błędów popełnionych w przeszłości. Bumblerowie pragną wrócić do Ameryki. Szukają skutecznego sposobu na zrealizowanie swojego planu. Doktor - jak się dowiadują - jest coraz bliżej rodziny Ezry.

Odc.1, 2 Przed laty w Arkansas doszło do okrutnej zbrodni. Mimo upływu czasu sprawa nie została rozwikłana. Teraz detektyw Wayne Hays oraz inspektor Roland West wznawiają śledztwo, by ukarać winnego i poznać prawdę okrytą milczeniem.


Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje