Reklama

Serialowy przewodnik: Opisy odcinków

Co wydarzy się w serialach w nadchodzącym tygodniu?


M jak miłość

Reklama

odc. 1407 Na Deszczowej zjawia się Sandra. Kinga jest zaskoczona widokiem kobiety, której strój jednoznacznie wskazuje na uprawianą profesję. Ale jeszcze bardziej zdumiewa to, co ma ona do powiedzenia. Prostytutka oświadcza bowiem, że ma interes do Piotrka. Wkrótce do domu wraca prawnik i widok Sandry wyprowadza go z równowagi. Mimo irytacji, próbuje delikatnie się jej pozbyć. Dziewczyna błaga go ze wszystkich sił, by najpierw jej wysłuchał, a potem zgodził się reprezentować, bo znalazła się w śmiertelnym niebezpieczeństwie. Dla świętego spokoju Zduński w końcu się zgadza, a prostytutka wręcza mu pendrive’a. Wyjaśnia, że są na nim nagrania dotyczące jej klientów i odkąd powiedziała o tym swojemu alfonsowi, ciągle ma jakieś kłopoty. Kilka godzin później Piotrek ogląda materiały i dzwoni do Andrzeja - informuje go, iż wynika z nich, że jakaś grupa ludzi zamierza skompromitować wysoko postawioną osobę.

odc. 1408 W czasie wizyty w bistro Olek słyszy, że Aga zamierza montować nowe meble do swojego wyremontowanego pokoju. Natychmiast proponuje dziewczynie pomoc. W czasie wspólnej pracy córka Teresy wreszcie wyznaje lekarzowi, że podczas nocy, którą spędzili razem, do niczego nie doszło. Chodakowski jest wściekły - nie może zrozumieć, dlaczego dziewczyna od razu mu o tym nie powiedziała. Gdy wychodzi z pokoju Agi, dostrzega go Aneta. Kryńska błyskawicznie kojarzy fakty i niebawem robi awanturę kelnerce. Ale ta w ogóle się tym nie przejmuje. Natomiast Olek, gdy mija mu złość, idzie znów w okolice bistro, podchodzi do wychodzącej Agi i namiętnie ją całuje. Kilka sekund później para trafia do sypialni dziewczyny. Tymczasem Michał znajduje pod drzwiami swoją starą fotografię i kartkę z numerem telefonu. Zaintrygowany dzwoni i umawia się z dziewczyną, która przedstawia się jako Kaja. W czasie spotkania zaskoczony Ostrowski dowiaduje się, że młoda kobieta jest jego córką!


Klan

odc. 3395 Do gabinetu Czesi zagląda Brajan. Kurzawska informuje go, że w piątek Dżesika była na kawie u Darka. Zaniepokojony mężczyzna chce znać szczegóły.

odc. 3396 Tuż po przebudzeniu Ola stwierdza, że ma ochotę na truskawki. Rafał natychmiast pędzi do sklepu. Gdy wraca, okazuje się, że jego żona już nie jest zainteresowana tymi owocami.

odc. 3397 W czasie lektury pamiętników swojej ciotki Daniel odkrywa wreszcie, co skłoniło ją do wstąpienia do zakonu. To nie jest dobra informacja dla Moniki.

odc. 3398 Przy sporządzania listy świątecznych zakupów Jerzy próbuje przekonać żonę, by nie organizowała Wigilii.

Na Wspólnej

odc. 2798 Na jaw wychodzą kolejne matactwa Kazika. Beata jest przygnębiona i nie wie, jak przepraszać Ziębów. Tymczasem w barze zjawia się żona Joachima. Kobieta twierdzi, że Wroniec jest w zmowie z oszustem!

odc. 2799 Tuż przed rozpoczęciem ślubu Anety i Darka, Bergówna zostaje wezwana przez przyszłą pannę młodą. Okazuje się, że konieczne są pewne poprawki przy sukni ślubnej. Przygnębiona Kasia robi dobrą minę do złej gry.
odc. 2800 W drzwiach mieszkania Bergów staje Wiktor. Tłumaczy Joannie, że jej wyznanie mocno go zaskoczyło i dlatego tak dziwnie zareagował.

odc. 2801 Zdesperowany Michał robi wszystko, by żona z nim została. Kinga jednak nie chce o tym słyszeć. Tymon proponuje, by się do niego przeprowadziła.

Barwy szczęścia

odc. 1964 Po aferze dopingowej Darek stara się zrobić wszystko, by znaleźć dla Józka nową drużynę. Niespodziewanie do Janickiego zgłasza się przedstawiciel klubu "Spartanie", odwiecznego konkurenta "Powiśla".

odc. 1965 Wystylizowani na gwiazdy disco polo "Żabcia" i Gawron udzielają telewizyjnego wywiadu. Po jego zakończeniu "Ricardo" rozpoczyna próbę przed kolejnym występem. Nagle przerywa, zbiega ze sceny, pada na kolana przed ukochaną i wyciąga z kieszeni czerwone pudełeczko...

odc. 1966 Ponieważ Damian nie zgadza się na to, by jego dzieci chodziły na półkolonie, Sebastian odbywa z nim męską rozmowę. Ostatecznie Kowalski decyduje się przekupić Wójcika.
odc. 1967 W Fitness Klubie nadal panuje napięta atmosfera. Tomek wciąż nie dostarczył Reginie swojego dyplomu. Kobieta jest zniecierpliwiona, a trener narzeka na dociekliwość szefowej. Wszystko wskazuje na to, że coś ukrywa.

Pierwsza miłość

odc. 2784 Po zakończeniu procesu szczęśliwa Marysia stawia się do pracy w szpitalu. Niestety, nowe porządki, które tam zastaje, skutecznie psują jej dobry humor. Okazuje się bowiem, że dyrektorem kliniki został Lipiński, z którym ma na pieńku.

odc. 2785 Przygnębiony Norbert daje się w końcu namówić na randkę w ciemno, ale już po kilku minutach spotkania zaczyna tego żałować. Gdy usiłuje wyjść w angielskim stylu, nowa znajoma mu to uniemożliwia. Ale pojawia się tajemnicza dziewczyna, która wybawia go z opresji.

odc. 2786 Na trening samoobrony, prowadzony przez Melkę, przychodzi dziennikarka Renata. Chce zrobić materiał o policyjnym programie szkoleniowym, który wdraża Długosz. Funkcjonariuszka wpada w panikę, a niebawem w King’s Fitness zjawia się jej szef, Sawczuk.

odc. 2787 Trwa akcja reanimacyjna Natalii. Lekarze nie wiedzą, co sprawiło, że dziewczyna jest na granicy śmierci. Bartek namawia Artura na powrót do Wadlewa. Twierdzi, że inaczej Kinga złoży wniosek rozwodowy!


swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje