Reklama

Serialowy przewodnik: Opisy odcinków

Co wydarzy się w serialach w nadchodzącym tygodniu?


M jak miłość

Reklama

odc. 1403 W czasie spotkania w ogrodzie Asia wyznaje Michałowi, że bardzo martwi się o Zosię. Dziewczyna znika na całe noce, a gdy Chodakowska próbuje z nią rozmawiać, wyraźnie ją zbywa. W tym samym czasie do Warszawy wraca z wakacji rodzina Eryka. W związku z tym muzyk decyduje się zerwać kontakty z zakochaną w nim Zosią. Dziewczyna jest zdruzgotana. A kilka godzin później, niczego nieświadoma Joanna poznaje żonę i dzieci Eryka. Natomiast Marcin, wychodząc z domu, dostrzega Jarka obserwującego jego budynek. Zirytowany Chodakowski postanawia śledzić mężczyznę. Wkrótce okazuje się, że bandycie właśnie o to chodziło. Gdy docierają na odludzie, Jarek nagle wyciąga nóż i atakuje Marcina. Jednak Chodakowski bez problemu rozbraja przeciwnika i powala go na ziemię. Niebawem zjawiają się wezwani przez niego policjanci i aresztują wściekłego Jarka.

odc. 1404 W Grabinie na próbie kościelnego chóru dochodzi do awantury. Przyjaciółki Kisielowej ostro, choć na szczęście tylko słownie, atakują Roberta, który objął posadę organisty. Nie mogą wybaczyć mężczyźnie, że okradł i oszukał nieszczęsną kobietę. W pewnym momencie, gdy oskarżenia stają się już nie do zniesienia, do akcji wkracza Zofia i zaczyna bronić Roberta. Ksiądz, widząc całe to hałaśliwe zamieszanie, blednie i osuwa się na jedną z ław. Przestraszeni parafianie natychmiast zabierają duchownego do przychodni. Tam trafia pod opiekę Agaty. Siostra Artura bada kapłana i stwierdza, że nie dolega mu nic poważnego. Kisielowa jest oburzona i daje upust swojej niezgodzie na taką diagnozę. Niedługo potem zjawia się Rogowski, uspokaja Zofię i jeszcze raz bada proboszcza. Ostatecznie okazuje się, że duchowny cierpi na zwykłą niestrawność. W tym czasie Marzenka zaczyna podejrzewać, że zaszła w ciążę i nie jest z tego powodu zadowolona. Jedzie do apteki i kupuje test ciążowy. Przez przypadek zauważa ją Bartek.Klan

odc. 3385 Niewyspana Dominika pomstuje na hałaśliwego sąsiada. Przez jego całonocną "parapetówkę" nie mogła ani spać, ani się uczyć.

odc. 3386 Brak wiadomości od Moniki wyprowadza Feliksa z równowagi. Paweł próbuje pocieszyć szwagra i powtarza mu po raz kolejny, że mogą tylko czekać.

odc. 3387 Widząc mamę wypisującą zaproszenia na ślub, Małgosia pyta, czemu zdecydował się na tę uroczystość. Beata nie wie, co jej odpowiedzieć, ale później, gdy przytula się do Piotra, uświadamia sobie, że podjęła słuszną decyzję.

odc. 3388 W domu Rafalskiego trwa dyskusja na temat zbliżającego się ślubu. Beata wyznaje, że marzy jej się, by świadkami zostały jej dzieci. Niestety, Małgosia jest niepełnoletnia.

Na Wspólnej

odc. 2790 Wydaje się, że kryzys w małżeństwie Kingi i Michała został zażegnany - Brzozowscy spędzają miłe chwile nad jeziorem. Niestety, kobieta odbiera telefon od klienta i natychmiast musi jechać do Warszawy.

odc. 2791 W trakcie treningu Olaf zauważa, że asekurujący niewidomą Adę Grzegorz robi obsceniczne gesty. Wściekły Kubacki podchodzi do instruktora i uderza go w twarz.

odc. 2792 Podczas spotkania Roman stara się przekonać Agnieszkę, że nie ma problemu z alkoholem. Jednak gdy Olszewska z Honoratą przeszukują dom, znajdują kilka ukrytych butelek z wódką.

odc. 2793 Zaniepokojona wyglądem córki Danka próbuje się dowiedzieć, co jej dolega. Gosia wyznaje, że kilka dni wcześniej rozstała się z Błażejem!

Barwy szczęścia

odc. 1954 By sprostać żądaniom córki Adama, Regina jest decyduje się sprzedać swoją firmę. Postanawia także prześledzić, jak funkcjonuje jej fitness klub, którym zarządzają Tomek i Lidka. Szybko wychodzi na jaw, że nie wszystkie rachunki się zgadzają...

odc. 1955 W domu Pyrków Klara i Winicjusz omawiają ostatnie poprawki w tekście powieści Ziemińskiego. Pracę przerywa nagłe pojawienie się Kaniewskiego. Mężczyźni nie przypadają sobie do gustu.

odc. 1956 Do Zuzi dociera wreszcie, jak wielką przykrość sprawiła ojcu udając, że jest obcym dla niej człowiekiem. Okazuje się, że jest za późno na przeprosiny - Kazik zdążył już wyprowadzić się od Cieślaków.

odc. 1957 Przygnębiona Agata czeka przed szpitalem na wieści o stanie zdrowia Pawła. W tym czasie Patryk wyznaje Iwonie, że zakochał się w jej siostrze.

Pierwsza miłość

odc. 2774 Starania Melki przynoszą efekty i stosunki między nią a Pawłem ulegają wyraźnemu ociepleniu. Ten stan rzeczy irytuje Sabinę. Wekslerówna sugeruje ukochanemu, że powinien zmienić pracę i umawia go ze swoim ojcem. Karol ma dla Nowogrodzkiego ciekawą ofertę.
odc. 2775 Po informacji o tym, że znalazł się potencjalny najemca mieszkania, Kinga wyjeżdża do Wrocławia. W tym samym czasie Piotrek i Krystian robią wszystko, by Kalina nie zorientowała się, że stracili pracę. Domański poprosi o pomoc Roxy.

odc. 2776 Załamany Olek robi wszystko, by odzyskać Wiktorię. Decyduje się nawet pójść na pewien układ z Kleopatrą. Nie spodziewa się, że wpadnie w jeszcze większe kłopoty, które mogą zakończyć się nawet rozwodem!
odc. 2777 Po kolejnej kłótni z mężem, Kinga znów jedzie do Wrocławia i spotyka się z Rafałem. Kulczycka opowiada psychologowi o swoich kłopotach. Nagle para zaczyna się całować.

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje