Reklama

Serialowy przewodnik: Opisy odcinków

Co wydarzy się w serialach w nadchodzącym tygodniu?


M jak miłość

Reklama

odc. 1393 Związek Pawła z Julką kwitnie. Dlatego też Zduński postanawia zabrać ukochaną w miejsce, które traktuje jak prawdziwy dom, czyli do Grabiny. Dziewczyna chętnie przystaje na taką romantyczną wyprawę i bardzo szybko okazuje się, że ona również doskonale czuje się w rodzinnych stronach chłopaka. W czasie pobytu para odwiedza dom Mostowiaków, a niedługo później Barbara w rozmowie z Marią zdradza, że nowa wybranka wnuka bardzo jej się podoba. Kilka ulic dalej, w sklepie, Weronika prosi Kisielową o pomoc. Okazuje się, że wyznała mężowi, iż chce się z nim rozwieść, bo kocha Roberta! Zofia stara się ją pocieszyć, a w tym samym czasie mąż dziewczyny zmierza do komisariatu. Gdy tylko dostrzega stojącego przed nim Roberta, bez słowa wyjaśnienia wymierza mu cios. Zakrwawiony policjant pada na ziemię, a Sonia i Janek obezwładniają napastnika. Niedługo potem Wroński zrywa z Weroniką...

odc. 1394 Chcąc uczcić zdaną maturę Zosi, Asia organizuje dla dziewczyny małe przyjęcie, na które zaprasza Agnieszkę i Michała. W trakcie rozmowy Olszewska wyznaje przyjaciółce, iż jej związek z Jackiem przeżywa poważny kryzys i wszystko wskazuje na to, że Mrozowski jednak nie jest miłością jej życia. Tymczasem Ania spotyka przypadkiem w bistro Izę. Lewińska serdecznie dziękuje Żakowskiej za troskliwą opiekę nad Mają. Chwilę później kuratorka w rozmowie z Kingą mówi, że chce jak najszybciej wrócić do pracy i zająć się przede wszystkim pomaganiem ofiarom przemocy w rodzinie. Szybko jednak okazuje się, że zanim to nastąpi, upłynie sporo czasu - dziewczyna nadal jest bardzo osłabiona i nie może nawet o własnych siłach wrócić od lekarza. Na szczęście zawsze może liczyć na Chodakowskiego. To jednak nie bardzo podoba się Ani, która jest przekonana, iż Marcin chciałby wrócić do Lewińskiej. Ten zauważa jej niepewność i by wyjaśnić sprawę, proponuje Żakowskiej, żeby się do niego wprowadziła.

Klan

odc. 3363 Dziwna sytuacja, na jaką Patrycja naraziła Jaśka, przygnębia chłopaka. Jednak Krzysiek nie rozumie rozterek Rafalskiego. Dopiero Dominika wykazuje zrozumienie. Jasiek po raz kolejny dochodzi do wniosku, że dziewczyna jest mu bliska.

odc. 3364 Oburzona Gabriela opowiada Monice, że teraz, przez nową partnerkę Jacka, musi uzgadniać każdą swoją wizytę u Agatki. Do rozmowy włącza się Feliks, który próbuje tłumaczyć Boreckiego.

odc. 3365 Czesia wybiera się do sądu - chce zapytać o zawiadomienie o sprawie rozwodowej. Tuż przed jej wyjściem Anulka wyznaje, że pismo poprzedniego dnia przyniósł listonosz, a ona je podarła!

Na Wspólnej

odc. 2770 Skruszona Kinga zjawia się w szpitalu, by przeprosić Romę i zaproponować jej rozejm. Jednak Lenarska nawet nie chce o tym słyszeć. Oświadcza, że zamierza zniszczyć Brzozowską!

odc. 2771 Rozentuzjazmowany Janusz proponuje Dance wspólny wyjazd do USA. Kobieta jest mocno zaskoczona i zwleka z odpowiedzią. Tymczasem Marek przyjmuje nową opiekunkę do synka.

odc. 2772 Gdy w czasie wesela Beata dostrzega, że jednym z kelnerów jest Kazik, nie potrafi ukryć zdziwienia. Tym bardziej że mężczyzna robi wszystko, by czuła się wyróżniona. Natomiast Kasia orientuje się, że Rafał nagrywa ich miłosne igraszki.

odc. 2773 Trenowanie niewidomej Ady bardzo absorbuje Olafa. W czasie godzin spędzonych wspólnie na siłowni para staje się sobie coraz bliższa. Co na to Marta?

Barwy szczęścia

odc. 1929 Na widok zdjęć nagiej Bożeny w objęciach obcego mężczyzny, Tomasz dostaje zawału. Amelia obwinia o wszystko synową. Natomiast Krystyna i Krzysztof zastawiają na Marka "pułapkę". Zapraszają jego i Anetę na kolację, a chwilę później Jaworski oświadcza się ukochanej. Złoty zostaje przyparty do muru.

odc. 1930 Koncert charytatywny na rzecz noclegowni, którego gwiazdami mieli być Amelia i Wolan, zostaje odwołany ze względu na chorobę Wiśniewskiego. Sytuację ratuje Gawron, który proponuje Radkowi, że wystąpi w Feel Good ze swoim zespołem.

odc. 1931 Koncert Ryszarda okazuje się wielkim sukcesem. Bywalcy klubokawiarni z entuzjazmem reagują na każdą nową piosenkę, a "Żabcia" dochodzi do wniosku, że musi jak najszybciej odzyskać miłość Gawrona. I równie szybko zostać jego menedżerką! W tym samym czasie Franek próbuje postawić na swoim i zamieszkać z Cariną i synkiem.

odc. 1932 Stan męża Reginy gwałtownie się pogarsza. Kobieta jest tak zaabsorbowana opieką nad Adamem, że chce zrezygnować ze współpracy z Aldoną i Borysem. W końcu składa Grzelakom przedziwną propozycję. Natomiast Beata, która doszła już do siebie, odbiera synka od Darka i Władka.

Pierwsza miłość

odc. 2750 W świetlicy odbywa się premiera wadlewskiego zespołu. Tłumaczenie piosenki na francuski okazuje się kolejnym podłym żartem Kleopatry. Muzycy postanawiają dać jej nauczkę.
odc. 2751 Mimo pieniędzy, które dostał od Artura, detektyw w końcu zdradza "Rudemu", kto romansuje z Natalią. Wściekły chłopak spotyka się z Kulczyckim i dochodzi do bardzo krwawej bójki.

odc. 2752 Przerażeni Seweryn i Kazanowa uciekają z Wadlewa. Śmiałek, który nie zdaje sobie sprawy z powagi sytuacji, próbuje na różne sposoby ich zatrzymać.

Korona królów

odc.117 Jędrzej odzyskuje siły po nocnej zabawie. Mela, korzystając z okazji, wmawia mu, że poprzedniego wieczoru zbliżyli się do siebie. Kazimierz zleca Szafrańcowi zwołanie pilnego spotkania, na którym mają się stawić: Jasiek, Pełka, Herman i biskup Jan.

odc.118 Władca serdecznie wita przybyłą na Wawel siostrę Elżbietę. Powodem wizyty krewnej jest troska o syna Andrzeja. Egle kontynuuje poszukiwania zaginionej Audre. O córkę wypytuje Maćka. Gdy jej metody nie odnoszą oczekiwanych rezultatów, zdesperowana prosi o pomoc Adelajdę.

odc.119 Narasta konflikt między Ilzą a Heleną. Dwórka księżnej Agnieszki zwabia córkę Przybysława do komnaty pod pretekstem przymierzania sukien. Gdy ta przekracza próg sali, zamyka ją w ciemnym pomieszczeniu. Miłek i Grzymek łapią Witautasa.

Leśniczówka


odc.49-51 Krzysztof poznaje Polę - nową pracownicę Lidii. W Leśniczówce pojawia się matka Daniela. Elżbieta szuka sposobu, by wydobyć od Karcza dodatkowe fundusze. On domyśla się zamiarów ekspartnerki. Nowacki opowiada Katarzynie o swoim odkryciu.

Diagnoza

odc.9 Jan towarzyszy Sylwii podczas identyfikacji zwłok. Okazuje się jednak, że znalezione w lesie ciało nie należy do jej męża. Artman otacza opieką zrozpaczoną kobietę. W jej domu wszędzie widzi pamiątki po zaginionym Wojciechu, którego przed laty potrącił. Wkrótce zaniepokojona Bogna nakazuje mu zerwanie wszelkich kontaktów z wdową. W siedzibie firmy zajmującej się nielegalnymi transplantacjami Michał zostaje poddany testom na potencjalnego dawcę. Wyniki są dobre, więc decyduje się na zabieg. Gdy spotyka się z Anną, zdradza partnerce szczegóły swojej konspiracyjnej działalności. Do rybnickiego szpitala trafia zakonnica z silnym bólem brzucha. Kalina przyjmuje pacjentkę. Z czasem wychodzi na jaw, że chora zna przeszłość doktor Wysockiej.

Ślad


odc.13 Funkcjonariusze znajdują powieszoną Alicję Arszewską. Śledztwo ujawnia, że atrakcyjna kobieta przez kilka miesięcy za pomocą charakteryzacji udawała otyłą osobę. Dzięki temu mogła uczęszczać na spotkania osób uzależnionych od jedzenia i tam bezkarnie rozprowadzać cudowny specyfik na odchudzanie. Trop wiedzie do jednej z niezadowolonych klientek dilerki. Wkrótce ona także umiera.

odc.14 Ginie dwóch byłych policjantów, Lewakowski i Polit. Wszystko wskazuje na samobójstwo, jednak funkcjonariusze CWŚ w mieszkaniu ofiar znajdują ślady, które zaprzeczają tej tezie. W sprawę może być zamieszana Nikola Gawrońska. Okazuje się bowiem, że obaj mężczyźni po odejściu ze służby ściągali haracze. Nastolatka brała czynny udział w tym nielegalnym procederze do czasu pewnej tragedii.

Na dobre i na złe

odc.718 W Leśnej Górze dyżurują wspólnie Hanna i doktor Wilczewska. Młoda lekarka od razu zauważa niedyspozycję koleżanki. Barbara źle się czuje, przez co nie jest w stanie należycie wykonywać powierzonych jej obowiązków. Tymczasem na SOR trafia seniorka ze złamanym biodrem. Kobieta chce szybkiej diagnozy z uwagi na zbliżający się ślub z dużo młodszym od niej partnerem. Gabinet Falkowicza okupuje Monika, była żona Zubrzyckiego - pacjenta, który prosił doktora Molendę o sfingowanie swojej śmierci. Kobieta żąda wydania dokumentacji medycznej męża. Chce się także dowiedzieć, w jakich okolicznościach doszło do zgonu. Zapowiada wniesienie pozwu o odszkodowanie za poniesione straty moralne. Falkowicz postanawia bliżej przyjrzeć się tej sprawie.

Na sygnale

odc.204 Zosia świętuje swoje osiemnaste urodziny. Nagle wszyscy goście zaczynają odczuwać dziwne dolegliwości. Ratownicy odpowiadają na wezwanie do ciężarnej, u której rozpoczął się przedwczesny poród. Młoda matka ma problemy kardiologiczne.

Świat według Kiepskich

odc.537 Prezes Kozłowski uświadamia Ferdkowi, że to ludzie są winni zanieczyszczenia środowiska. Kiepski postanawia skłonić bliskich do dbania o planetę. Czuje się społecznikiem walczącym w słusznej sprawie. Do akcji dołącza słynna celebrytka.

Przyjaciółki

odc.143 Inga obawia się, że Robert spełni swoje groźby i naśle na nią kontrolę skarbową. Zuza coraz gorzej znosi chemioterapię. Postanawia przerwać leczenie. Patrycja jest zła na Elę, która swata ją z Tadeuszem. W dniu rozprawy rozwodowej nie dociera do sądu.

Syn

odc.6 Młody Eli spotyka białych łowców. Informuje ich, że zdołał uciec z obozu Komanczów. Ci obiecują go ochraniać. Wiele lat później Charles McCullough odkrywa, że za atakiem buntowników stoi parobek Ramon. Eli i Jeannie szukają źródła ropy.

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje