Reklama

Serialowy przewodnik: Opisy odcinków

Co wydarzy się w serialach w nadchodzącym tygodniu?

M jak miłość

odc. 1391 Ponieważ Maja wraca do zdrowia, Artur zabiera ją ze szpitala. Mężczyzna ma zamiar wywieźć dziewczynkę do Wiednia. Informuje o tym swojego wuja, który także zaczyna szykować się do wyjazdu. Jednak niedługo później niespodziewanie w jego mieszkaniu zjawia się policja. W tym samym czasie Skalski zostaje zatrzymany tuż przed lotniskiem. Andrzej wykorzystuje tę sytuację. Spotyka się z prokuratorem i żąda, by Marcin został wypuszczony na wolność, a Maja trafiła pod opiekę Aleksandry. Jego starania zostają zwieńczone sukcesem. Gdy Chodakowski opuszcza areszt, Budzyński informuje go o odnalezieniu Izy. Chwilę później zjawia się Ania i po wyściskaniu Marcina proponuje, że zawiezie go do niemieckiej kliniki, w której leży Lewińska. Na miejscu Chodakowski wykorzystuje moment, gdy Iza jest przytomna. Zapewnia ją, iż nie musi martwić się o bezpieczeństwo córki. Lewińska oddycha z ulgą.

odc. 1392 W czasie spotkania z Natalią Ula prosi, by siostra porozmawiała w jej imieniu z Jankiem. Zarzycka niebawem jedzie do komisariatu w Lipnicy. Ale zanim zdąży wyjaśnić Morawskiemu cel swojej wizyty, policjant informuje ją, że Bartek jest podejrzany o rozprowadzanie narkotyków - kilkanaście minut wcześniej wpłynęło zgłoszenie w tej sprawie. Niebawem na parkingu przed firmą Marka zjawiają się Sonia i Robert. Okazuje się, że przyjechali tam, by przeszukać auto dostawcze, którym jeździ młodszy Lisiecki. Ula, poinformowana o całej sytuacji przez Natalię, natychmiast zjawia się na miejscu. Dziewczyna jest wściekła i przekonana, iż za donosem na Bartka stoi Janek. I choć policjanci nie znajdują w samochodzie niczego podejrzanego i wycofują się, przepraszając za kłopot, Mostowiaczka nie zamierza odpuszczać. Zjawia się w komisariacie, wpada do gabinetu Staszka i składa oficjalną skargę na Morawskiego. Tymczasem Bartek wyznaje bratu, że chwilę przed kontrolą znalazł w aucie narkotyki!

Klan

Reklama

odc. 3358 Wychodzącego ze szkoły Pawełka zaczepia Milda. Kobieta proponuje wspólną wizytę w kawiarni. Gdy zasiadają już przy stoliku, Białorusinka wyjaśnia Lubiczowi, że nie ma szans na ich związek.

odc. 3359 Miłosz w końcu odbiera telefon od Borysa i mężczyźni umawiają się na spotkanie. Aktor ma pretensje do przyjaciela, że nie powiedział mu o skrótach w filmie.

odc. 3360 Nowy pomysł Daniela spędza Monice sen z powiek. Jej zdaniem stan zdrowia chłopaka jest na tyle zły, że nie powinien ryzykować, wyjeżdżając do Afryki.

odc. 3361 Ku zaskoczeniu Czesi Darek szykuje rodzinne śniadanie. Po południu Anulka postanawia porozmawiać z tatą.

Na Wspólnej

odc. 2766 Choć ślub z Anetą zbliża sie wielkimi krokami, Darek nadal nie może zapomnieć o Kasi. Tymczasem jego przyszła żona z pietyzmem wybiera suknię ślubną. Widać, iż nie może doczekać się, kiedy zabiją weselne dzwony.

odc. 2767 Po kolejnym wieczorze spędzonym z Januszem Danuta dochodzi do wniosku, że chce dać temu związkowi szansę. Proponuje Maciejewskiemu, aby wspólnie zamieszkali.

odc.2768 W pracy Marta spotyka się z Niwirskim, mężczyzną, który niesłusznie przesiedział w więzieniu 16 lat. Zbulwersowana dziewczyna postanawia rozpocząć dziennikarskie śledztwo.

odc. 2769 Tuż przed rozpoczęciem kręcenia spotu Kinga dowiaduje się, że reżyser zrezygnował. Okazuje się, że Roma zaproponowała mu lepsze wynagrodzenie!

Barwy szczęścia

odc. 1924 Po dramatycznym telefonie Pawła Agata jest bardzo zaniepokojona. Gdy nie może skontaktować się z byłym ukochanym, wpada w panikę i postanawia zadzwonić do jego matki. Iwona jest przekonana, że Piaseckiemu nic nie jest. Chce tylko zwrócić na siebie uwagę.

odc. 1925 Podczas wyjazdu służbowego Bożena po raz kolejny zostaje odurzona narkotykami. Gdy kobieta traci przytomność, w jej pokoju zjawia się Bilski w towarzystwie młodego, półnagiego mężczyzny.

odc. 1926 godz. 20.05 Tomala wreszcie podejmuje męską decyzję i rozpoczyna uczciwą walkę z otyłością. Sabina zapewnia go o swojej miłości i pełnym wsparciu.

odc. 1927 Górkowie są zachwyceni wnukiem, a Franek jest dumny, że opanował strach i pomógł Carinie w porodzie.

Pierwsza miłość

odc. 2745 Strażnik wyznacza Marysię do pomocy w kuchni. Kobieta zdaje sobie sprawę, że to jeden z elementów podstępnego planu Lidii - współwięźniarka zamierza właśnie tam ją zaatakować. Dziewczyny z celi Domańskiej razem organizują akcję dywersyjną.

odc. 2746 Na podwadlewskiej łące trwają prace nad teledyskiem zespołu Olka. Pod nieobecność Wiktorii, w ukochaną wokalisty wciela się Malwina. Wszyscy błyskawicznie zdają sobie sprawę, że takie rozwiązanie nie spodoba się żonie Tecława.

odc. 2747 Przyparci do muru Jowita i Radek rozpaczliwie poszukują możliwości zdobycia pieniędzy. I raptem Zieliński dowiaduje się, że po długim pobycie za granicą, do Polski wrócił jego bardzo majętny wujek. Chłopak natychmiast umawia się z krewnym na spotkanie.

odc. 2748 Niespodziewanie w pracy Pawła zjawia się Melka. Sabina podejrzewa, że była dziewczyna Nowogrodzkiego chce go odzyskać. Ta zaprzecza i oświadcza, że zaczęła się z kimś spotykać.

Korona królów

odc.113 Ranny Ligęza przyznaje, że popełnił błąd, wdając się w romans z Bellą. Postanawia przeprosić żonę. Andrzej z Tęczyna chce się rozmówić z Kazimierzem. Uważa, że ten źle postąpił, wybierając Szafrańca na marszałka.

odc.114 Królewska para w końcu dochodzi do porozumienia. Niestety, kiedy monarcha dowiaduje się od Karla, że Adelajda nadal nie zaszła w ciążę, wpada w złość.

odc.115 Władca wysyła Mikołaja z tajną misją do Pragi. To część planu, by Wschowę włączyć do królestwa. Gabija poszukuje Audre. Wypytuje o zaginioną w pobliskiej karczmie.

odc.116 Helena i Guncel wracają do Świdnicy. Niebawem dwórka ratuje życie towarzyszowi, kiedy ten krztusi się przy ognisku. Biskup Grot otrzymuje pisemne gratulacje od swojego zwierzchnika.

Leśniczówka


odc.46-48 Majewscy nie potrafią dojść do porozumienia w sprawie pamiętnika Antoniego. Kłótnię małżonków przerywa wieść o przybyciu pierwszych gości do Złotego Lasu. Bogdan Karcz wyrusza do stolicy na spotkanie z wydawcą książki Katarzyny.

Diagnoza


odc. 8 Michał wraca do sprawy pacjenta z wyciętym fragmentem wątroby. Od żony zmarłego otrzymuje notes. Uwagę Wolskiego przykuwa jeden wpis. Postanawia spotkać się z właścicielem tego numeru telefonu. Jan sprawuje opiekę nad dziećmi pod nieobecność Anny. Okłamuje Marcela, że mama zdąży wrócić na jego przedstawienie. Leśniewska tymczasem jest przesłuchiwana. Marta i Paweł idą na kolację. Kobieta wykorzystuje okazję, by spytać towarzysza o postępy w sprawie śmierci Langera. Do szpitala przychodzi Sylwia z córką. Bogna, słysząc jej nazwisko, wpada w popłoch. Makusz informuje Jana o swoim powrocie do Gdańska. Musi zidentyfikować ciało mężczyzny, które funkcjonariusze znaleźli w tamtejszym lesie. Istnieją bowiem przesłanki, że to jej zaginiony mąż.

Ślad


odc. 11 Ginie Daniel Wasilewski. Wszystko wskazuje, że odebrał sobie życie z powodu długów, w które ostatnio popadł. W międzyczasie firma windykacyjna AmberArmor wymusza na rodzinie zmarłego zwrot gotówki. Śledztwo ujawnia mroczne sekrety samobójcy, który dokonał brutalnego morderstwa. Wychodzi na jaw, że zabił żonę kierownika AmberArmor.

odc. 12 Ginie biznesmen Wojciech Szymański. Na miejscu zbrodni znaleziono aparat do inhalacji dla astmatyków, choć ofiara nie była chora. Policjanci odkrywają także ciało jego brata, Krzysztofa. W kręgu podejrzanych jest pracownik przedsiębiorcy, który wysyłał groźby pod adresem szefa. Tymczasem funkcjonariusze odnajdują zrabowane pieniądze.

Nielegalni

odc. 1, 2/10 Konrad Wolski - szef polskiego wywiadu - przejmuje w Stambule białoruskiego handlarza bronią. Tak dociera do informacji o rychłym ataku terrorystycznym w Szwecji. By udaremnić plany zamachowców, prosi o pomoc Travisa. Rozpoczyna się wyścig z czasem.

Na dobre i na złe

odc.717 Marcin przystaje na propozycję Tomasza. W końcu wpada na pomysł, jak sfingować śmierć biznesmena. Profesor Bart wciąż przebywa w ośrodku dla uzależnionych. Niebawem dowiaduje się, że jeden z jego pacjentów znów trafił do Leśnej Góry. Znając jego przypadek, decyduje się na odważny krok - telefonicznie instruuje lekarzy uczestniczących w operacji. Do szpitala zostaje przywieziony ciężko ranny mężczyzna, który stracił najbliższych w wypadku drogowym. Zajmuje się nim niedawno przyjęta do zespołu medycznego doktor Wilczewska. Lekarka podejmuje decyzję o przeprowadzeniu ryzykownej operacji kręgosłupa. Gdy dochodzi do komplikacji, między Barbarą i ordynatorem Konicą wybucha awantura.

Na sygnale

odc.203 Ratownicy spieszą z pomocą poszkodowanym w wypadku samochodowym. Na miejscu dowiadują się o liczbie rannych. Mimo dwóch ekip ratowniczych trzeba wezwać kolejne karetki. W trakcie akcji ponownie wybucha konflikt między Gabi i Górą.

Świat według Kiepskich

odc.536 Halina natrafia w śmietniku na sofę. Nie posiada się ze szczęścia. Zaczyna przeszukiwać kontener w nadziei odnalezienia innych skarbów. Niestety, nie tylko ona wpada na ten pomysł. Miejsce składowania odpadów jest bowiem obserwowane przez pozostałych lokatorów.

Przyjaciółki


odc.142 Inga chce otworzyć salon manicure. Poprawie ulega także jej relacja z Andrzejem. Patrycja nakłania Wikę do zmian w życiu. Ta jednak zdaje się głucha na porady znajomej. Zuza wraca ze szpitala do domu. Zamiast odpoczywać, wybiera się na koncert.

Syn


odc.5 Rok 1849. Komancze atakują obozowisko Indian Tonkawa. Na miejscu nie zastają jednak mieszkańców, ponieważ zmarli oni na epidemię czarnej ospy. Eli zyskuje szansę na ocalenie. Rok 1915. Rodzina McCulloughów wpada w zasadzkę buntowników.

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama