Reklama

Serialowy przewodnik: Opisy odcinków

Co wydarzy się w serialach w nadchodzącym tygodniu?

M jak miłość

odc. 1389 Miłość Rogowskich kwitnie. Po przykrej sytuacji, którą Maria miała z sąsiadem, Artur proponuje, by była żona przeprowadziła się z Basią do niego. Kobieta chętnie przystaje na takie rozwiązanie. Tego samego dnia para informuje Barbarę o swojej decyzji, a Mostowiakowa nie potrafi ukryć łez radości. W tym samym czasie Michał po raz kolejny spotyka się ze swoim wydawcą. Tym razem rozmowa przebiega w przyjaznej atmosferze, a mężczyzna informuje Ostrowskiego, że jest bardzo zadowolony z jego pracy. Jednocześnie jednak oświadcza mu, iż nie zamierza dawać mu na razie zaliczki za kolejną książkę, bo obawia się, że pisarz przegra pieniądze w pokera. Natomiast Asia wyznaje Agnieszce, iż mimo upływu czasu nadal nawet na chwilę nie potrafi zapomnieć o Tomku. Na dodatek dręczą ją wyrzuty sumienia, bo chyba zbyt dobrze bawi się w towarzystwie Michała. Olszewska stara się przekonać przyjaciółkę, że nie robi nic złego.

odc. 1390 Ukrywający się w domu Kolędy Marcin jest w stałym kontakcie z Budzyńskim. Wspólnie ustalają, że Chodakowski poczeka na moment, kiedy Skalski zostanie aresztowany i wtedy zgłosi się na policję. Niestety, pewnego dnia Maja zaczyna chorować i po telefonie do Olka Marcin decyduje się zawieźć córkę do szpitala. Tam wpada na patrol i zostaje aresztowany. Kilkanaście minut później do kliniki dociera Skalski, który oświadcza, że to on jest ojcem dziewczynki. Po wstępnym przesłuchaniu Budzyński ma złą wiadomość dla Chodakowskiego - sprawy Artura już nie prowadzi podinspektor Karski. Paweł stara się wspierać Kalinę, załamaną po śmierci dziadka. Gdy próbuje ją pocieszyć, dziewczyna niespodziewanie go całuje. Po kilku sekundach dociera do niej, co zrobiła, odruchowo przeprasza przyjaciela i ucieka. Tymczasem Olek wyznaje Anecie, że nie wie, czy powinien poddać się skomplikowanej operacji ręki. Widać jednak, że kontuzja przeszkadza mu nie tylko w pracy, ale także w codziennym życiu.

Klan

Reklama

odc. 3353 W firmie ojca czeka na Michała niespodzianka. Dowiaduje się bowiem, że niebawem zacznie w niej pracować Milda, która z wykształcenia jest inżynierem.

odc. 3354 W czasie uroczystej kolacji przygotowanej przez Witolda i Ilonę, rodzice małego Teosia proszą Koziełłę, by został ojcem chrzestnym ich syna. Anna jest przekonana, że zaraz zwrócą się do niej.

odc. 3355 Podekscytowani Woźniaccy wybierają się na pierwsze USG ich dziecka. Po wizycie u lekarza wpadają do Agnieszki i oznajmiają, że Ola urodzi bliźniaki.

odc. 3356 Matka Jacka wypytuje Małgosię, dlaczego tak rzadko ich odwiedza. Dziewczyna wyznaje, że chodzi o Paulinę.

Na Wspólnej

odc. 2762 Zgodnie z obietnicą, Joachim towarzyszy Beacie w czasie badania USG. Zauważa ich Kazik i wypytuje Marię, co łączy dziewczynę z Trzcińskim. Lekarz oznajmia Wroniec, że będzie miała syna!

odc. 2763 Zdesperowany Michel prosi, by żona dała mu szansę. Gdy Sandra odmawia, mężczyzna zaczyna ją oskarżać, że rozstanie było jej na rękę. Tymczasem Kamil ma coraz poważniejsze problemy z ręką.

odc. 2764 W dniu pogrzebu Krystyny do Joanny dociera, że chyba wreszcie powinna wybaczyć swojej biologicznej matce. Na stypie między Bergową a Anną dochodzi do poważnej rozmowy.

odc. 2765 Po powrocie do domu Olaf oznajmia Marcie, iż rezygnuje z trenowania Ady. Wreszcie zrozumiał, że praca zabiera czas, który powinien poświęcić rodzinie. Kobieta jest szczęśliwa.

Barwy szczęścia

odc. 1919 Sprawa wyłudzenia, którego dopuścili się Maciej i Alina trafia wreszcie na policję. W związku z tym Natalia zostaje wezwana do złożenia wyjaśnień. W czasie jej nieobecności Leą opiekuje się Małgorzata. W pewnym momencie rozlega się dzwonek do drzwi, a w progu mieszkania Natalii staje Wilk...

odc. 1920 Po aresztowaniu Wilka Natalia odzyskuje spokój. Niebawem zjawia się u niej Klemens, kolejny raz wyznaje jej miłość i proponuje, by wspólnie wychowywali córeczkę. Coraz częściej do Zwoleńskiej zagląda także Sebastian. Natomiast w Dubaju Szymon nadal podrywa Kasię, mimo że dziewczyna informuje go, iż nie jest zainteresowana romansem.

odc. 1921 Na treningu okazuje się, że Józek jest w dużo słabszej formie od pozostałych piłkarzy. Trener namawia go, żeby podobnie jak pozostali zawodnicy, zgodził się na zastrzyki z witaminami. Jednak Sałatka zdecydowanie odmawia.

odc. 1922 Zirytowani Oliwka i Kajtek odkrywają, że ich nowy współlokator, Justin, sprowadził sobie na noc dwie dziewczyny! Okazuje się, że przyjaciel Angeli nie stroni od palenia trawki i chętnie podzieli się marihuaną z nowymi przyjaciółmi. Tymczasem Klara jest oczarowana powieścią, która przez przypadek trafiła w jej ręce.

Pierwsza miłość

odc. 2740 Po SMS-ie od Natalii, Artur od razu rusza na spotkanie z kochanką. Tam zapomina o bożym świecie i po raz kolejny zawala sprawy rodzinne.

odc. 2741 Mimo ostrzeżeń Melki, Radek decyduje się iść na spotkanie z "Hiszpanem". Wydaje mu się, że gangster opowie o przekrętach w klubie nocnym.

odc. 2742 Wściekły "Rudy" próbuje na różne sposoby dowiedzieć się, kto jest tajemniczym kochankiem Natalii. Zjawia się w redakcji YOLO i żąda wydania zdjęć.

odc. 2743 Korzystając ze swojej popularności, wadlewscy muzycy postanawiają nakręcić teledysk.

Korona królów

odc.109 Ligęza wyznaje Jaśkowi, że kocha Bellę. Przyjaciel nie pochwala jego romansu z pochodzącą z Włoch złotniczką. Kazimierz zaprasza wojewodów i kasztelanów na naradę.

odc.110 Dworzanie są zaniepokojeni zmianami, jakie nastąpią w kraju. Na Wawel przybywa Andrzej z Tęczyna, by nakłonić matkę do zamieszkania w klasztorze. Bożena inaczej widzi swoją przyszłość.

odc.111 Audre dowiaduje się o zdradzie Ligęzy. Postanawia wymierzyć mu sprawiedliwość. On tymczasem prosi władcę o zwolnienie z piastowanego dotąd urzędu.

odc.112 Królowi imponują waleczność i hart ducha Piotra Szafrańca. Mianuje młodzieńca nowym marszałkiem. Po ataku na Mikołaja córka Egle ukrywa się w lesie. Adelajda traci przytomność.

Leśniczówka


odc.43-45 Maryna nagrywa pierwszy filmik na swojego vloga. Wkrótce między nią a Katarzyną wybucha awantura. Powodem siostrzanej sprzeczki są Karczowie. Olga ściąga do Leśniczówki słynącą z bezkompromisowości ekolożkę, Patrycję.

Kości

odc.7 W Waszyngtonie tajemniczy szaleniec porzucił ciała osób powiązanych z przeszłością Bootha. Gdy Seeley zmaga się z czasem, by dopaść okrutnego mordercę, Brennan martwi się stanem zdrowia swojego ojca. Krewny zataił istotne informacje.

Diagnoza

odc.7 Prokurator Wilecki próbuje dociec, kto odłączył Langera od aparatury podtrzymującej życie. Pracownicy szpitala podejrzewają partnerkę zmarłego, doktor Kaletę. Podczas przesłuchania Bogna rzuca oskarżenia w kierunku Leśniewskiej. Anna była ostatnią osobą widzianą feralnego dnia w pokoju Karola. Wskutek tych zeznań lekarka zostaje natychmiast aresztowana. Michał bada pacjenta ugryzionego przez kleszcza. Zmartwiony brakiem zawodowych wyzwań, udziela mu rutynowej porady. Tomasz przestrzega kolegę, by nie bagatelizował takich przypadków. Zdarzało się w przeszłości, że zaniedbanie kończyło się poważną chorobą. Wanda i Gerard stawiają się na rozprawie rozwodowej. Marta zgadza się na niezobowiązujące spotkanie z Wileckim.

Ślad


odc.9 W parku ginie kobieta. Okazuje się, że wcześniej padła ofiarą kradzieży. Początkowo sprawa wygląda na zabójstwo na tle rabunkowym. Gdy dochodzenie zmierza ku końcowi, Renata orientuje się, że morderca chciał zmylić funkcjonariuszy CWŚ. Jej odkrycie zmusza detektywów do ponownej analizy dokumentacji. Dzięki ich interwencji zuchwały przestępca trafia do więzienia.

odc.10 Walczak i Różańska wyjaśniają okoliczności śmierci właścicieli warsztatu samochodowego. Wychodzi na jaw, że czerpali zyski z kradzieży aut. W trakcie jednej z ich akcji zginął Stanisław Drogosz. Świadkiem tragedii była Jolanta Marczak, która do tej pory milczała w obawie o swoje życie. Jednak ktoś, wymierzając sprawiedliwość paserom, zwrócił jej spokój.

Na dobre i na złe

odc.716 Do zespołu lekarskiego z Leśnej Góry dołącza Barbara, matka doktora Wilczewskiego. Kobieta jest znaną w środowisku medycznym specjalistką z zakresu ortopedii. Ordynator Konica nie jest jednak zachwycony jej obecnością. W ośrodku dla uzależnionych Wera, była partnerka Marcina, spotyka profesora Barta. Dziewczyna podejmuje próbę samobójczą. Kasia i Andrzej decydują się zatrudnić organizatorkę ślubów, Aleksę Wiedeńską. Ekspertka weselna odciąża zapracowanych narzeczonych w wymagającym zadaniu. Na SOR przybywa Tomasz - biznesmen, który obawia się o własne życie. Mężczyzna rozpoznaje doktora Molendę. Prosi go, by załatwił mu fałszywą tożsamość. Marcin staje przed trudnym moralnie wyborem.

Na sygnale

odc.202 Ratownicy śpieszą na pomoc kobiecie. Pacjentka na widok ekipy medycznej rozbiera się i próbuje uwieść Piotra. Strzeleckiego czeka konfrontacja z jej zazdrosnym mężem. Następnie zespół odpowiada na wezwanie do chorej na serce staruszki.

Świat według Kiepskich

odc.535 Lokatorami kamienicy przy ul. Ćwiartki 3/4 wstrząsa informacja o przeobrażeniach, jakie w niedalekiej przyszłości mają nastąpić w Polsce. Nikt jednak nie wie, czego będą dotyczyć rzekome zmiany. Poruszeni rewelacjami sąsiedzi snują teorie na ten temat.

Znaki

odc.2 W okolicy kamieniołomu zostaje odnalezione ciało Patrycji. Przed laty w podobnych okolicznościach zginęła Laura. Jonasz, miejscowy jasnowidz, opuszcza areszt. Powraca do swojego gospodarstwa, gdzie czekają na niego pokrzywdzeni przez los ludzie.

Oko za oko

odc.5, 6 Anna zostaje adwokatem chirurga, którego oskarżono o błąd w sztuce lekarskiej. Efektem jego zaniedbania jest śmierć pacjentki. Prokuratorskie śledztwo ujawnia, że specjalista zmaga się z uzależnieniem od narkotyków. Maciej kontynuuje poszukiwania mordercy Marii.

Przyjaciółki

odc.141 Zuza pakuje torbę do szpitala. Ucieka jednak z oddziału onkologicznego, przerażona widokiem pacjentów zmagających się z chorobą nowotworową. Ance nie wiedzie się zarówno w pracy, jak i życiu osobistym. Problemy sprawiają, że oddala się od Pawła.

Dzielnica bankowa


odc.4 Elisabeth przypuszcza, że Paula zamordował jeden z pracowników banku. Przejmuje kontrolę nad instytucją, by zdobyć dostęp do szyfrowanych kont. Jej działania ujawniają nielegalne interesy brata. Okazuje się, że uczestniczył on w procederze prania brudnych pieniędzy.

Syn

odc.4 Rok 1849. Młody Eli pomaga poważnie rannemu członkowi plemienia Komanczów w bezpiecznym powrocie do domu. W 1915 roku razem z Pete’em powiadamia władze o planach meksykańskich buntowników, którzy zamierzają wykoleić pociąg.


swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje