Serialowy przewodnik: Opisy odcinków

Co wydarzy się w serialach w nadchodzącym tygodniu?

M jak miłość

odc. 1385 Przygnębiony Marcin wyznaje Ani, że czuje się bezradny - jeśli chce zatrzymać dzieci, nadal musi się ukrywać, a gdy tylko nadarzy się okazja, uciec za granicę. Kilka dni później w domku nad jeziorem znów zjawia się Olek i przekazuje bratu pieniądze i list od ich matki. Aleksandra prosi w nim, by przed wyjazdem z Polski pozwolił jej zobaczyć wnuki. Marcin się waha, ale kobieta i tak przyjeżdża. Nie zdaje sobie sprawy, że cały czas jest obserwowana przez ludzi wynajętych przez Artura. Tymczasem Jakub i Maryla nadal prowadzą śledztwo dotyczące rodziny Skalskich. W pewnym momencie do Karskiego dociera, że Artur zorientował się, gdzie ukrył się rywal. Wysyła do przyjaciela wiadomość, w której każe mu natychmiast uciekać. Marcin nie bagatelizuje tych słów i w pośpiechu opuszcza domek. Kilka minut po jego wyjeździe nad jeziorem zjawia się wściekły Skalski. Wysiadając z samochodu sięga po pistolet...

Reklama

odc. 1386 Po dramatycznej ucieczce Marcin z Anią oraz dziećmi trafia do Grabiny. Spotyka się z Barbarą, wyjaśnia całą sytuację i prosi o pomoc. Mostowiakowa daje mu klucze do domu Kolędy, który akurat wyjechał na kilka tygodni do Niemiec. Niestety, tropem uciekinierów podąża Skalski... W tym samym czasie w Grabinie zjawia się również Ewa, która postanowiła zrobić mężowi niespodziankę i przylatuje z Dublina. Okazuje się, że ukochana ma dla Marka ciekawą propozycję. Chce, by wraz z synami przyjechał do niej na rok do Irlandii. Wyszło bowiem na jaw, iż Mostowiakowa musi teraz cały czas pracować w Dublinie. A niebawem czeka ją kilkumiesięczna wyprawa do Australii. Marek początkowo odmawia, bo nie chce zostawić matki bez opieki, jednak po rozmowie z Barbarą, zmienia zdanie. Natomiast Janek nadal nie może dojść do siebie po rozstaniu z Ulą. Sobańska widząc, w jakim stanie jest jej syn, postanawia działać. Po raz kolejny spotyka się z Mostowiaczką i próbuje namówić ją, by wróciła do jej syna.


Klan

odc. 3343 W czasie spotkania Kamila i Borys wspominają udaną imprezę zorganizowaną w mieszkaniu dziewczyny. W końcu aktor zdobywa się na odwagę i pyta ukochaną, czy mogliby razem zamieszkać.

odc. 3344 Wściekły Feliks wypytuje wydawcę, kiedy wreszcie ujawni prawdę na temat domniemanego plagiatu. Szef ze spokojem informuje Nowaka, że już to zrobił.

odc. 3345 Zdenerwowana Paulina zwierza się Ramonie - obawia się, że Jacek tak naprawdę widzi w niej tylko pomoc domową, a ona liczyła na coś więcej.

odc. 3346 Darek po raz kolejny czyta pozew złożony przez Czesię. I stwierdza, iż nie zgodzi się na rozwód bez orzekania o winie.

Na Wspólnej

odc. 2754 Anastazja i Tomek oświadczają Ziębom, że zamierzają się od nich wyprowadzić. W tym samym czasie Joachim proponuje Beacie, że znajdzie ojca jej dziecka i da mu porządną nauczkę.

odc. 2755 Sytuacja zmusza Szulców do znalezienia opiekunki dla syna. Monika poleca im Jowitę. Dziewczyna robi świetne wrażenie, ale Wojtek jest bardzo nieufny. Żaneta wpada w złość.

odc. 2756 W klubie Izy zjawia się niewidoma dziewczyna i deklaruje, że właśnie tu chciałaby zacząć trenować. Olaf rozpoznaje w niej byłą mistrzynię Polski w gimnastyce artystycznej i proponuje, że zostanie jej trenerem personalnym.

odc. 2757 Umierająca Krystyna wyznaje Joannie, że to nie ona ją urodziła. Po chwili zdradza Bergowej, kto jest jej biologiczną matką. Kobieta jest w szoku.

Barwy szczęścia

odc. 1909 Żona Rafała, pakując jego ubrania, przez przypadek znajduje dowody na to, że Krzepiński rzeczywiście przetrzymywał Martę. Jest zdruzgotana, ale nie podejmuje decyzji o zaniesieniu zdjęć na policję. W tym samym czasie Chowański dociera do szpitala, w którym leży Krzepiński i kradnie strój pielęgniarza.

odc. 1910 W domu rodzinnym Górków znów zjawia się Paweł. Wściekły chłopak w czasie szarpaniny uszkadza Hubertowi odmrożone palce. Iwona dochodzi do wniosku, że Piasecki nadal będzie ich nękał i w związku z tym sugeruje, by brat zrobił obdukcję. Natomiast Zosia i Piotr dają na jedną noc schronienie ukrywającemu się Chowańskiemu.

odc. 1911 Natalia czeka w napięciu na wyniki badań DNA - chce jak najszybciej mieć pewność, że Maciej nie jest ojcem Lei. Natomiast Wilk grozi Klemensowi, który złożył zeznania przeciwko niemu i Alinie. Kilka godzin później Góreckiego potrąca rozpędzony samochód.

odc. 1912 Uradowana Zosia dostaje wiadomość, iż Artur może liczyć na łagodny wymiar kary i być może już całkiem niedługo wyjdzie na wolność. Widząc jej entuzjazm, Piotr wpada w gniew i żąda, by kobieta wreszcie zdecydowała, którego z nich zamierza wybrać. A "Żabcia" uważnie śledzi poczynania Gawrona.

Pierwsza miłość

odc. 2730 Zaczyna się proces Marysi. Julka zmusza Michała, by zabrał ją do sądu. Domańska spotyka wdowę po Materskim. Przyznaje się jej do wszystkiego.

odc. 2731 Odmowa Natalii sprawia, że "Rudy" jest kompletnie załamany. Artur próbuje ratować sytuację, a wtedy dziewczyna... wyznaje mu miłość!

odc. 2732 Pod nieobecność Kaliny, Krystian i Piotrek zajmują się dzieckiem. W parku natychmiast otacza ich wianuszek bardzo atrakcyjnych młodych matek.

odc. 2733 Mimo że kończy się tournée wadlewskiego zespołu, Olek nie wraca do domu. Wiktoria jest tym wstrząśnięta.

Korona królów

odc.101 Wójt mówi Kazimierzowi, że w jego kraju dochodzi do rabunków. Prosi o wsparcie. Władca przydziela mu do pomocy Maćka. Zagubioną w lesie Jolentę znajduje tajemniczy jeździec, który brutalnie ją gwałci.

odc.102 Bolko wraca ze skradzioną skrzynią. Jego łup staje się tematem plotek. Słynący z porywczego charakteru Guncel kaja się przed księciem świdnickim. Jest gotowy ponieść najwyższy wymiar kary.

odc.103 Posłowie wracają z Pomorza. Kazimierz postanawia uczcić ich zwieńczoną sukcesem interwencję. Przybysław za zgodą króla przywozi na Wawel Helenę.

odc.104 Egle próbuje się dowiedzieć, czy Ligęzę i Bellę ciągle coś łączy. Wójt spotyka się z Marcinem. Przedmiotem ich rozmowy jest zbliżający się transport skór.


Leśniczówka


odc.37-39 Maryna pomaga Pawłowi w urządzeniu nowego mieszkania. Wspólna praca zbliża ich do siebie. Między Krzysztofem a Marcinem Gałkiem dochodzi do sprzeczki. Słuchowisko Piotra wzbudza silne emocje u doktor Ździebłowskiej.


Kości

odc.5 Zostaje znalezione ciało nauczyciela studentów pochodzących z bogatych rodzin. Zespół próbuje ustalić tożsamość zabójcy i motyw zbrodni. Brennan denerwuje głos lektora z audiobooka. Kobieta stara się dowieść, że sama lepiej przeczytałaby tę książkę.

Diagnoza

odc.5 Artman bada pacjenta VIP i dowiaduje się, że odwiedziła go również doktor Leśniewska. Natychmiast informuje o tym Bognę. Karol usiłuje pogodzić się z myślą, że ma tylko jedną sprawną rękę. Tymczasem Maria przekazuje ukochanemu kolejną złą wiadomość. Anna i Michał szukają w Gdańsku informacji o feralnej operacji nerki, którą lekarka przeprowadziła kilka lat temu. Odkrywają nowe fakty. Jan odwiedza Rogowo, gdzie poznaje Sylwię oraz jej córeczkę, która cierpi z powodu uporczywego kaszlu. Lekarze pozostają bezradni. Marta postanawia usunąć się z życia dzieci. Kacper zaprasza Kalinę na randkę. Artman dowiaduje się o śledztwie prowadzonym przez Wolskiego i Leśniewską. Opowiada byłej żonie własną wersję wydarzeń. Ona jednak nie daje wiary jego słowom.

Ślad


odc.5 Zostają znalezione pogrzebane ciała czterech kobiet. Niebawem do policjantów zgłasza się chory psychicznie Walduś, który twierdzi, że widział tajemniczego mnicha zabijającego w parku obuchem siekiery dziewczynę. We wskazanym przez niego miejscu funkcjonariusze pobierają próbki krwi, ale nie należy ona do żadnej z ofiar. Wkrótce świadek zostaje zamordowany...

odc.6 Giną kobiety związane z Lidią Bolko - jej matka Eugenia i najlepsza przyjaciółka, Natalia. Początkowo podejrzenia padają na męża Lidii. Wychodzi bowiem na jaw, że miał on romans z młodszą z ofiar. Kolejne tropy prowadzą do samej Bolko. Znalezienie dowodów winy jest jednak bardzo trudne. Kiedy tożsamość sprawcy zostaje ujawniona, nikt nie kryje zaskoczenia...

Na dobre i na złe

odc.714 Borys, który marzył o awansie, z dumą i radością przejmuje obowiązki ordynatora chirurgii. Po pracy, chcąc choć w symboliczny sposób uczcić swój sukces, udaje się do baru, gdzie poznaje atrakcyjną Olę. Podczas rozmowy zauważa na jej ręce podejrzany guz. Zaniepokojony zaprasza kobietę do szpitala na badania. Następnego dnia odkrywa, że padł ofiarą podstępu. Julka nie ufa Bartowi, który twierdzi, że świetnie się czuje i cały czas uczęszcza na spotkania z doktor Iwanowicz. Dziewczyna postanawia porozmawiać na temat jego leczenia z prowadzącą terapię specjalistką. Pod opiekę Wilczewskiego z silnymi bólami brzucha trafia Arek. Jego żona Magda, z którą jest skłócony, zamierza razem z córką wyjechać za granicę. Stan chorego gwałtownie się pogarsza...

Na sygnale

odc.200 Ekipa Gabi pomaga motocykliście z uszkodzoną tętnicą. Tryskająca krew pacjenta dostaje się do oka Martyny. Sytuacja jest bardzo napięta, bo ranny ma wirusa HIV. Piotr zdaje egzamin na medycynę. Swoje osiągnięcie pragnie uczcić w gronie bliskich.

Świat według Kiepskich

odc.533 Młody mężczyzna ustępuje Halinie miejsca w tramwaju. Kiepska jest tym zdruzgotana. Zaczyna obsesyjnie szukać u siebie oznak starości. Z pomocą przychodzi jej Paździochowa, która namawia sąsiadkę na skorzystanie z zabiegów medycyny estetycznej.

odc.256 Gibalski jest bardzo przejęty ciążą swojej żony. Nadskakuje partnerce, jak tylko może. W mieście pojawia się Falkowski, który ma sędziować w meczu gospodarzy, Orłów Sandomierz, z zespołem Wieprze Lubartów. Decyzją sędziego lokalna drużyna przegrywa, co wywołuje kontrowersje. Tymczasem Możejko buduje własny team do rozgrywek piłkarskich z policjantami z komendy wojewódzkiej. Brakuje mu ludzi, więc do ekipy dołącza Wojtek, a ksiądz Mateusz zostaje trenerem. Niebawem funkcjonariusze pojawiają się na murawie. Gra jest bardzo zacięta, a Falkowski stronniczy - od początku faworyzuje gości. Niebawem zostają znalezione zwłoki arbitra, w pobliżu ciała zaś przebywa... Nocul. Staje się on głównym podejrzanym o zabójstwo. Możejko jest zmuszony aresztować przyjaciela.

Z Archiwum X

odc.6 Śledztwo, które Mulder i Scully wszczęli wraz z gospodarzem internetowego show Tadem O’Malleyem, ściąga na nich poważne kłopoty. Tymczasem w całym kraju ludzie zaczynają chorować. Chaos i napięcie sprawiają, że dochodzi do wybuchów paniki.

Oko za oko

odc.1 Klientem rozwodzącej się właśnie adwokat Anny Wysockiej zostaje znany przedsiębiorca oskarżony o zamordowanie kochanki. Biznesmen twierdzi, że odurzono go narkotykami i wrobiono w zbrodnię. Z ramienia prokuratury sprawą zajmuje się... mąż prawniczki, Maciej.

Przyjaciółki

odc.139 Zuza stara się choć na chwilę zapomnieć o chorobie. Wpada w wir pracy. Wciąż nie wyjawia prawdy o diagnozie Jaśkowi ani Stefie. Patrycja spotyka się z ojcem Wiktora, Dariuszem. Dowiaduje się od niego przykrych informacji na temat męża.

Wikingowie

odc.8 Ragnar, Lagertha i Athelstan wyruszają na pielgrzymkę do Uppsali. Wojownik powoli godzi się ze śmiercią nienarodzonego syna. Oddala się jednak od żony, która nie radzi sobie z utratą dziecka. Athelstan odkrywa, że wiara chrześcijańska zyskuje zwolenników.

Dzielnica bankowa

odc.2 Elisabeth podejrzewa, że starszy brat próbował pozbyć się Paula, by przejąć kontrolę na bankiem. Odkrywa też, że przed wypadkiem jej krewny pobrał z konta rosyjskiej klientki 50 milionów euro. Kobieta twierdzi, że zna fakty, które nie powinny ujrzeć światła dziennego.

Syn

odc.2 Eli uczy się życia pośród Komanczów. Wiele lat później, w 1915 roku, on i jego syn są zmuszeni odeprzeć atak na platformę wiertniczą. Od jednego ze schwytanych sprawców Eli próbuje wydobyć cenne informacje. Pete nie pochwala brutalnych metod ojca.


Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje