Reklama

Serialowy przewodnik: Opisy odcinków

Co wydarzy się w serialach w nadchodzącym tygodniu?

\

Reklama

Premierowe odcinki "M jak miłość" już od 3 września! Sprawdźcie, jakie zmiany zaszły w obsadzie i zobaczcie nową czołówkę!

M jak miłość

ODC. 1378 Do sklepu Kisielowej zagląda Sonia.W komendzie trwają przygotowania do pożegnalnego bankietu na cześć odchodzącego na emeryturę Staszka, dziewczyna musi więc zrobić zakupy. W pewnym momencie z rąk wypadają jej pomarańcze,a usłużny młody mężczyzna, który w międzyczasie zjawił się w sklepie,pomaga jej je pozbierać. Przy okazji uśmiecha się szeroko i próbuje nawiązać rozmowę. Jednak Sonia go zbywa i szybko wraca na posterunek. Jakie jest jej zdumienie, gdy kilkanaście minut później Staszek przedstawia im nowego kolegę, który okazuje się jej znajomym ze sklepu! Aspirant Robert Wroński nie tylko uśmiecha się na widok Soni, ale także próbuje się z nią umówić. W tym samym czasie Paweł wreszcie przenosi się z Basią do mieszkania użyczonego przez Kalinę.Od razu zgadza się, by na kilka dni wprowadziła się do niego Katia, która nie ma gdzie się podziać. "Małżonkowie" starają się lepiej poznać.

ODC. 1379 Mimo ogromnych starań Wojtka, Joasia w końcu dowiaduje się, że syn ma w szkole kłopoty. Nie tylko przestał sobie radzić z nauką, ale także zaczął chodzić na wagary.Jak sugeruje nauczycielka, przyczyną tych problemów jest najprawdopodobniej...miłość. Wojtek ze swoich niepowodzeń zwierza się Michałowi. Sąsiad nie tylko wstawia się za chłopcem u Asi, ale obiecuje również, że pomoże mu nadrobić zaległości z polskiego. Później opowiada Chodakowskiej, że sam też wcześniej stracił ojca i zdarzało mu się wpadać w kłopoty. W czasie wzajemnych zwierzeń Ostrowski nagle próbuje pocałować-Joasię. Ta wymierza mu siarczysty policzek... Tymczasem Magda martwi się, jaki wyrok wyda sąd w sprawie Andrzeja. Ukochany próbuje ją pocieszyć,ale kobieta ma złe przeczucia. W związku z tym postanawia odwiedzić Karolinę.Błaga ją, by wycofała zarzuty przeciw Budzyńskiemu, ale prawniczka odmawia.Za to kilka minut później umawia się na kolejne spotkanie z Anetą. A ta zrobi wszystko, by pomóc Magdzie.

Klan

ODC. 3323 Po powrocie z urlopu Paweł postanawia wpaść do Elmedu. Na korytarzu spotyka Tadeusza, który z wypiekami na twarzy opowiada mu o małym Teosiu. Natomiast Grażynka jest szczęśliwa, że Maciek wrócił z Kanady. Ale gdy Kasia pojawia się po wakacjach i opowiada jej o swoich planach, mina Kwapiszowej rzednie.

ODC. 3324 Mimo ostrzeżeń Daniela, Feliks decyduje się na wieczór autorski. W momencie, w którym ma rozpocząć spotkanie, zjawia się młoda dziewczyna. Zanim zdąży wyznać, że pomyliła adresy, Nowak zaprasza ją do rozmowy.

ODC. 3325 Z Bora-Bora wracają Ola i Rafał. Chcą podzielić się wrażeniami, więc wpadają na Truskawiecką. Rodzinną kolację przerywa pojawienie się Koziełły z Teosiem. Ola jest zachwycona maluchem.

ODC. 3326 Przygnębiona Czesia zwierza się Grażynce, że jej małżeństwa chyba już nie da się uratować. Okazuje się, że Kwapiszowa też nie ma dobrego humoru - Kasia postawiła na swoim i wyjeżdża do Gdyni.

Na Wspólnej

ODC. 2738 Podczas szczerej rozmowy Kinga udowadnia byłemu wspólnikowi, że to jego żona sprzedała konkurencji ich projekty. Mimo oczywistych dowodów, Maciek cały czas nie wierzy Brzozowskiej.

ODC. 2739 Ponieważ mama Joanny ma poważne problemy z oddychaniem, trafia do szpitala. Pierwsza diagnoza brzmi: ciężkie zapalenie płuc, ale ogólny zły stan chorej również mocno niepokoi lekarzy.

ODC. 2740 W VIP-plotku ukazuje się reportaż opisujący kulisy afery gruntowej. W tekście dziennikarz wymienia z nazwiska wysoko postawione osoby zamieszane w ten proceder. Do redakcji wpada Gwiazda i każe natychmiast zamieścić sprostowanie.

ODC. 2741 Po raz kolejny Kamil widzi, jak Borowik przyjmuje łapówkę. Postanawia porozmawiać z kolegą. Tymczasem Iza zostaje wezwana do szkoły Klementynki.

Barwy szczęścia

ODC. 1889 Po kilku godzinach do Pyrków dociera pomoc i ratownicy wyciągają Klarę, Marysię i Huberta spod lawiny. O ile stan kobiet jest stabilny, to stan chłopaka lekarze określają jako krytyczny. Trudno przewidzieć, jakie skutki dla jego organizmu miało takie wychłodzenie. Tymczasem u Kajtka i Oliwki zjawia się Patryk. Ma pretensje do nastolatków, że nie powiedzieli mu o romansie Jowity.

ODC. 1890 W domu Górków niespodziewanie zjawia się nieznajomy chłopak. Tłumaczy zaskoczonemu Stefanowi, że ma na imię Franek i jest ojcem dziecka Cariny. W tym samym czasie okazuje się, że Hubertowi grozi amputacja odmrożonych palców u rąk. Klara i Agata są załamane. ODC. 1891 Mimo perswazji ze strony Sadowskiego, Alicja nie zamierza odpuścić sprawy Krzepińskiego. Jedyne, od czego udaje się ją odwieść Łukaszowi, to wizyta w szpitalu w dniu, kiedy Rafał ma być wybudzany ze śpiączki farmakologicznej. Natomiast Artur, gdy w końcu dowiaduje się, że morderca Marty przeżył, wpada w złość.

ODC. 1892 Do Feel Good zagląda Franek i prosi Carinę o chwilę rozmowy. Wyjaśnia jej, że nadal ją kocha i zamierza się nią zaopiekować. Po czym zaczyna błagać kelnerkę o jeszcze jedną szansę. Dziewczyna jednak stanowczo nalega, by dał jej spokój.

ODC. 1893 Wszystko wskazuje na to, że Franek nie zamierza się poddawać. Po nocy spędzonej w jednym z osiedlowych schowków, zjawia się u księdza Tadeusza i prosi o pomoc w znalezieniu pracy. W tym samym czasie Agata zapewnia Pawła, że od tej chwili już zawsze będzie mu ufała.

Pierwsza miłość

ODC. 2710 W Barbarianie robi się nerwowo. W czasie gdy Dorota ma pretensje do Marianny, "Mikser" ustala, co planuje Lisowski. Natomiast Michał wpada na pomysł zorganizowania rodzinnego obiadu. Podczas posiłku Marysia jest nieobecna myślami. Zastanawia się, czy powinna porozmawiać z żoną Materskiego.

ODC. 2711 W Wadlewie Norbert cały czas próbuje odzyskać Paulinę. Razem z Olkiem wpada na kolejny dziwny pomysł - namawiają Sebastiana, by przeprowadził inspekcję przeciwpożarową u Sobolewskiej.

ODC. 2712 Nadchodzi dzień finału wadlewskiego konkursu piękności. Emilka stara się storpedować to wydarzenie, ale nieoczekiwanie jej koleżanki chcą w nim uczestniczyć. Miedzianowska musi złożyć broń.

ODC. 2713 Gdy pojawia się informacja, że kamienica, w której mieści się Barbarian, ma być zburzona, załoga baru zaczyna desperacko szukać wyjścia z tej sytuacji.

Korona królów

ODC.85 Rok 1342. Kazimierz dowiaduje się o chorobie Karola Roberta. Mimo złych wieści udaje się na spotkanie z Bolkiem II Małym. Mija kilka lat. Na Wawelu zjawia się Jolenta, domniemana córka króla z nieprawego łoża.

ODC.86 Polski monarcha chce dokończyć dzieło ojca - pragnie zdobyć Wschowę. Wcześniej jednak uczestniczy w uroczystościach pogrzebowych przyjaciela, władcy Węgier.

ODC.87 Dwór obiega informacja o przybyciu rzekomego krewnego Nekandy. Tajemniczy Hińcza domaga się spadku po zmarłym. Tymczasem w Ligęzie odżywają dawne uczucia na widok pięknej Włoszki.

ODC.88 Adelajda zdaje się być zachwycona Jolentą. Zażyłość macochy i przyrodniej siostry wzmaga zazdrość Elżbiety. Ligęza utwierdza się w przekonaniu, że Hińcza to oszust.

Leśniczówka


ODC.29-31 W domu Ruszczyców pojawia się przyjaciółka Katarzyny, Magda. Kobiety wspominają swoją młodość. Tymczasem okolicę nawiedza potężna wichura. Okazuje się, że w lesie zaginęły dzieci. Krzysztof z narażeniem życia spieszy im z pomocą.

Zemsta o jasnych oczach

ODC.1/3 Córka Olivii, 10-letnia Lou, zostaje porwana. Béatrice zaś pada ofiarą mściwego Chevaliera. Przestępca pozostawia ślady, które jednoznacznie wskazują na winę niepokornej prawniczki. Kobieta musi uciekać przed policją. Jej tropem podąża kapitan Caradec.

Kości

ODC.1/12 Brennan zostaje uprowadzona przez swojego byłego asystenta, Zacka Addy’ego. Booth rozpoczyna poszukiwania partnerki. Razem z ekipą odwiedza miejsca znane porywaczowi. Niestety, to dopiero początek piętrzących się kłopotów.

Diagnoza

ODC.1/13 Po rezygnacji Marii stanowisko ordynatora obejmuje Bogna Mróz. Nowa szefowa wprowadza w szpitalu rządy twardej ręki, wyznając zasadę, że dyscyplina i porządek mogą przynieść same korzyści. Przedstawia też zespołowi nowych pracowników - chirurg Kalinę i stażystę Leszka. Annę prześladuje myśl, że Bognę i Artmana łączyło coś w przeszłości. Postanawia to sprawdzić. Lekarze przygotowują się do operacji ratującej życie. Ku zdumieniu wszystkich, Michałowi wyznaczono asystę Kaliny. Na bloku okazuje się, że pacjent ma wycięty fragment wątroby. Sprawa jest tym dziwniejsza, że nie widnieje w rejestrze dawców, a jego żona nic nie wie o wcześniejszych zabiegach. Gerard walczy o uczucie Wandy. Wierzy, że zdoła uratować małżeństwo.

Na dobre i na złe

ODC.710 Profesor Bart podejmuje walkę z uzależnieniem. Po odstawieniu leków dziwnie się zachowuje, co nie umyka uwadze jednej z pielęgniarek. Przestraszona kobieta informuje o wszystkim profesora Falkowicza. Ten, w obawie o reputację szpitala i los pacjentów, zleca Borysowi śledzenie poczynań lekarza. Zadanie wymaga sprytu od żądnego awansu Jakubka. Adam i Wiktoria jadą na urlop. Po drodze są świadkami wypadku - do wody wpada rozpędzony samochód z dwójką dzieci. Podczas akcji ratunkowej doktor Consalida zaczyna się topić w lodowatej rzece. Zostaje przetransportowana do Leśnej Góry. Adam czuwa przy ukochanej. Wkrótce i jemu zagraża śmiertelne niebezpieczeństwo. Uratowanych chłopców diagnozuje Tretter.

ODC.252 Marian Walicki zawiadamia policję, że został okradziony w miejscowej dyskotece. Utrzymuje, że stracił piętnaście tysięcy złotych, które otrzymał tego dnia od ojca partnerki. Właściciel Vistula Beach, Pawlicki, oznajmia Noculowi i Dziubakowi, że mężczyzna roztrwonił wszystkie pieniądze, kupując drogie alkohole. Wkrótce poszkodowany zostaje dotkliwie pobity. Funkcjonariusze zastawiają pułapkę na złodziei. W prowokacji uczestniczą Gibalski oraz Marczak. Udając zamożnych klientów, udają się do szemranego lokalu. Po wypiciu drinka pierwszy z nich nagle traci przytomność. Okazuje się, że ktoś dodaje do napojów substancje odurzające. Stróże prawa chcą przesłuchać właściciela dyskoteki, lecz pada on ofiarą brutalnego morderstwa.

Przyjaciółki

ODC.135 Mija półtora roku od ostatnich wydarzeń. Po stracie posady w banku Inga pociesza się słodyczami. Nieustanne problemy z wagą powodują, że stosuje różne diety, nie bacząc na zdrowie. Patrycja decyduje się na własny biznes - zamierza ponownie otworzyć salon fryzjerski. Musi jednak uporać się z kolejnymi problemami. Zadanie jest bardziej wymagające niż na początku zakładała. Anka, przewijając wnuka, znajduje wśród dziecięcych zabawek butelki po wódce. Wkrótce odkrywa, że Paweł jest bezrobotny, a smutki topi w alkoholu. Szczęście nie opuszcza jedynie Zuzy. Markiewicz razem z Jaśkiem wychowuje dzieci, spełniając się jako żona, matka i dyrektorka. By zapomnieć o troskach, przyjaciółki wyruszają nad morze. Tam czeka je niespodzianka.

Kompania X

ODC.1/8 II wojna światowa. Młodzi szpiedzy mają udaremnić plany oficera SS, który chce rozstrzelać mieszkańców prowincjonalnego francuskiego miasta za współpracę z ruchem oporu. Płk Sinclair wyznacza do akcji rekruta obdarzonego fotograficzną pamięcią.

Świat według Kiepskich

Mariola oznajmia bliskim, że chce pozostać panną do końca swoich dni. Ferdka martwi deklaracja córki. Organizuje casting na przyszłego zięcia, by zadbać o przyszłość dziewczyny. Próbuje zachęcić ją do randek, roztaczając wizję małżeńskiej idylli.

Na sygnale

ODC.196 Wiktor zmaga się z traumą po ataku na Annę. Z kolei dr Góra nie może pogodzić się z zawodową porażką - stracił stanowisko szefa stacji. Z marazmu ratowników wyrywa wezwanie do nastolatka. Banach stwierdza u pacjenta zatrucie lekami.

Rush

ODC.10 Eve wdaje się w utarczkę słowną z J.P. William zmuszony jest interweniować, by nie spełnił gróźb kierowanych pod adresem kobiety. Nagle wychodzi na jaw jej przeszłość. Zbliża się operacja Sary. Rush chce spędzić z nią weekend na Bora-Bora.

Wikingowie

ODC.4 Jarl Haraldson zgadza się na kolejną wyprawę. Wysyła jednak swojego szpiega. Wojownicy wracają do Anglii, by zdobyć cenne łupy. Po bitwie na plaży decydują się zaatakować mieszkańców Hexam. Ragnar i Lagertha odkrywają, że Earl stale ich obserwuje.

Z archiwum X

ODC.2 Scully i Mulder analizują okoliczności samobójstwa naukowca. Próbują dociec, co zmusiło badacza do targnięcia się na własne życie. Trop wiedzie agentów do opuszczonego laboratorium, gdzie prowadzono eksperymenty genetyczne.

Bez tożsamości

ODC.12 Maria funduje biologicznej matce terapię w ośrodku leczenia uzależnień. Luisa, chcąc odzyskać względy córki, urządza rodzinną fetę. Mimo dobrego planu napotyka szereg problemów. Enrique w otoczeniu świadków niszczy obciążające go dowody.

Lucyfer

ODC.9 W centrum młodzieży kwitnie handel narkotykami. Ksiądz chce przerwać nielegalną działalność. Pomocy szuka u Lucyfera. Podejrzewa także, że w sprawę zamieszany jest dyrektor placówki. Gdy ten umiera, duchowny staje się głównym podejrzanym.

Przyjaciele z Wonderland

ODC.1/13 Perypetie grupy znajomych po trzydziestce, mieszkających razem w rezydencji. Nadchodzi dzień ślubu Steve’a. Tom decyduje się przeprowadzić z Mirandą trudną rozmowę. Nowożeńcy Colette i Rob przeżywają kryzys. Nagle kobieta dostaje ataku paniki.

Klara i wszystko jasne

ODC.13-16 Śmierć hodowcy królików naprowadza śledczych na trop morderców zwierząt. Odpowiadając na prośbę szwagra, Klara angażuje się w sprawę. Następnie poszukuje zabójcy panny młodej. Ciało kobiety wyłowiono z hotelowego basenu.

Rezydenci

ODC.1/14 Dr Devon Pravesh rozpoczyna staż w szpitalu, gdzie musi stawić czoło brutalnym realiom opieki medycznej. Conrad Hawkins, odbywający trzeci rok rezydentury, bierze młodego lekarza pod swoje skrzydła. Uczy go niekonwencjonalnych metod.

Misja Afganistan

ODC.1, 2/13 Tuż przed wylotem do Azji żołnierze dowiadują się, że dowódcę ich plutonu, porucznika Zybera, zastąpi młody absolwent szkoły oficerskiej, Paweł Konaszewicz. Już pierwszego dnia misji w Afganistanie niedoświadczony komandos organizuje pomoc humanitarną.


swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje