Reklama

Serialowy przewodnik

Co wydarzy się w serialach w nadchodzącym tygodniu? Sprawdź!


Reklama

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?   
odc.26 Ucieczka z więzienia na Pawiaku kończy się sukcesem. Wanda i Bronek znowu są razem. Agenci ostrzegają Margaret, że jej ludziom grozi niebezpieczeństwo.

odc.27 Napad na Reichsbank przebiega zgodnie z planem. Rainer dostaje naganę od gubernatora. Bronek, Michał, Władek i Ruda trafiają w ręce gestapo.

odc.28 Rainer świętuje aresztowanie działaczy podziemia. Aby zasługi spadły tylko na niego, odsuwa od sprawy Halbego i sam prowadzi przesłuchania.

odc.29 Doktor, Janek i Tadeusz odbijają przyjaciół z rąk gestapo. Rozpracowaną przez Niemców jednostkę przejmuje Dowódca. Janek i Bronek dostają nowe adresy.

"Miłość nad rozlewiskiem"

odc.7 Małgosia nie potrafi wybaczyć Januszowi zdrady. Mężczyzna postanawia wyjechać do ojca. Paula zaprzyjaźnia się z Orestem. Artysta szkicuje jej portret. Tomasz przechodzi badanie tomograficzne.

odc.8 Marysia godzi się z Kubą. Wkrótce oboje zapraszają na kolację Konrada i Adę. Paula postanawia wyswatać Gosię z Orestem. Nie zauważa, że mężczyzna to nią jest zainteresowany.

odc.9 Z USA wraca Kamil, dawna miłość Elwiry i ojciec Dominiki. Sławek rywalizuje z Orestem o względy Pauli. Wkrótce do wsi przyjeżdża jego syn, o którego istnieniu młody stolarz nie wiedział.

odc.10 Sławek poznaje bliżej małego Rysia. Paulę odwiedza matka, która mieszka na stałe we Francji. Kobietom trudno się porozumieć. Pomiędzy Marysią a Kubą znowu dochodzi do kłótni.


"Rezydencja"

odc.40 Lena przekonuje Łukasza, że powinien kierować rodzinną firmą, a nie tylko fundacją. Młody Podhorecki namawia ojca i Marka, aby przepisali atelier na Julię.

odc.41 Basia wprowadza się do Krzysztofa. Gracja przedstawia Urszuli przystojnego malarza, Roberta. Dawid proponuje Marysi, że nauczy ją jeździć konno.

odc.42 Łukasz i Kamil obmyślają plan, jak pozbyć się Basi z firmy. Krzysztof radzi ukochanej, aby uważała na Podhoreckich, bo ich intencje nie są szczere.

odc.43 Detektyw Rogacki informuje Jana, że Łukasz sam sprowokował bójkę w Bożydarowie. Do tego prezes dostaje e-mail ze zdjęciami Marka i żądaniem okupu.

"Przebłysk jutra"

odc.5 Komisja Senatu organizuje przesłuchania, by wyjaśnić sprawę przebłysków. Wedeck próbuje przekonać władze, aby nadal finansowały prowadzony przez służby specjalne projekt. Nie waha się uciec do szantażu. Agenci FBI zostają zaatakowani przez nieznanych sprawców.

odc.6 Ranna Janis trafia do szpitala. Mark i koledzy próbują ustalić, czy ataki na nich i zamach na funkcjonariuszkę były ze sobą powiązane. Noh i Gough szukają sprawców. Ich jedynym tropem jest tajemniczy symbol, który znaleźli przy jednym z zastrzelonych.

odc.7 Agenci prowadzą śledztwo w klubie Blue Hand. Demetri postanawia zdradzić Zoey swoją tajemnicę. Nicole zgłasza się do pracy w szpitalu. Pomaga Bryce’owi uporać się z jego wizją. U Aarona zjawia się Mike, który służył z jego córką.

"Janosik"

odc.5 Na bal, zorganizowany na cześć córki hrabiego Klarysy, siłą zostają sprowadzone młode góralki. Dzielny Janosik i jego ludzie spieszą im z pomocą.

odc.6 Hrabia nakłada na wioskę kontrybucję za pomaganie zbójnikom. Janosik postanawia wysłać chłopom worek talarów. Jeden z jego ludzi okazuje się zdrajcą.

odc.7 Zbójnicy muszą ukryć się przed austriackim wojskiem. Uciekają do słowackiej wioski. Tam walczą z hajdukami, których przyłapali na biciu chłopa.

odc.8 Janosik postanawia zmusić Austriaków do odwrotu. Rozpuszcza pogłoski o wybuchu epidemii ospy. Przerażeni żołnierze w popłochu opuszczają wioskę.


"07 zgłoś się"

odc.5 Porucznik Borewicz usiłuje rozwiązać zagadkę śmierci dziewczyny, która została zamordowana w drodze z pracy do domu. Podejrzanym jest jej kolega Adam, były wychowanek domu poprawczego. Opiekun chłopaka, Łukasz Miński, chce wziąć na siebie winę za zbrodnię, której nie popełnił.

odc.6 Milicja otrzymuje informacje, że za granicą coraz częściej są sprzedawane cenne dzieła sztuki, które wcześniej wywieziono nielegalnie z Polski. Porucznik Borewicz otrzymuje polecenie wyjaśnienia kradzieży z muzeum w Wilbarku cennego renesansowego kielicha.

odc.7 W warszawskiej kamienicy zostaje zamordowana Ewa Grabik. Początkowo podejrzenia padają na jej byłego narzeczonego, Masłowicza. Borewicz i Zubek odkrywają jednak, że dziewczyna szantażowała syna swojej dawnej sąsiadki, Edzia Sałacińskiego.

"Bonanza"

odc.89 Po 10 latach spędzonych w więzieniu na wolność wychodzi Jack Groat. Zamierza zemścić się na szeryfie Partridge’u, który doprowadził do jego skazania.

odc.90 Hoss i Joe chcą pomóc pracującemu na ranczu Hankowi w zdobyciu serca nauczycielki Abigail Jones. Ich intryga powoduje mnóstwo zamieszania.

odc.91 Rannego szeryfa zastępuje ranczer Asa Moran. Okazuje się, że ma on powiązania z przestępcami. Adam próbuje znaleźć dowody przeciwko niemu.

odc.92 Zdolny Albert Michelson chce się dostać na prestiżową akademię. Przeszkadza mu w tym nauczyciel Norton. Chłopcu postanawiają pomóc Cartwrightowie.

"Paradoks"

odc.2 Majewska wraca do sprawy dotyczącej zabójstwa w hotelu. Na miejscu od razu zjawili się funkcjonariusze wywiadu, którzy robili wszystko, aby utrudnić Kaszowskiemu śledztwo. Dochodzenie zamknięto, nie ustalając nawet tożsamości ofiary

"Aida"odc.6 Aneta zamierza podjąć pracę. Aida uważa, że córka jest na to za młoda. Zibi oszukuje Sebę i Antka. Przyjaciele chcą się na nim odegrać. Okazja nadarza się, gdy do miasta przyjeżdża Czak. Remik zakochuje się w koleżance siostry, Nelce.


odc.9 Tuco więzi Walta i Jessego na pustyni. Wspólnicy walczą o przetrwanie. Skyler martwi się o męża. Prosi Hanka o pomoc w jego odnalezieniu. Agent rozpoczyna śledztwo. Odkrywa, że szwagier ma telefon, o którym nie wie rodzina. Podąża tym tropem.

"Dexter"

odc.5 Rita nalega, by narzeczony z nią zamieszkał. Dexter boi się, że wówczas jego tajemnica wyjdzie na jaw. Zaczyna polować na mordercę, który zabija swoje kolejne żony. Śledzi go aż do Bimini. Gdy Rita musi jechać do szpitala, nie może się z nim skontaktować.

"CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku"

odc.136, 137 Hawkes ma być świadkiem wykonania wyroku śmierci na przestępcy Tiffordzie. Jedzie do więzienia w Pensylwanii, w którym nagle wybucha bunt. Zespół prowadzi śledztwo w sprawie mężczyzny pochowanego żywcem pod betonową płytą.

"Zabójcze umysły"

odc.32, 33 Podczas nalotu na fabrykę amfetaminy agenci znajdują wytwórnię bomb. Boją się, że na terenie USA wkrótce dojdzie do zamachu. Reid podejrzewa, że jeden ze studentów Uniwersytetu Georgetown może być sprawcą zabójstw kilku prostytutek.


Dowiedz się więcej na temat: Serialowy przewodnik | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje