Reklama

Serialowy przewodnik

Co wydarzy się w serialach w nadchodzącym tygodniu? Sprawdź!


Reklama

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?   
odc.21 Grażyna, strażniczka z Pawiaka, pomaga Wandzie wydostać się z izolatki. Halbe żąda od Michała, by zaaranżował jego spotkanie z Celiną.

odc.22 Janek odwiedza ukrytą w piwnicy Lenę. Michał i Celina wprowadzają się do wspólnego mieszkania. Halbe zapoznaje oboje konspiratorów z Rainerem.

 odc.23 Akcja odbicia Wandy nie udaje się. Wkrótce informacja o tym dociera do Heleny. Matka aktorki postanawia zatrudnić się u Halbego jako gosposia.

odc.24 Nina i Wanda przygotowują się do ucieczki z Pawiaka. W domu Halbego Helena znajduje teczkę ze zdjęciami i dokumentami hitlerowskich szpiegów.

"Miłość nad rozlewiskiem"

odc.3 Elwira sprzedaje swój sklep i otwiera salon piękności. Małgosia jest całkowicie pochłonięta prowadzeniem pensjonatu. Niestety, wkrótce kobieta znajduje butelkę z alkoholem. Obawia się, że Janusz wrócił do nałogu.

odc.4 Kaśka trafia do szpitala. Najbliżsi oddają dla niej krew. Małgosia jedzie do Warszawy, by szukać pomocy u znanego profesora. Pod jej nieobecność Janusz nawiązuje romans z Mirką.

odc.5 W Pasymiu zostaje reaktywowany chór. W kościele zjawia się rzeźbiarz Orest. Ma wykonać kopię rzeźby Matki Boskiej. Róża i ksiądz decydują, że zamieszka w pensjonacie nad rozlewiskiem.

odc.6 Małgosia odkrywa zdradę Janusza i wyrzuca go z domu. Sławek oświadcza się Pauli. Dziewczyna za radą Marysi wyznaje ukochanemu, że spodziewa się dziecka Jean-Pierre’a.


"Rezydencja"

odc.35 Basia nie wie, czy powinna zamieszkać z Krzysztofem. Mężczyzna, by przekonać ukochaną, wykorzystuje jej bliskich. Julia manipuluje Łukaszem.

odc.36 Znajomość Elżbiety i Wiktora rozwija się. Prezes holdingu otrzymuje anonimową przesyłkę ze zdjęciami syna i żądaniem pieniędzy.

odc.37 W internecie pojawiają się zdjęcia Malwiny po przedawkowaniu narkotyków. Dziewczyna trafia do szpitala. Elżbieta i Wiktor spędzają razem miły wieczór.

odc.38 Kierowniczka apteki opowiada Markowi o kradzieżach leków. Rodzina dowiaduje się o problemach Marysi. Łukasz wywołuje bójkę w pubie.

"Przebłysk jutra"

odc.1/22 Na całym świecie dochodzi do tajemniczego zjawiska - wszyscy ludzie tracą przytomność na 2 minuty i 17 sekund. W tym czasie doznają wizji przyszłych wydarzeń, które nastąpią dokładnie z 29 kwietnia 2010 r.

odc.2 Agent FBI Mark Benford próbuje ustalić, co spowodowało u ludzi utratę przytomności. Jego współpracownicy Demetri i Mark chcą odnaleźć osobę związaną z globalnymi futurospekcjami.

odc.3 Więziony w Niemczech nazista Geyer twierdzi, że wie, dlaczego globalne zjawisko trwało 137 sekund. Demetri zaczyna wierzyć, że jego straszne wizje przyszłości mogą się sprawdzić.

odc.4 Mężczyzna w szpitalu relacjonuje swój przebłysk, który zawiera informację na temat jego choroby. Benford dowiaduje się, że Noh widział swoją śmierć, która ma nastąpić 15 marca.

"Janosik"

odc.1/13 Przygody słynnego tatrzańskiego zbójnika. Góral Janosik, który stanął w obronie katowanego chłopa, zostaje wtrącony do lochów. W ucieczce pomaga mu córka hrabiego, Klarysa. Gdy Janosika dogania pościg, z opresji ratują go zbójnicy harnasia Jakubka.

odc.2 Jakubek postanawia zaatakować i splądrować majątek uczciwego człowieka. Janosik otwarcie potępia czyn harnasia. Spór między nimi ma rozstrzygnąć pojedynek. Młody zbójnik zwycięża i od tego momentu to on przewodzi całej bandzie.

odc.3 Ludzie hrabiego przebierają się za górali i napadają na podróżujących kupców. Janosik każe rozbójnikom przywdziać mundury hajduków. Dochodzi do starcia. Towary kupieckie padają łupem dzielnego górala, który część zdobyczy rozdaje chłopom.

"07 zgłoś się"

odc.1/21 Kryminalne zagadki stołecznego milicjanta. Do gangu Inżyniera, który prowadzi przestępczą działalność na wielką skalę, zostaje przyjęty nowy członek. Nikt nie wie, że to porucznik Sławomir Borewicz.

odc.2 Podczas napadu na bank zostaje skradziony m.in. naszyjnik z brylantem. Prowadzący śledztwo porucznik Borewicz aresztuje sprawców napadu, ale wciąż nie może znaleźć cennego wisiora.

odc.3 W Warszawie ginie coraz więcej aut. Na właściwy trop naprowadza milicję wypadek samochodowy. Borewicz odkrywa, że jego ofiara miała powiązania ze złodziejskim gangiem.

odc.4 Szantażysta żąda trzystu tysięcy złotych od znanego reżysera. W kręgu podejrzanych są kochanka filmowca, jego córka i syn oraz kasjerka PKO. Wkrótce reżyser zostaje zamordowany.

"Bonanza"

odc.84 Adam jest świadkiem napadu na stację dyliżansów i śmierci dozorcy Barkera. Jego zdaniem zabójcą był szanowany w mieście obywatel Bill Enders.

odc.85 Na ranczu zjawiają się kapitan White i jego córka Laura. Joe i dziewczyna zakochują się w sobie. Wkrótce wychodzi na jaw sekret, który skrywa Laura.

odc.86 Danny’ego, pomocnika Cartwrightów, ma odwiedzić matka. Chłopak przez lata oszukiwał ją w listach, że jest bogaty. Teraz prosi Bena o pomoc.

odc.87 Susza pustoszy część Nevady. Farmerzy chcą zająć tereny ranczerów. Aby zażegnać konflikt, Cartwrightowie pomagają Guntherowi wybudować studnię.

"Paradoks"

odc.1/13 Do zespołu Marka Kaszowskiego, inspektora Komendy Głównej Policji, dołącza młoda podkomisarz Joanna Majewska, funkcjonariuszka Biura Służby Wewnętrznej. Ma zbadać przebieg prowadzonych przez Kaszowskiego dochodzeń.

"Aida"odc.5 Aida umawia się na randkę z przystojnym listonoszem. Antek spotyka się ze starszą od siebie kobietą, która kupuje mu drogie prezenty. Okazuje się, że to siostra Zibiego, który - o niczym nie wiedząc - prosi kolegę, by chronił ją przed adoratorami."Życie po falstarcie"

odc.4 Mąż Eve, Ted, jest zainteresowany tekstami Molly. Znanemu agentowi spodobał się jej styl, dlatego myśli o nakręceniu serialu na podstawie pisanych przez nią pamiętników. Liz podejrzewa, że Devon ją zdradza. Kenny odkrywa romans Joan i Davida.


"Partnerki"

odc.15-ost. W pożarze magazynu ginie strażak. Jane i Maura muszą ustalić, czy mają do czynienia z wypadkiem, czy też ze zbrodnią. Budynek, w którym doszło do tragedii, należy do Arnolda Whistlera, na którym ciążą zarzuty molestowania seksualnego pracownic.

odc.8 Walt i Jesse przekonują się, jak niebezpieczny może być Tuco. Postanawiają zakończyć z nim współpracę. Nie mogą oprzeć się wrażeniu, że mężczyzna ich śledzi. Hank ogląda nagranie z monitoringu, na którym są Walt i Jesse, jednak ich nie rozpoznaje.

"Dexter"

odc.4 Po nieudanych oświadczynach Dexter próbuje przekonać Ritę, że chce spędzić z nią resztę życia. Debra prowadzi śledztwo w sprawie zabójstwa mężczyzny. Kluczowym świadkiem może okazać się narzeczona ofiary. Ramon poluje na mordercę Oscara.

"CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku"

odc.134, 135 Detektywi badają sprawę morderstwa dziennikarza, który pisał o lokalnym półświatku. Trop prowadzi do firmy, która produkuje sztabki złota dla Departamentu Skarbu USA. Kolejne śledztwo dotyczy śmierci kobiety, która od lat szukała zaginionego brata.

"Zabójcze umysły"

odc.30, 31 Ekipa Gideona jedzie do Seattle, aby złapać terrorystę podkładającego w mieście bomby. Potem cała grupa wybiera się do St. Louis, gdzie prowadzone jest śledztwo w sprawie dwóch seryjnych morderców, którzy zaczęli ze sobą rywalizować.


Dowiedz się więcej na temat: seriale | Serialowy przewodnik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje