Reklama

Serialowy przewodnik

Co wydarzy się w serialach w nadchodzącym tygodniu? Sprawdź!


Reklama

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?   Odcinek specjalny drugiej serii. Grudzień 1919 roku. W zamku trwają przygotowania do Bożego Narodzenia. Mary zrywa zaręczyny z Carlisle’em. Po pewnym czasie oświadcza się jej Matthew. Bates zostaje oskarżony o zamordowanie swojej żony.


odc.16 Wanda trafia na przesłuchanie do Schneidera. W więzieniu aktorka jest torturowana przez strażniczki. Z Berlina przyjeżdża zastępca Kellera, Lars Rainer.

odc.17 Na listę osób, które mają być wywiezione do Oświęcimia, trafia Wanda. Michał zbiera informacje o oficerach Abwehry. Zleca Hani śledzenie Halbego.

odc.18 Władek zobowiązuje się zorganizować podziemną radiostację. Michał otrzymuje zgodę dowództwa na nawiązanie bezpośredniego kontaktu z Halbem.

odc.19 Władek znajduje pokój w domu w Józefowie, skąd ma nadawać radiostacja. Pomaga mu łączniczka Ruda, w której zakochuje się od pierwszego wejrzenia.
odc.12 Ada, urażona tym, że Konrad wciąż pomaga byłej żonie, ignoruje go w pracy. Elwira przysyła Gosi, Basi i Kaśce zaproszenia na swój ślub z Andrzejem. Panie obmyślają kreacje. Janusz unika byłej kochanki. Osamotniona Małgosia flirtuje ze Sławkiem, ale uświadamia sobie, że kocha tylko Janusza. Mieszkańcy miasteczka bawią się na weselu Elwiry. Ojciec Janusza namawia go, by pogodził się z Gosią.

odc.13-ost. Szczęśliwa w małżeństwie Elwira wypytuje Gosię o jej związek z Januszem. Przyjaciółka nie ma dla niej dobrych wiadomości. Badania wykazują, że Tomasz ma tętniaka. Basia postanawia przenieść się do ukochanego. Budowa pensjonatu jest na półmetku. Z tej okazji Gosia urządza przyjęcie dla przyjaciół i sąsiadów. Janusz zjawia się na imprezie z koszem kwiatów.

"Rezydencja"


odc.30 Łukasz składa wypowiedzenie. Basia i Elżbieta opiekują się Łucją, która wróciła ze szpitala. Basia zbiera pieniądze dla chorej na cukrzycę dziewczynki.

odc.31 Jan rozmawia z bratem o swoim synu. Krzysztof proponuje Basi, aby się do niego przeprowadziła. Dziennikarka odmawia, bo chce zatroszczyć się o Łucję.

odc.32 Jagoda szantażuje Julię zdjęciem, na którym kobieta dopuszcza się zdrady z Kamilem. Krzysztof staje się coraz bardziej zazdrosny o Basię.

odc.33 Julia podejrzewa męża o romans. Próbuje dowiedzieć się kim jest Lena. Sytuacja Basi w pracy, w holdingu Podhoreckich, zaczyna się komplikować.

"Białe kołnierzyki"odc.15-ost. Neal odnajduje bezcenną pozytywkę. Caffrey nawiązuje współpracę z agentem Fowlerem, który też jest zainteresowany cennym artefaktem. Funkcjonariusz wyłącza śledzący go nadajnik. Ku zaskoczeniu Neala, doprowadza też do zawieszenia Petera.

"Zemsta"

odc.22-ost. Victoria dowiaduje się, że to jej mąż zlecił zabójstwo Davida. Postanawia zeznawać przeciwko niemu w sądzie. Namawia Lydię, by zrobiła to samo. Charlotte wynajmuje detektywa i zleca mu zebranie kompromitujących materiałów na temat Jamie.

"Aida"odc.4 Aida i Paulina odkrywają, że Remik ma filmy i pisma pornograficzne. Aida najpierw próbuje pomówić z synem sama, jednak gdy to jej się nie udaje, prosi o pomoc kolejno Antka, Zibiego i Sebastiana. Każdy przeprowadza z chłopcem poważną rozmowę.

"Hotel 52"

odc.11 Natalia codziennie odwiedza Mateusza w szpitalu. W hotelu meldują się siostry Jabłońskie. Artur zostaje oskarżony o próbę gwałtu na młodszej z nich.

odc.12 W szpitalu zjawia się Gośka. Próbuje przejąć opiekę nad Mateuszem, ale on nie chce jej wsparcia. Kaśka i Paweł szczerze rozmawiają o swoich uczuciach.

odc.13 Natalia boi się, że może być w ciąży z Arturem. Michał jest zazdrosny o Iwonę. Artur podejrzewa, że jeden z nieletnich gości hotelu jest molestowany.

odc.14 W hotelu zjawia się Krystyna, która przyjechała do Warszawy, żeby zdobyć dowody na niewierność narzeczonej swojego ukochanego syna.


"Życie po falstarcie"

odc.3 Eve zdradza, kto jest autorką zwierzeń opublikowanych w Dizzy Land. Molly staje się najbardziej znienawidzoną kobietą w mieście. Spotyka się z redaktorem, który umieścił w sieci treść jej pamiętnika. Bezskutecznie próbuje ukraść jego notebooka.

"Plebania"

odc.1498 Proboszcz Antoni odwiedza plebanię w Tulczynie. Jego dawna siedziba jest w opłakanym stanie, a ksiądz Antek nie radzi sobie jako gospodarz.

odc.1499 Józefina zwierza się Krystynie, że tęskni za Tulczynem. Wiki, którą fascynuje historia duchowej przemiany Damiana, namawia chłopaka na wywiad.

odc.1500 Tracz twierdzi, że wie, kim jest kobieta, która podrzuciła fałszywe banknoty. Sugeruje, że dzięki tej informacji Wójtowicz może oczyścić się z zarzutów.

odc.1501 Iwona zastaje zmuszona przez szefa do zostania dłużej w pracy. Gdy Mateusz dostaje ataku bólu kręgosłupa, zamyka wcześniej wypożyczalnię filmów.


Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: seriale | Serialowy przewodnik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama