Reklama

Serialowy przewodnik

Co wydarzy się w serialach w nadchodzącym tygodniu? Sprawdź!


Reklama

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?   odc.8-ost. Carson i Lavinia padają ofiarą epidemii grypy "hiszpanki". Richard nie potrafi zapanować nad swoimi uczuciami względem Jane. Anna przekonuje Batesa, że powinni się pobrać, aby mogła go wspierać w trudnych chwilach jako jego żona."Zabójcze umysły"odc.28, 29 Jednostka Gideona podróżuje do Teksasu, aby pomóc w śledztwie w sprawie tajemniczych morderstw małych dzieci. W North Mammon w Pensylwanii psychopata porywa trzy nastolatki. Chce, aby same wskazały, którą z nich ma zabić.


odc.11 Bronek, Janek i Michał planują odbicie Władka z Pawiaka. Konarski zajmuje się sprawą anonimowych donosów do gestapo, które dostarczyła mu Hania.

odc.12 Sajkowski demaskuje oszustwa Moslera. Bronek spotyka się z Wandą. Zabija śledzących ją gestapowców. Krystyna daje Jankowi przepustkę dla Leny.

odc.13 Lena ma duże problemy z przystosowaniem się do życia po aryjskiej stronie. Żołnierze podziemia przygotowują się do zbrojnej akcji odbicia Władka.

odc.14 Przyjaciele uwalniają Władka z rąk gestapo. Ranny, chory na tyfus chłopak ukrywa się w klasztorze. Nowym dowódcą cichociemnych zostaje Doktor.odc.8 Małgosia ma pomysł na stworzenie gospodarstwa agroturystycznego. Barbara przyjmuje oświadczyny Tomasza. Małgosia wyznaje miłość Januszowi. Elwira poznaje sympatycznego kierowcę tira, Andrzeja.

odc.9 Szczęśliwi Gosia i Janusz spędzają razem coraz więcej czasu. Basia zabiera niedomagającą Kaśkę do lekarza. Gosia hucznie obchodzi urodziny. Towarzyszą jej najbliżsi i przyjaciele.

odc.10 Gosia rozmawia z Januszem o jego nałogu. Ten, mimo obietnic, kilkakrotnie upija się do nieprzytomności. Basia i Elwira radzą Gosi, by go rzuciła. Ona jednak daje mu kolejną szansę.

odc.11 Janusz przebywa w klinice odwykowej. Tomasz, w tajemnicy przed Basią, decyduje się kupić leśniczówkę. Matka proboszcza rezygnuje z usług Wrony. Gosia chce pomóc ubogiej kobiecie.

"Rezydencja"


odc.25 Basia odchodzi z pracy w tygodniku. Posadę proponuje jej Marek, jednak Kochanowska odmawia. Opowiada o ofercie Krzysztofowi, który jest zazdrosny.

odc.26 W fabryce holdingu w Bożydarowie wybucha kolejny strajk. Prezes osobiście jedzie na miejsce. Basia zmienia zdanie i przyjmuje ofertę Marka.

odc.27 Anna dowiaduje się o próbie gwałtu na Marysi. Chce powiedzieć o tym jej bratu. Przebywająca w szpitalu Łucja poznaje gburowatą Krystynę.

odc.28 Dzięki interwencji Basi pracownicy fabryki w Bożydarowie zgadzają się na negocjacje. Urszula i Gracja próbują zbliżyć do siebie Łukasza i Lenę.


"Białe kołnierzyki"odc.14 Agentka Kimberly Rice chce, by Caffrey pomógł jej w schwytaniu porywacza córki biznesmena. Okazuje się, że podejrzanym jest Ryan Wilkes, z którym miał on niegdyś do czynienia. Burke odkrywa, że Nealowi grozi niebezpieczeństwo.

"Zemsta"

odc.21 Nolanowi udaje się wyśledzić tajemniczego współpracownika Conrada i zamontować w jego mieszkaniu ukrytą kamerę. Victoria wykrada z mieszkania męża dowody jego matactw. Śmierć ukochanego psa, Sammy’ego, zbliża Emily i Jacka.

"Kości"

odc.107 Mija kilka miesięcy od wydarzeń z poprzedniego odcinka. Angela i Hodgins wyjechali do Paryża, Booth szkoli rekrutów w Afganistanie, a Brennan prowadzi wykopaliska w Indonezji. Camille postanawia reaktywować zespół Jeffersonian Institute.

"Aida"

odc.3 Nieustanne konflikty z córką i resztą rodziny kosztują Kalinę zbyt wiele nerwów. Aby trochę odetchnąć, postanawia odwiedzić bar Zibiego. W lokalu kobieta spotyka szarmanckiego Ukraińca, który rozpoznaje w starszej pani znaną aktorkę.

"Hotel 52"

odc.6 Kuba odkrywa, że w hotelu odbywa się nielegalna erotyczna sesja fotograficzna. Iwona po konflikcie z Natalią zastanawia się, czy nie zrezygnować z pracy.

odc.7 W hotelu pojawiają się kapryśna klientka, która podróżuje z ukochaną fretką, oraz Marek z synem, którzy czekają na wracającą zza oceanu Renatę.

odc.8 Kaśka zazdrości Natalii jej sielanki z Arturem. W hotelu pojawia się pilot, który spotyka się z dwiema kochankami na raz. Do Iwony przyjeżdża młodszy brat.

odc.9 W hotelu meldują się biznesmen Mateusz Bień oraz uzależniony od hazardu Krzysztof. Artur obchodzi 25. urodziny. Dorota szykuje dla niego przyjęcie.


"Życie po falstarcie"

odc.2 Zach oferuje Molly pomoc w publikacji jej pamiętnika. Na zorganizowanym przez niego przyjęciu ktoś kradnie cenny dziennik. Pikantne szczegóły z życia Molly, w tym te dotyczące jej znajomych, zostają opublikowane w jednym z serwisów internetowych.

"Plebania"

odc.1493 Na plebanię wpada Rebus, który żąda zwrotu długu. Obezwładnia duchownego i przeszukuje kancelarię. Wójtowiczowi udaje się wezwać pomoc.

odc.1494 Po napadzie proboszcz jest przesłuchiwany. Tłumaczy, że nie wie, skąd w kancelarii znalazła się koperta z pieniędzmi, którą chciał ukraść bandyta.

odc.1495 Justyna i Damian wybierają się razem do sklepu meblowego. Michalina zamierza poinformować biskupa o tym, co dzieje się na plebanii.

odc.1496 Proboszcz nie może się pogodzić z faktem, że jest podejrzany o posiadanie fałszywych pieniędzy. Karol opowiada Wiki, jak pomaga biednym ludziom.

Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: seriale | Serialowy przewodnik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje