Reklama

Serialowy przewodnik

Co wydarzy się w serialach w nadchodzącym tygodniu? Sprawdź!


Reklama

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?   


"Na Wspólnej"

odc.1776 Basia nie zgadza się na rozwód bez orzekania o winie. Świadomość tego, że Pawłowi przeszczepiono serce Janusza, wytrąca Martę z równowagi. Kobieta robi bratu wyrzuty o to, że zataił przed nią prawdę.

odc.1777 Woliński boi się, że Marta pokochała go, ponieważ intuicyjnie czuła w nim Janusza. Ostrowski uspokaja kobietę. Przekonuje ją, że serce to tylko organ, a miłość to sprawa mózgu.

odc.1778 Andrzej zabiera Kubę na zawody. Chłopiec pyta ojca, czy może z nim zamieszkać. Po powrocie do domu dziecko zarzuca matce, że to przez nią tata wyprowadził się z domu.

odc.1779 Po kłótni z mężem Żaneta skarży się Ewie na Wojtka. Izabela pyta komisarza Wróbla o śledztwo w sprawie śmierci jej byłego męża. Ola zażywa narkotyki, które miała w domu.


odc.7 Matthew nieoczekiwanie odzyskuje władzę w nogach. Niedługo potem ogłasza mieszkańcom zamku, że planuje ślub z Lavinią. Violet mówi mu, że Mary wciąż jest w nim zakochana i jej zdaniem to właśnie z nią powinien związać swoją przyszłość."Zabójcze umysły"odc.26, 27 Agenci badają sprawę serii dziwacznych napadów na bank, podczas których bandyta zmusza swoje ofiary do rozbierania się. Kolejnym zadaniem grupy Gideona jest pomoc w złapaniu seryjnego gwałciciela, który po krótkiej przerwie wznowił ataki.odc.6 Bronek wykonuje pierwszy wyrok na konfidencie. Doktor Konarska dowiaduje się, że jej syn jest przetrzymywany w więzieniu na Pawiaku.

odc.7 Członkowie ruchu oporu odkrywają, że kasetki ze złotem zakopane w lesie zniknęły. Karol przekazuje Halbemu listy, które otrzymał od Wandy.

odc.8 Karol dokonuje kolejnej prowokacji. Władek trafia na przesłuchanie do oficera Kellera. Bronek z Jankiem mają wyjaśnić sprawę zaginionego złota.

odc.9 By zdobyć pieniądze na wydostanie się z getta, Sajkowscy sprzedają futro i obraz Kossaka. Bronka czeka sąd za samowolną akcję jego podwładnych.

odc.4 Basia proponuje córce, Aby została nad rozlewiskiem tak długo, jak będzie chciała. Małgosia widzi, że matka cieszy się szacunkiem wśród mieszkańców. Poznaje sąsiadów Karolaków i sprzedawczynię Elwirę.

odc.5 Kaśka obawia się, że Małgosia zabierze jej Basię. Kobieta nie chce ostatnio jeść ani pić. Gosia robi wszystko, aby udobruchać chorą. W końcu Kaśka odzyskuje dobry nastrój.

odc.6 Małgosia musi skorzystać z usług miejscowego dentysty. We wsi dochodzi do tragedii. Komendant policji, Tomasz, znajduje zwłoki nastoletniej Karoliny. Zabójcą okazuje się Walek.

odc.7 Gosia nawiązuje bliższą znajomość ze stomatologiem Januszem. Na Mazury przyjeżdża Konrad. Mąż wyznaje Małgosi, że od dwóch lat ma romans. Kobieta wyraża zgodę na rozwód.

"Rezydencja"odc.20 Basia spędza wieczór u Krzysztofa. Nagle wstaje i wybiega z płaczem. Mężczyzna jest zaskoczony. Łukasz wypomina żonie, że nie zajmuje się dziećmi.

odc.21 Malwina jest zła, że Viola będzie szła w finale pokazu mody w sukni ślubnej. Kornelia kradnie z apteki Marysi mocny lek i przed pokazem częstuje nim kolegów.

odc.22 Podczas pokazu dochodzi do bójki między Malwiną a Violą. Ich zdjęcia trafiają do brukowca, w którym pracuje Basia. Urszula knuje intrygę przeciw Markowi.

odc.23 Max zleca pracownikom "Naszych Gwiazd" napisanie serii artykułów o Marku oraz jego podbojach miłosnych. Rozwija się romans Julii z Kamilem.


"Białe kołnierzyki"odc.13 Matthew Keller tworzy fałszywą kopię wina, które należało do prezydenta Benjamina Franklina. Potem rzuca wyzwanie Caffreyowi, by stworzył jeszcze wierniejszą kopię trunku. Neal przekonuje Petera, że to szansa na udowodnienie Kellerowi oszustwa.

"Zemsta"

odc.20 Rok 2002. Amanda wpada na trop matactw w Grayson Global, które wykrył jej ojciec. Z pomocą dziewczyny Jacka dostaje się na przyjęcie zorganizowane przez Victorię i Conrada. Opracowuje plan zemsty na osobach odpowiedzialnych za śmierć rodzica.

"Kości"

odc.99-101 Pęka magistrala wodna. Zniszczenia odsłaniają ludzki szkielet w betonie. Uwagę Brennan i Bootha zwraca niebieska barwa kości. Zakochana para znajduje w lesie czaszkę. Brennan przypomina sobie, że przed laty zamordowano tu dziewczynę.

"Aida"

odc.2 Rodzina Aidy ma problemy finansowe. Kobieta wypomina bratu, że jako jedyny dorosły nie pomaga w utrzymaniu domu. Gnębiony wyrzutami sumienia Antek chce znaleźć sobie pracę. Wpada na pomysł, by zatrudnić się w barze Zibiego jako barman.

"Hotel 52"

odc.1 Młoda Natalia Lipska dziedziczy hotel po zmarłym ojcu. Menedżerką placówki jest wyniosła Iwona Szwed, a wśród pracowników są czarujący recepcjonista Artur Górski i niezawodny dozorca Michał Horwat.

odc.2 W dniu pogrzebu Mariusza Lipskiego zjawia się Tadeusz Zawadzki - biznesmen, który chce wykorzystać zagubienie pogrążonej w żałobie Natalii i przejąć kontrolę nad hotelem.

odc.3 Natalia chce objąć obowiązki dyrektora. Stała klientka hotelu zwana Królową zaskakuje ją znajomością ludzi i trafnością ocen. Do hotelu przyjeżdżają kochankowie Leszek i Grażyna.

odc.4 Natalia zaczyna swój pierwszy dzień w pracy, jednak wszystko idzie nie tak, jak trzeba. Z powodu choroby stałej klientki może zostać odwołane organizowane w hotelu wesele.

"24 godziny"

odc.139, 140 Jack jedzie na spotkanie z Chengiem. Na miejscu rozmieszcza ładunki C-4 i nagrywa się na pocztę głosową Billa. Wyjaśnia, że zniszczy układ scalony, gdy Audrey będzie bezpieczna. Śledzący Bauera Doyle wkracza do akcji...

"Życie po falstarcie"

odc.1/10 Mija rok od rozwodu Molly Kagan. W życiu zawodowym i osobistym kobiety wciąż trwa kryzys. Molly marzy o samodzielności i niezależności. Zapisuje się na warsztaty literackie. Podczas zajęć kobieta poznaje przystojnego rozwodnika Zacha.

Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: seriale | Serialowy przewodnik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje