Reklama

Serialowy przewodnik

Co wydarzy się w serialach w nadchodzącym tygodniu? Sprawdź!


Reklama

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?   


"Pierwsza miłość"


odc.1722 Sandra i Hubert budzą się obok siebie po upojnej nocy. Schultz nie umie odnaleźć się w tej sytuacji. Nikola nie radzi sobie pierwszego dnia w pracy.

odc.1723 Zuber przesłuchuje Mikołaja i Dagę. Chce zebrać dowody obciążające Radka. Jeszcze tego samego dnia chłopak zostaje aresztowany.

odc.1724 Nikola nie wierzy, żeby Radek miał coś wspólnego z zabójstwem Igora. Nie rozumie Błażeja i Mikołaja, którzy obstają przy podejrzeniach policji.

odc.1725 Sabina prosi ojca o pomoc w wyciągnięciu Radka z aresztu. Karol odmawia. Nikola mówi Mikserowi, aby zajął się poszukiwaniem mordercy Igora.


"Na Wspólnej"

odc.1772 Andrzej doprowadza do kłótni z Kubą i Danielem. Potem idzie do Jagody i wyznaje jej, że pragnie z nią być. Po powrocie do domu mówi żonie, że chce rozwodu. Roman orientuje się, że ojcem dziecka Marylki jest Kaczmarek.

odc.1773 Jagoda proponuje Andrzejowi, by przeprowadził się do niej. Najstarszy syn Bogdana chce uciec z domu. Zdradza go mały Franek. Przejęty Berg wpada na pomysł, jak ratować rodzinę.

odc.1774 Kuba wpada w rozpacz, gdy słyszy, że rodzice się rozstają. Basia próbuje sobie poradzić z emocjami syna, choć sama jest wytrącona z równowagi. Daniel mówi ojcu, że nie chce go znać.

odc.1775 Emilka boi się, że straci syna, jeśli podczas decydującej rozprawy wyjdzie na jaw jej próba samobójcza. W sądzie Roztocki oskarża ojca Jasia, że znowu próbuje zniszczyć Emilce życie.


"Zemsta"

odc.19 Emily zdobywa dziennik zmarłego ojca i wpada na trop sekretarki Conrada, Carole Miller, która rzekomo zginęła w wypadku kilka dni po śmierci Clarke’a. Po krótkich poszukiwaniach Thorne ustala, że kobieta zmieniła tożsamość i ukryła się w Lancaster.

odc.6 Do zamku trafia ciężko poparzony kanadyjski oficer. Twierdzi, że przeżył katastrofę "Titanica", ale stracił pamięć i dopiero podczas wojny odzyskał wspomnienia. Robert rozpoczyna prywatne śledztwo, aby sprawdzić, czy nieznajomy nie jest oszustem.

"Dr House"odc.156 Odsiadujący wyrok w więzieniu House próbuje leczyć jednego ze skazańców. Jego zdaniem bez odpowiedniej terapii mężczyzna umrze. Zatrudniona w więziennej izbie doktor Jessica Adams nie wie, czy może zaryzykować i zaufać House’owi.

"Zabójcze umysły"odc.24, 25 Była pracownica Gideona, Katie Cole, która zajmuje się pornografią dziecięcą, prosi zespół detektywów FBI o pomoc w poszukiwaniach kilkuletniego Petera. Chłopiec został porwany i wkrótce ma zostać sprzedany podczas aukcji internetowej.odc.1 Rok 1941. Przeszkolona w Anglii grupa polskich żołnierzy zostaje zrzucona na teren okupowanej ojczyzny, by przeprowadzać akcje dywersyjne. W jej składzie są m.in. Władek Konarski i Bronek Woyciechowski.

odc.2 Piątka śmiałków omyłkowo ląduje 20 kilometrów od planowanego miejsca zrzutu. Po pokonaniu niemieckiego patrolu żołnierze jadą do Warszawy i wkrótce trafiają do punktu kontaktowego.

odc.3 Władek odwiedza matkę w szpitalu. Po wyjściu zostaje schwytany w ulicznej łapance. Bronek przejmuje dowództwo nad oddziałem, który dokonuje egzekucji na zdrajcach.

odc.4 Dywersanci rozdzielają się. Janek mieszka u stolarza Maciejewskiego, a Bronek u kolejarza Edwarda. Czesław i Michał organizują w dworku Dobrzańskich komórkę kontrwywiadu.odc.1/13 40-letnia, atrakcyjna, pochłonięta karierą Małgorzata Jantar traci nagle posadę w jednej z warszawskich agencji reklamowych. Jednocześnie jej małżeństwo z Konradem przechodzi kryzys. Problemy zawodowe i prywatne sprawiają, że kobieta zaczyna tracić grunt pod nogami.

odc.2 Małgosia bezskutecznie usiłuje znaleźć pracę i ratować małżeństwo. Teściowa Zosia radzi jej, aby uporządkowała swoje sprawy rodzinne. Pod wpływem tej rozmowy Małgosia dzwoni do matki, z którą straciła kontakt jeszcze w dzieciństwie.

odc.3 Małgosia przyjeżdża na Mazury, do domu matki. Spotkanie obu kobiet jest bardzo emocjonalne. Jantar poznaje także upośledzoną umysłowo Kasię, swoją przybraną ciotkę. Dla gościa ze stolicy wszystko na wsi wydaje się nowe i zachwycające.

"Rezydencja"odc.15 Basia pod siedzibą holdingu spotyka Marka. Informuje go, że z jego winy nie jest już redaktorką "Naszych spraw". Dziewczyna udaje się do redakcji "Naszych Gwiazd", gdzie opowiada o szczegółach poprzedniej posady.

odc.16 Łukasz ma pretensje do żony, że nie zajmuje się chorym dzieckiem. Jan dowiaduje się od syna o przejęciu "Naszych spraw" przez Łukasza. Prezes jest wzburzony jego metodami działania.

odc.17 Łukasz jedzie do fabryki w Bożydarowie, by zażegnać strajk, jednak nie umie dogadać się z robotnikami. Janowi i Markowi udaje się uniknąć płacenia milionowych odszkodowań.

odc.18 Elżbieta jest szczęśliwa, że Basia spotyka się z Krzysztofem. Sądzi, że córka zapomniała już o Marku. Urszula mówi Julii, że wie o jej romansie i każe jej go natychmiast zakończyć.

"Bonanza"odc.67 Hoss staje w obronie wdowy McClure, którą znieważył miejscowy rzezimieszek Arthur. Dochodzi do szarpaniny. Młody człowiek ginie od przypadkowego wystrzału. Wkrótce do miasta przyjeżdża brat zastrzelonego, Clarence. Mężczyzna oświadcza dręczonemu wyrzutami sumienia Ericowi, że wybacza mu. Po pewnym czasie okazuje się, że w rzeczywistości opracował plan zemsty na zabójcy brata...

odc.68 Wskutek nieodpowiedzialnej zabawy braci Cartwrightów biznesmen Milbank doznaje urazu stopy. Jego przyjaciel Ben postanawia wynagrodzić mu krzywdę. W tym celu oddelegowuje synów do zajęcia się obowiązkami przedsiębiorcy. Na pozór proste zadania okazują się niezwykle trudne do wykonania dla honorowych i wyjątkowo uczciwych mężczyzn.

"Białe kołnierzyki"odc.12 Trwa śledztwo w sprawie śmierci Christophera Greya. Wkrótce wychodzi na jaw, że celem mordercy jest jedna z pięciu japońskich figurek z XV wieku. Peter i Neal muszą szybko odnaleźć cenny przedmiot, aby uniknąć międzynarodowego skandalu.
Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: seriale | Serialowy przewodnik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje