Reklama

Serialowy przewodnik

Co wydarzy się w serialach w nadchodzącym tygodniu? Sprawdź!


Reklama

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?   

"M jak miłość"


odc.993 Piotr namawia Kingę, by na sylwestra zaszaleli na prywatce. Zduńska jednak woli ten wieczór spędzić kameralnie. Prosi, by mąż zaprosił Pawła, który od pewnego czasu narzeka na samotność. W bistro znowu pojawia się mała Basia. Paweł postanawia poważnie porozmawiać z matką dziewczynki. Poznaje Olgę. Mówi jej wprost, że jest wyrodną matką. Nie wie, że artystka to tylko ciotka dziewczynki. Następnie Zduński dostaje mail od Joanny, która proponuje mu spotkanie. Tymczasem Janka zatrudnia się jako barmanka w nocnym klubie. Z kolei Marek zastanawia się, czy przyjąć propozycję od Kolędy, który chce mu udzielić pożyczki... Andrzej dochodzi do porozumienia z Januszem i Edytą. Ostatecznie Piotrek z mamą i jej partnerem wyjeżdżają do Krakowa.

odc.994 Małgosia nadal stara się ukryć przed Tomkiem, że mają poważne problemy finansowe. Kaleta, od którego pożyczyła pieniądze, nie przestaje nękać jej telefonicznie. W końcu dziewczyna sprzedaje w lombardzie naszyjnik, który dostała od Michała! Natomiast Grzegorz postanawia wyjechać i zostawia firmę pod okiem Marcina. Syna jednak bardziej interesuje Agnieszka, która wykorzystuje go z byle powodu. Kasia ma już dość łudzenia się, że Chodakowski w końcu się w niej zakocha. Zamierza dać szansę Krystianowi, który ją podrywa. Mateusz wyznaje, że nie chce, by Marek ożenił się z Ewą.

"Klan"


odc.2448 Po ewakuacji budynku Jacek z Agatą i Małgosią nadal nie mogą wrócić do swojego mieszkania. Elżbieta i Jerzy proponują im chwilowe lokum na Sadybie, jednak tylko wnuczka korzysta z ich zaproszenia. Agnieszka sugeruje Oli, że powinna poważnie rozważyć zmianę swojego stanu cywilnego, odkąd udało jej się rozstać z Norbertem i związać z Rafałem. Tymczasem Antek nie może się skupić na pracy, bo wciąż myśli o Renacie, która oznajmiła mu, że dostanie pozew o rozwód. Kinga i Mariusz spędzają wieczór w pubie. W pewnym momencie podchodzi do nich mężczyzna...

odc.2449 Mariusz prosi Michała o radę. Wie już, że Kinga przed laty była dziewczyną na telefon, ale nie ma pojęcia, jak sobie z tym faktem poradzić... Jacek i Agata wprowadzają się do Moniki. Cieszą się, że nie zdążyli kupić wynajmowanego mieszkania, chociaż jego właściciel wciąż nalega na spotkanie. Okazuje się bowiem, że chce im sprzedać lokal nawet za połowę ceny! Ola postanawia sama oświadczyć się Rafałowi! Nie wie tylko, co powinna dać ukochanemu w prezencie zaręczynowym. Poproszony o pomoc Janusz również nie ma pomysłu. Natomiast Norbert spędza z Kamilą zaskakująco miłe popołudnie. Oboje uświadamiają sobie, że coś ich do siebie przyciąga.

odc.2450 Jacek uważa, że razem z Agatą powinni skorzystać z oferty kupna mieszkania. Bożenka zaczyna się martwić o przyszłość związku Kamili z Błażejem. Barbara wraca z Meksyku. Nie udało jej się załatwić tego, co planowała. Nawet nie widziała się z Pedrem. Rafalski poznaje ją z Sawickim. Kinga opowiada Mariuszowi o czasach, gdy była na życiowym dnie...

odc.2451 Ola opowiada Agnieszce o wczorajszym wieczorze oraz o chwili, gdy oświadczyła się Rafałowi. Następnie dochodzi do ponownego spotkania kochanków, podczas którego wychodzi na jaw, że Rafał jest bezpłodny! Tymczasem Bogna narzeka na sytuację finansową swojej rodziny. Sugeruje Leszkowi, by pomyślał o zmianie pracy albo zawodu. Z kolei Eugeniusz próbuje wyjaśnić, dlaczego Renata nic nie wspomniała mu o swoich planach rozwodowych.

"Na dobre i na złe"

odc.525 Przemek i Ola udzielają pierwszej pomocy młodemu chłopakowi, który stracił przytomność. Lekarka odkrywa, że pacjent hoduje egzotyczne zwierzęta i prawdopodobnie został ukąszony przez pająka. Razem z Przemkiem próbują zdobyć dla niego surowicę. Po udanej akcji oboje przyznają, że świetnie się im razem pracuje. Adam nie może skoncentrować się podczas operacji. Wiki kończy za niego zabieg, ratując życie pacjentowi. Później lekarz przeprasza koleżankę, że nie sprostał zadaniu. Na biurku Falkowicza Wiki odkrywa dokumentację choroby Wandy. Domaga się od profesora wyjaśnień w tej sprawie. Paula zarzuca Hanie, że troszczy się o nią tylko ze względu na dziecko. Ich rozmowę słyszy Piotr. W ten sposób dowiaduje się o planach adopcyjnych byłej ukochanej.


"Barwy szczęścia"

odc. 946 Marta telefonicznie informuje Artura, że nie przyjmie posady rzecznika prasowego ministra handlu. Świadkiem rozmowy jest Ela, która nie może uwierzyć, że córka zrezygnowała z tak interesującej propozycji. Tymczasem Robert i Paulina całują się w... samochodzie!

odc. 947 Diana odwiedza Kasię. Na spotkanie przynosi zdjęcia Henia. Mówi jej, że lada dzień bierze ślub. Potem Ksawery zwierza się byłej żonie, że dzięki niej chce mu się żyć! Do Kostka dzwoni Izolda z informacją o kolejnym castingu. Na spotkaniu Zuzanna poznaje Ksenię. Modelka daje jej namiar do drogiego fotografa, który mógłby przygotować dla niej portfolio. Do agencji zagląda też Jeleń...

odc. 948 Marta ma pretensje do Roberta, że jeszcze nie podpisał nowej umowy sponsorskiej z Chowańskim. Paulina kusi Romanowskiego na wszelkie sposoby, ale ten jej unika. Chce zakończyć ich romans... Marcin i Lidka pod nieobecność Kasi zajmują się klubem. Klara zauważa, że Hubert zachowuje się jak rasowy biznesmen.

odc. 949 Paulina pełna życia i z uśmiechem na twarzy pojawia się rano w pracu. Rzednie jej mina, gdy Robert wzywa ją do siebie, by wręczyć jej wypowiedzenie! Potem Romanowski dzwoni do Artura, by mu przekazać, że spełnił jego życzenie. Z kolei Paulina idzie do Marty. Z płaczem prosi ją, by wstawiła się za nią u męża. Waleria pyta Bartka o to, co łączy go z Asią.

"Pierwsza miłość"


odc.1712 Policjanci i technicy zabezpieczają dowody w mieszkaniu Igora. Zuber i Januszko oficjalnie przejmują sprawę, a ich głównym zadaniem jest jak najszybciej odnaleźć sprawcę zabójstwa Igora! Natomiast Grzegorz przyznaje się Grażynie, że feralnego dnia był u Igora. Nikola postanawia zająć się Radkiem.

odc.1713 Mikser uważa, że każdy z nich może być podejrzany o zabójstwo Igora. Grażyna namawia Grzegorza, by powiedział policji, że w dniu zabójstwa Igora był w jego mieszkaniu. Mirek wyjeżdża na wycieczkę do Londynu. Bartek i Emilka chcą ten czas wykorzystać, by się do siebie zbliżyć.

odc.1714 Policja decyduje się zatrzymać Grzegorza, jako podejrzanego o zamordowanie Igora. Tymczasem Szymon ma wyraźne problemy z nauczeniem się swojej roli biedronki do przedstawienia, w którym wystąpi. Emilka i Wiktoria nie wiedzą, kto przysłał im akcesoria erotyczne.

odc.1715 Wiktoria bezskutecznie próbuje otworzyć pluszowe kajdanki, którymi przykuła Ryśka do ramy łóżka podczas ich wieczornych ekscesów... Łucja bez zapowiedzi odwiedza Nikolę. Próbuje namawiać córkę do powrotu do Juliana. Natomiast Olgierd obwinia o zabójstwo syna Grażynę i Karola!

"Na Wspólnej"

odc.1764 Wrocznicę śmierci Janusza, Paweł podwozi Martę na cmentarz. Woliński uświadamia sobie, że w dniu śmierci Gajewskiego otrzymał nowe serce! Andrzej podejmuje decyzję o swojej przyszłości. Chce być z Jagodą!

odc.1765 Ola próbuje się pozbierać po rozstaniu z Olivierem. Równocześnie musi przygotować się do kolejnych egzaminów. Wieczorem kupuje narkotyki od nieznajomego mężczyzny. Po chwili traci przytomność... Marta podejrzewa, że Paweł coś przed nią ukrywa.

odc.1766 Zimińscy dowiadują się od lekarzy, że ich córka przedawkowała narkotyki! Mogło nawet dojść do uszkodzenia mózgu! Po południu Andrzej przychodzi do Jagody. Pyta kochankę, czy się z kimś spotyka...

odc.1767 Po powrocie ze szpitala Olę odwiedza Daniel. Dziewczyna kłamie, że nie potrafiła znieść rozstania z Olivierem, a to był jej pierwszy i ostatni eksperyment z narkotykami. Tymczasem Paweł prosi Martę, żeby opowiedziała mu o Januszu. Kasia spotyka się na randce z Dominikiem. Jest w nim zakochana.

"Moda na sukces"

odc.5836 Brooke jedzie do Olivera. Oboje przyznają, że doszło do fatalnej pomyłki. Logan nie może pogodzić się z myślą, że spędziła intymne chwile z ukochanym córki.

odc.5837 Stephanie opowiada Katie i Billowi o romansie Stephena z jej siostrą. Małżeństwo nie wierzy słowom seniorki rodu, ale wkrótce wersję tę potwierdza także Douglas.

odc.5838 Stephanie siłą zaciąga Pamelę do Big Bear. Tam siostry wdają się w kłótnię. Była żona Erica dowiaduje się także, że Stephen wyrzucił leki kobiety.

odc.5839 Katie i Bill informują Brooke o romansie Stephena z Pamelą. Tymczasem Bridget i Nick urządzają przyjęcie z okazji zbliżających się narodzin dziecka.


"Prawo Agaty"

odc.13-ost. Mecenas Przybysz odpowiada przed sądem za działanie na niekorzyść swojego klienta, Kowalskiego. Oskarżyciel prezentuje nagranie rozmowy telefonicznej Agaty i Dębskiego. Prawniczka mówi w nim współpracownikowi, że Kowalski jest mordercą.


"Dr House"

odc.178 Odcinek specjalny prezentujący kulisy powstania wszystkich ośmiu sezonów serialu o perypetiach personelu szpitala w New Jersey. W programie m.in. wywiady z aktorami i członkami ekipy filmowej, a także relacje z planu i przypomnienie najciekawszych scen.

"Ojciec Mateusz"


odc.121 Ksiądz Mateusz odwiedza restaurację prowadzoną przez małżeństwo Rubinrotów. Wychodząc z lokalu, zauważa grupę chuliganów, którzy znęcają się nad synem właścicieli, Szymonem. Staje w obronie chłopca. Jakiś czas później na wolność wychodzi Paweł, herszt miejscowej grupy, przeciwko której wystąpił wcześniej duchowny. Krótko po tym restauracja Rubinrotów zostaje podpalona. Nocul próbuje uratować Helę, ale podczas akcji ratunkowej traci przytomność. Szymon zeznaje Możejce, że jego zdaniem ogień w restauracji rodziców podłożono w ramach osobistej zemsty. Wkrótce policjanci muszą skierować uwagę na inne tory, dociera bowiem do nich wiadomość o śmierci Pawła. Swoje śledztwo w tej zagadkowej sprawie prowadzi również ojciec Mateusz.

"Przyjaciółki"

odc.26 Zuza chciałaby wyznać Wojtkowi miłość, ale nie wie, jak to zrobić. Patrycja radzi jej, by spisała uczucia na kartce. Anka zjawia się w kościele pijana. Inga i Zuza są przerażone jej stanem. Tymczasem rozpoczyna się ceremonia zaślubin Michała i Patrycji.

"Na krawędzi"

odc.13-ost. Tomek zjawia się w szpitalu, w którym Jolka ma urodzić dziecko. Następnego dnia razem z Andrzejem i Tamarą ogląda relację z konferencji prasowej dotyczącej zabójstw podopiecznych fundacji La Liberta i handlu żywym towarem.

"Lekarze"

odc.12 Maks wraz z pozostałymi lekarzami, którzy wrócili z Somalii, przebywa w warszawskim szpitalu. Okazuje się, że są zdrowi. Wspólne niebezpieczne przeżycia zbliżyły do siebie Kellera i Olgę. Niebawem młody lekarz wraca do Torunia, gdzie wita go cały zespół.

"Świat według Kiepskich"

odc.417 Jolasia spostrzega pierwsze oznaki starzenia się Waldka. Mężczyzna łysieje i niepokojąco tyje. Kobieta jest przekonana, że to wina Ferdynanda, po którym syn odziedziczył złe geny. Za radą Heleny Paździochowej postanawia zadbać o swojego męża.Dowiedz się więcej na temat: seriale | Serialowy przewodnik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje