Reklama

Serialowy przewodnik

Co wydarzy się w serialach w nadchodzącym tygodniu? Sprawdź!


Reklama

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?   

"M jak miłość"


odc. 991 Mirka żali się Kindze, że Irek nie chce wyjechać z nią na święta na narty. Tymczasem Podleśny próbuje znaleźć pracę na budowie. Niestety, niedoszły pracodawca mówi mu wprost, że nie zamierza zatrudniać mężczyzny, który był w więzieniu. Marta przyznaje się Markowi, że nie potrafi zaakceptować, iż Andrzej ma syna. W tym samym czasie Budzyński nie zgadza się na wyjazd do Stanów Edyty z Piotrkiem i Januszem. Łukasz dowiaduje się, że Zuza go okłamała. Ula idzie z ojcem na obiad. Muszą przedyskutować plany świąteczne. Potem Mostowiak odwiedza Annę. Kobieta nie kryje, że ma do niego ogromne pretensje i żal, że ją odtrącił. Kinga jadąc samochodem ochlapuje błotem nowego sąsiada. Robert jest na nią wściekły.

odc. 992 Marek z rodzicami spotykają się na rozprawie z Janką. Dziewczyna dopina swego: sąd nakazuje Mostowiakom, by zapłacili jej 300 tysięcy zł. Barbara jest zdruzgotana - nie spodziewała się tak dużej kwoty. Po rozprawie Lucjan podchodzi do przygnębionej Janki siedzącej samotnie na korytarzu... Marek myśli o kredycie. Aby nie obciążać syna, Barbara i Lucjan proponują mu sprzedaż domu i przeprowadzkę do Warszawy. Marcin spotyka się z Weroniką. Dowiaduje się, że była kochanka złamała serce Grzegorzowi, by się na nim zemścić! Małgosia dostaje od Korcza 9 tysięcy złotych. W centrum handlowym zostaje okradziona...

"Klan"


odc. 2444 Grażynka przyznaje się Czesi, że pocałowała Arkadiusza! Ma do siebie pretensje, że tak szybko zapomniała o Ryśku, jednak Kurzawska sugeruje, by nie skazywała się na samotność. Rafalski informuje syna, że będzie w domu dosyć późno, bo odwozi Barbarę na lotnisko. Kochanka musi jak najszybciej znaleźć się w Meksyku, ponieważ tęskni za synem... Monika opowiada Gabrieli o pomyśle, jaki podsunęła Feliksowi, by wydał swoje mowy jako książkę. Krzysztof odwiedza Julię i w obecności Elżbiety... prosi ją o rękę!

odc. 2445 Elżbieta jest ciekawa, co łączy Kingę z Mariuszem. Chwilę później zjawia się on u niej z... bukietem kwiatów! Julia zastanawia, czy powinna wyjść za Krzysztofa. Nie ma wątpliwości, że go kocha, ale wciąż obydwoje nie są wolni... Natomiast z Niemiec wracają Michał i Jerzy. Potem znowu przychodzi Mariusz. Tym razem chce rozmawiać z Michałem. Pyta przyjaciela, czy nie ma nic przeciwko temu, by zaczął się spotykać z matką bliźniaków. Grażyna słucha muzyki skomponowanej przez Arkadiusza. Oboje przyznają się, że mają potrzebę wzajemnej bliskości. Intymną chwilę przerywa głośne dobijanie się do drzwi. Kasia krzyczy, że Maciek się dusi!

odc. 2446 Kasia i Bożenka komentują wczorajszą błyskawiczną akcję Arkadiusza, która być może uratowała Maćkowi życie. Po południu zjawia się wczorajszy bohater, aby dowiedzieć się o stan zdrowia Maćka. Antek mówi Jerzemu, że Renata chce rozwodu. Podejrzewa, że żona chce się związać z Eugeniuszem. Dochodzi do spotkania Renaty z Małgorzatą.

odc. 2447 Elżbieta jest zła na siebie. Gdyby w porę oddzwoniła do Małgorzaty, ta nie złożyłaby im niespodziewanej wizyty i nie doszłoby do jej rozmowy z Renatą. Jacek przyznaje się Agacie, że może się postarać o większy kredyt. Teraz mogą już myśleć o kupnie mieszkania, które na razie wynajmują. Kinga zmienia termin wakacji na Wybrzeżu, żeby dopasować się do urlopu Mariusza. Agnieszka wyprawia imieniny Zosi. Janusz pełni rolę kelnera... 


"Na dobre i na złe"

odc.524 Paula trafia do szpitala po nieudanej aborcji. Gdy wybudza się z narkozy, ma żal do lekarzy, że utrzymali ciążę. Hana podsuwa pacjentce pomysł adopcji ze wskazaniem. Chce zaopiekować się jej dzieckiem. Piotr wyznaje Hanie miłość i proponuje, żeby znowu byli razem. Spanikowana Wanda dzwoni do Wiktorii. Okazuje się, że szuka córki w niewłaściwym szpitalu. Falkowicz proponuje, że pojedzie po nią swoim samochodem. Po drodze kobieta przyznaje się lekarzowi, że cierpi na demencję. Profesor proponuje jej udział w eksperymentalnej kuracji, w zamian za zachowanie dyskrecji. Na prośbę Leny Witek bierze udział w terapii małżeńskiej. Po nieudanym spotkaniu z psychologiem Latoszkowie zamierzają jechać do restauracji. Zaczynają się kochać w samochodzie.


"Barwy szczęścia"

odc. 941 Marlena jest zaniepokojona tym, że Daniel nie przyszedł do pracy w Feel Good. Może został porwany? Waleria przygotowuje Stefanowi pyszne śniadania. On jednak nie zwraca na nie uwagi... Krzysztof mówi Magdzie, że Zofia zrozumiała już, że nie uratuje ich małżeństwa.

odc. 942 Do Roberta dzwoni Paulina. Prosi go, by jak najszybciej pojawił się w wydawnictwie. Na miejscu okazuje się, że z powodu pomyłki Pauliny do druku w najnowszym numerze poszły stare reklamy. Robert dzwoni do drukarni... Kaśka bez skutku próbuje dodzwonić się do Ksawerego. Zaniepokojona telefonuje do Aliny, by spytać, czy ma z nim kontakt. Zdradza matce, że jej syn ma raka!

odc. 943 Marta podsuwa Robertowi świetną kandydaturę na sekretarza redakcji. Mąż jednak sugeruje, by dali Paulinie jeszcze jedną szansę. Marta jedzie do przedszkola na przedstawienie, w którym ma wystąpić Ewunia. W wydawnictwie pojawia się niezapowiedziany Artur. Widzi Roberta w miłosnym uścisku ze swoją podwładną!

odc. 944 Do Marty dzwoni Chowański. Mówi jej, że ma dla niej propozycję od swojego przyjaciela, ministra handlu, który szuka nowego rzecznika prasowego. Anna informuje telefonicznie Julię, że zamierza walczyć o reelekcję na stanowisko dyrektora szkoły. Bartek projektuje nowe ulotki swojego zespołu. Asia prosi go, by do niej wrócił. Kocha go... 


"Pierwsza miłość"


odc. 1707 Daga nie wie, co ma zrobić, by Mikser jednak nie zagrał na skrzypcach podczas wesela Sabiny. Igor boi się, że nie uda mu się wybronić Natana przed sądem za spowodowanie śmierci pacjenta. Szymon dzieli się z Hubertem wątpliwościami na temat jego domniemanego romansu z Marysią...

odc. 1708 Dzień ślubu Sabiny. Przed ceremonią Grażyna odbiera niepokojący telefon ze szpitala. Okazuje się, że rodzina zmarłego pacjenta, leczonego przez Natana przyznała się do kłamstwa. Zeznają, że do złożenia pozwu przeciwko lekarzowi namówił ich... Igor Kaczmarczyk. Natomiast do Wrocławia wraca Aneta.

odc. 1709 Sabina nie wierzy, że Igor był w stanie świadomie działać na niekorzyść Natana. Zwłaszcza że narzeczony nie przyznaje się do winy. Kinga przekonuje Marysię, że w całą sprawę domniemanego romansu przyjaciółki z Szymonem na pewno musiała być wplątana... Sandra!

odc. 1710 Sabina próbuje bronić się przed Igorem. Ten jeszcze mocniej ją uderza. Dziewczyna z impetem wpada na róg stołu i traci przytomność. Karetka pogotowia zabiera ją do szpitala. Natan informuje Grażynę, że Sabina poroniła kilkutygodniową ciążę! Sandra zaprasza do siebie na noc... Huberta.


"Na Wspólnej"

odc. 1760 Emilka rezygnuje z egzaminów maturalnych. Błażej spotyka się z nią tylko po to, by zabrać swoje rzeczy i na pożegnanie nazwać ją dziwką! Roman odkrywa, że Jurek jest transwestytą. Żąda, by Honorata natychmiast go zwolniła.

odc. 1761 Agnieszka wchodzi do pokoju Emilki. Znajduje dziewczynę nieprzytomną! Obok niej leży pusta fiolka po leku nasennym! Natychmiast wzywa pogotowie. Maks odbiera gotową kopię obrazu, którą ma sprzedać Laurze jako oryginał. Kazik zaprasza Magdę na swoje urodziny.

odc. 1762 Lekarze uważają, że Emilka powinna zostać parę dni na obserwacji. Istnieje obawa, że ponowi próbę samobójczą. Na spotkaniu biznesowym z Laurą stawia się... Michał! Kazik zjawia się u Magdy z tortem.

odc. 1763 Błażej chce pomóc Emilce, ale nie wie jak. Do Jerzego i Izy przychodzi komisarz z wydziału kryminalnego. Jest pod wrażeniem nowej powieści Dudka. Kasia przychodzi do Dominika. Młodzi szybko znajdują wspólny język i umawiają się do kina. Bogdan mówi swoim dzieciom, że sprzedał mieszkanie.


"Moda na sukces"

odc.5831 Eric i Stephanie przebywają w Big Bear. Seniorka rodu zwierza się mu, że źle osądzała Brooke. Oliver nie może uwierzyć, że pomylił Hope z jej matką.

odc.5832 Brooke i Ridge rozmawiają o przyjęciu Hope. Forrester nie rozumie sugestii kobiety dotyczących spędzonych razem chwil. Logan jest tym zaskoczona.

odc.5833 Stephanie nakazuje Pameli wykonanie dla niej kilku telefonów. Douglas stanowczo odmawia i stwierdza, że nie jest jej służącą. Dochodzi do kłótni.

odc.5834 Stephanie opowiada Thorne’owi o awanturze z siostrą. Obawia się, że ktoś nią manipuluje. Stephen namawia Douglas, by przestała przyjmować leki.

"Prawo Agaty"

odc.12 Mecenas Przybysz reprezentuje Jerzego Czerwińskiego, który chce pozwać wydawnictwo za artykuł zniesławiający jego siedemnastoletnią córkę. Mężczyzna twierdzi, że po publikacji tekstu dziewczyna próbowała popełnić samobójstwo.


"Dr House"

odc.176, 177 Lekarze zajmują się przypadkiem studenta Derricka, który podczas treningu dostał krwotoku z nosa. Specjaliści leczą także mężczyznę uzależnionego od narkotyków. Spotkanie z pacjentem skłania House’a do refleksji nad swoim życiem.


odc.120 Trwają Dni Sandomierza. Z tej okazji zostaje zorganizowany konkurs kulinarny. Rywalizację wygrywa właściciel nowej włoskiej restauracji, Radek Strąk. Następnego dnia w rzece zostają znalezione zwłoki mężczyzny. Policja rozpoczyna dochodzenie w tej sprawie. Nocul przesłuchuje dziewczynę ofiary, Żanetę. Dowiaduje się o kłótni między wspólnikami o pieniądze, które w niejasnych okolicznościach zniknęły z konta. Jakiś czas później Żaneta podczas rozmowy z księdzem Mateuszem zdradza mu, że Strąk pracował wcześniej w Mediolanie u Stasiaka. Wspomina również o SMS-ach z pogróżkami. Karolina sprawdza bilingi w telefonie zmarłego i zabezpiecza jego komputer. Ustala, że ktoś korzystał z telefonu Radka. Tymczasem Możejko spotyka w mieście przyjaciółkę z dawnych lat, Renatę.

"Przyjaciółki"

odc.25 Inga postanawia zwolnić się z pracy u Janusza i Edyty. Czekając przed ich domem, słyszy płacz małego Dawida. Wiedziona złym przeczuciem wchodzi do środka. Tymczasem Rafał śledzi Gruszewską. Kiedy ta go zauważa, dochodzi między nimi do awantury.

"Na krawędzi"

odc.12 Okazuje się, że Cichy, ochroniarz Marty, był na imprezie, po której ją zgwałcono. Prokurator Frydrych i starszy aspirant Potocki przesłuchują prezesa Leszczyńskiego w sprawie powiązań jego firmy z zaginionym mecenasem Niemczykiem.

"Lekarze"

odc.11 Alicja nawiązuje kontakt z lekarką z fundacji Aid for Africa. Udaje im się uzyskać pieniądze na okup za Maksa od firmy ubezpieczeniowej. Matka Bogny oskarża Szymańską o narażenie życia jej córki. Bosak staje w obronie swojej podwładnej.

"Świat według Kiepskich"

odc.416 Waldek ma urodziny. Halina kupuje mu w prezencie bieliznę w rozmiarze XXL. Jolasia żartuje, że jest ona zdecydowanie za duża dla jej męża. Ten czuje się urażony uwagami na swój temat. Zawstydzony ucieka z domu. Rodzina rusza na poszukiwania.Dowiedz się więcej na temat: Serialowy przewodnik | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje