Reklama

Serialowy przewodnik

Co wydarzy się w serialach w nadchodzącym tygodniu? Sprawdź!


Reklama

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?   

"M jak miłość"


odc. 985 Marta i Andrzej uprzedzają Marka, że Jane Buford złożyła wniosek do księgi wieczystej domu w Grabinie. Domyślają się, że jest ona spadkobierczynią Hanny i zamierza dochodzić swoich praw... Małgosia demonstruje Tomkowi możliwości swojego nowego samochodu. Chodakowski zastanawia się, skąd żona wzięła na to pieniądze. Wieczorem Michał, który pomagał jej w zakupie auta, zaprasza Gosię na drinka! Holtz podejrzewa, że Budzyński jest policyjnym informatorem. Wojdas jednak nie kryje, że teraz bardziej zależy mu na współpracy z Wojciechowską. Natomiast romantyczne spotkanie Ewy i Marka przerywa telefon Uli, wystraszonej zachowaniem Anny, która zamknęła się w łazience i nie daje znaku życia. Mostowiak postanawia interweniować...

odc. 986 Po długich negocjacjach Anna wychodzi z łazienki. Jest pijana. Potem wyznaje Markowi, że ma poważne kłopoty... Ula prosi ojca, by się nią zaopiekował. W sądzie Lucjan rozpoznaje Jankę, która była wcześniej u nich w Grabinie. Jest poruszony, kiedy dowiaduje się, że dziewczyna to wnuczka jego siostry. Po rozprawie dziewczyna pojawia się w bistro. Opowiada Pawłowi o tym, jak w wieku 20 lat założyła własną firmę. Zduński dowiaduje się też, że jej rodzice nie żyją! Następnie Paweł znajduje przed bistro kilkuletnią Basię. Opatruje skaleczenie na jej rączce i częstuje ciastkami. Wieczorem dziewczynka znowu na niego czeka przed lokalem. Magda mówi Kindze, że lekarz zalecił ojcu zmianę otoczenia. Ewa podpytuje Marka o relacje z Anną. Mostowiak wyznaje, że to właśnie dla niej zerwał z Gruszyńską. Wieczorem zabiera ukochaną na randkę.


"Klan"


odc.2434 Ojciec Norberta potwierdza obawy Olki związane ze stanem psychicznym jego syna. Po rozmowie z psychiatrą prosi, żeby dziewczyna starała się unikać kontaktu z byłym ukochanym. Paweł i Krystyna radzą córce, by na razie zamieszkała z nimi, jednak Ola twierdzi, że u boku Rafała czuje się równie bezpieczna. Tymczasem Norbert kupuje dwa bilety na wycieczkę do Portugalii... Grażyna przekazuje rodzinie zaproszenia na premierę spektaklu, w którym gra Maciek. Jerzy i Michał ustalają szczegóły wyjazdu na kontrakt do Niemiec. Michał obawia się, że będzie musiał zatrudnić opiekunkę do Stefanka.

odc.2435 Ola tłumaczy Krystynie, że wzięła bilety od Norberta, ponieważ bała się jego reakcji na odmowę. Zyta przeprasza Michała za wczorajsze zachowanie i zły humor. Mąż się nie gniewa, ale przypomina, że lada dzień wyjeżdża do Niemiec i potrzebna będzie opieka do synka. Zyta prosi, żeby zadzwonił do swojej matki, bo jej rodzice jeszcze są w sanatorium. Chojnicki sugeruje, że Elżbieta mogłaby się do nich nawet przeprowadzić. Grażynka przymierza kreacje na jutrzejszą premierę Maćka. Kasia i Bożenka uważają, że matka powinna przewietrzyć swoją szafę. Arkadiusz szuka rehabilitantki dla Julki. Właścicielka Tropka zaczyna rodzić w mieszkaniu Koziełłów!

odc.2436 Anna wreszcie docenia Tadeusza. Po wczorajszym wieczorze, gdy mąż odebrał poród w ich sypialni, wciąż chwali jego umiejętności i opanowanie. Natomiast Ola decyduje się porozmawiać z szefem Norberta. Profesorowi trudno uwierzyć w urojenia Norberta. Grażynka pyta Bognę, czy podjęłaby się rehabilitacji córki znajomego, która jest w śpiączce. Kinga prosi Mariusza o podwiezienie. Okazuje się, że oboje jadą do Michała. Po spektaklu Maćka Arkadiusz mdleje...

odc.2437 W Elmedzie Grażyna spotyka Arkadiusza. Muzyk tłumaczy, że od lat cierpi na pewną przypadłość, która ujawnia się w stanach przemęczenia i stresu. W parku Mariusz spotyka Kingę z bliźniakami. Mówi jej o byciu samotnym ojcem. Właścicielka Tropka daje swojemu synkowi na imię... Tadeusz! 


"Na dobre i na złe"

odc.521 W szpitalu niespodziewanie zjawia się Paweł. Wyznaje Agacie, że nadal ją kocha i prosi, by dała mu drugą szansę. Latoszek płoszy intruza. Następnego dnia Woźnicka znajduje w pokoju lekarskim swoje zdjęcie z Pawłem. Ta sytuacja ją załamuje.


"Barwy szczęścia"

odc. 926 Maria żegna się z najbliższymi i przyjaciółmi przed wyjazdem do Finlandii. Kajtek wychodzi ze szpitala. Jest smutny, bo Krystian rozpowszechnia w szkole oczerniające go plotki. Ludmiła ma pretensje do Kostka.

odc. 927 Zofia zwierza się Natalii, że jej mąż wystąpił o rozwód. Dziewczyna nie ma pojęcia, że kochanką Krzysztofa jest Magda! Władek odkrywa, że najwyraźniej szefostwu Biomeru w ogóle nie zależy na prowadzeniu projektów badawczych. Z kolei Alina i Waldemar oddychają z ulgą, gdy okazuje się, że kłopotliwi sąsiedzi się wyprowadzają. Ksawery traci przytomność!

odc. 928 Krzysztof prosi Magdę, by z niego nie rezygnowała. Nadal chce walczyć o ich związek... Patrycja angażuje się w reaktywację kariery Tiny. Janek wpada na pomysł otwarcia hotelu dla psów. Spotyka się ze sprzeciwem Joli.

odc. 929 Marta coraz bardziej przekonuje się do Chowańskiego. W wydawnictwie Roberta pracę rozpoczyna Paulina. Ksawery znowu traci przytomność. Lekarz odsyła chłopaka na badania... Magda jest świadkiem awantury Zofii z Krzysztofem.


"Pierwsza miłość"


odc.1692 Hubert podejrzewa Marysię o zdradę. Wygląda na to, że spędziła noc z Szymonem. Ona tego jednak nie pamięta. Kaśka wraca do Wrocławia. Nikola szuka pracy.

odc.1693 Olgierd zjawia się nieproszony w mieszkaniu Igora pod pretekstem poznania swojej przyszłej synowej... Nikola jest zawiedziona brakiem odzewu ze strony pracodawców, do których wysłała swoje CV. Radek prosi Miksera, by wspólnie urządzili imprezę, na której znajomi poznają jego dziewczynę.

odc.1694 Sandra jest zła na Huberta, że zostawił ją samą z klientami w krytycznym momencie finalizacji projektu. Tymczasem mężczyzna nie jest w stanie mieszkać z Marysią pod jednym dachem i się wyprowadza. Natan topi smutki w alkoholu po śmierci swojego pacjenta.

odc.1695 Natan nie może pogodzić się z myślą, że poprzedniego dnia podczas dyżuru stracił pacjenta. Sabina stara się dodać mu otuchy. Tymczasem Artur wraca do Wrocławia. Z wakacyjnej podróży przyjeżdża z nim jego nowa ukochana, Angelika. 


"Na Wspólnej"

odc.1748 Ewa chce zrobić filmik z Julką i wysłać go Igorowi. Hofferowa upewnia Magdę, że syn bardzo tęskni za córką i za nią! Jurek przyznaje Honoracie, że jest transwestytą.

odc.1749 Emilka z Błażejem wyjeżdżają na Podlasie. Dziewczynę czeka egzamin maturalny. Jurek przychodzi do pracy w... damskim przebraniu.

odc.1750 Maria zaprasza Bogdana. Chce go namówić, by pozostawił dzieci w Warszawie pod opieką jej i Włodka. Po powrocie z Wysp Kanaryjskich Olivier nawet nie dzwoni do Oli. Igor prosi Magdę, by przyjechała do niego do Manchesteru.

odc.1751 Daniel ma okazję na chwilę rozmowy z Jagodą. Każe się Wolskiej odczepić się od Andrzeja! Zuza postanawia nigdy więcej nie zachodzić w ciążę. Dziewczyna nie wie, jak jej decyzję przyjmie Kamil...


odc.98 Marianna odwiedza męża w areszcie. Jest oburzona, że oszukał córkę, która poświęciła dla niego karierę i zerwała zaręczyny. Olgierd prosi ją, by nie wyjawiła Oli prawdy. Agata mówi Sylwii, że Paweł chce za pośrednictwem Starzaka dotrzeć do mocodawców zabójstwa swojego ojca. Jakiś czas później prawniczka dowiaduje się od znajomego komisarza, że dwaj pozostali mordercy Stańczuka zginęli.

odc.99-ost. Matka pokazuje Oli płytę z filmem o Nowaku. Córka jest zszokowana odkryciem i postanawia przeprosić Wojtka za wątpienie w jego uczciwość i zerwanie zaręczyn. Starzak odkrywa, że Paweł jest synem człowieka, którego przed laty zamordował. Bojąc się zemsty, dyskretnie opuszcza hostel. Mazur orientuje się w jego zamiarach i rusza za nim w pogoń.


"Moda na sukces"

odc.5819 Brooke wypytuje Olivera o jego uczucia względem Hope. Przypomina mu też, że jej córka nie jest jeszcze gotowa na rozpoczęcie współżycia.

odc.5820 Owen jest zaskoczony, gdy dowiaduje się, że Jackie zna prawdę i sama namawiała Bridget, aby okłamała go w sprawie wyników testu na ojcostwo.

odc.5821 Pam i Jarrett podczas randki uświadamiają sobie, że praktycznie nic ich nie łączy. Hope i Oliver spędzają romantyczne chwile w mieszkaniu mężczyzny.

odc.5822 Bill radzi Donnie, by podczas sprawy rozwodowej walczyła o udziały w Domu Mody. Namówiona przez bliskich Logan podpisuje odpowiednie dokumenty.


"Prawo Agaty"

odc.9 Na sali sądowej mecenas Przybysz reprezentuje Michała Bielańskiego. Pracujący jako wychowawca przedszkolny mężczyzna został zwolniony z pracy za spóźnienia i absencję podczas dyżurów. Przeciwną stronę reprezentuje mecenas Czerska.


"Dr House"

odc.170, 171 Adams podejrzewa, że House jest poważnie chory. Zleca asystentom lekarza, by odkryli, co mu dolega. Tymczasem Gregory symuluje chorobę. Do szpitala trafia 22-letni hokeista, który stracił przytomność po brutalnym starciu na lodowisku.


odc.117 W hali fabrycznej zespół Fajfoklok odbywa próbę. Dochodzi do spięcia pomiędzy dwoma członkami grupy, Bartkiem i Grzegorzem. Kilka dni później muzycy biorą udział w konkursie w sali widowiskowej. Po występie przyjaciele spotykają się w pubie, gdzie spędzają też czas członkowie konkurencyjnej kapeli Marabut. Grający w niej Rafał zauważa, że jego dziewczyna Agata jest zainteresowana Bartkiem. Wkrótce mężczyzna otrzymuje telefon i pośpiesznie wychodzi. W samotności ćwiczy w fabryce. Niespodziewanie cały budynek staje w płomieniach. Poparzony artysta trafia do szpitala. Policjanci przesłuchują jego kolegów z zespołu oraz Agatę. Wkrótce Nocul odkrywa, że matka Bartka była bita przez jego ojczyma. Tymczasem ksiądz Mateusz wpada na pewien trop.

"Przyjaciółki"

odc.22 Inga przygotowuje się do wyjazdu na weekend z Rafałem. Wieczorem w jej mieszkaniu niespodziewanie zjawia się Piotr. Julka informuje Ankę, że zapisała się na kółko sportowe. Strzelecka postanawia sprawdzić, czy córka jest z nią szczera.

"Na krawędzi"

odc.9 Na Żeraniu znaleziono zwłoki mężczyzny. Tomek i Andrzej ustalają, że denat był klientem Niemczyka. Wkrótce okazuje się, że niedaleko stąd przetrzymywano Ankę. Ona jest już wolna, ale po Mayerze nie ma śladu. Marta oferuje nagrodę za pomoc w jego odnalezieniu.

"Lekarze"

odc.8 Podczas porannego joggingu Alicja widzi chłopaka, który, zjeżdżając na rowerze ze schodów, przewraca się. Okazuje się, że to Bartek. Madura informuje ją, że wraca do żużla. Szpital obiegają wieści o Kellerze, który przywiózł do Polski małego pacjenta z Somalii.

"Świat według Kiepskich"

odc.413 Paździoch otwiera w swoim mieszkaniu muzeum seksu. Ferdek i jego żona są wstrząśnięci i uważają pomysł sąsiada za niemoralny. Muzeum cieszy się jednak ogromnym zainteresowaniem. Wkrótce Halina postanawia obejrzeć ekspozycję.
Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Serialowy przewodnik | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje