Reklama

Serialowy przewodnik

Co wydarzy się w serialach w nadchodzącym tygodniu? Sprawdź!


Reklama

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?   

"M jak miłość"


odc.983 Tomek coraz bardziej niepokoi się o Agnieszkę. Jedzie do niej do Szczecina. Tymczasem przyjaciółka pisze list pożegnalny, w którym wyjaśnia, dlaczego postanowiła ze sobą skończyć! Kiedy Chodakowski do niej dociera, musi wyważyć drzwi, aby dostać się do mieszkania. Zastaje Olszewską nieprzytomną... Marek dowiaduje się od Kolędy, że Ewa jest w szpitalu na badaniach kontrolnych. Podczas spotkania nie kryje przed kobietą, że ma do niej, iż nic mu o tym nie powiedziała. Z kolei Małgosia spotyka się z Michałem w kawiarni. Łagoda ukradkiem notuje numer jej konta! Lucjan dostaje wiadomość z sądu, że jego siostra, uznana za zaginioną, przeżyła wojnę! Do Anny dociera, że nie ma szansy na związek z Mostowiakiem. Czeka, aż Marek ją zostawi.

odc.984 Chodakowski jest przy Agnieszce, która leży w szpitalu po próbie samobójczej. Obiecuje, że wkrótce znowu przyjedzie do Szczecina, żeby się nią zaopiekować. Z kolei Małgosia żali się Marcie, że Agnieszka już zawsze będzie zatruwać jej małżeństwo. Kiedy dzwoni Michał, skarży mu się, że nie może liczyć na męża... W gabinecie szefowej Paweł zastaje mężczyznę, który mówi mu iż nazywa się Radek Sajdak i jest mężem Izy! Weronika przychodzi do Marcina i próbuje go przekonać, że naprawdę kocha Grzegorza... Barbara radzi się Marty w sprawie spadkowej.

"Klan"


odc. 2430 Czesia uważa, że Darek nie powinien w ogóle brać pod uwagę możliwości porozumienia się z Karoliną. Pewnie znowu będzie chciała ich oszukać. Agnieszka przekonuje Olę, żeby skontaktowała się z Rafalskim. Jerzy wraca zadowolony z Berlina. Zawodowo pobyt był udany, a przy okazji dowiedział się, że jego przyrodnia siostra Hannach romansuje z Józkiem, kuzynem Czesi. Elżbieta uważa, że muszą coś w tej sprawie zrobić. Do Koziełłów niespodziewanie przychodzi właścicielka Tropka. Chce zabrać pieska...

odc. 2431 Surmaczowa nie przyjmuje tłumaczeń Tadeusza. Nie wyobraża sobie życia bez Tropka. Umawia się na spotkanie z właścicielką i nieśmiało pyta, czy nie zostawiłaby jej psa na zawsze! Ola przyjeżdża pod miejsce pracy Rafała. Twierdzi, że to pod wpływem rozmowy z psychologiem. Nadal ma wątpliwości, czy powinna cieszyć się nowym związkiem, skoro Norbert cierpi. Darek spotyka się z prawniczką Karoliny. Kobieta twierdzi, że ich ugoda będzie gwarantowana umową notarialną. Kurzawski przyjmuje propozycję. W gabinecie Bogny znowu zjawia się Grzechu. Tym razem wyjawia, o co mu naprawdę chodzi. Z kolei Jeremiasz zagląda do cukierni pana Wiesia.

odc. 2432 Ola planuje przeprowadzić się do Rafała. Tymczasem Norbert spotyka się ze swoim ojcem. Chwali się osiągnięciami na uczelni oraz stypendium w Lizbonie. Słowem nie wspomina o rozstaniu z Olą. Podczas nagrywania programu "Pierwsze trzy lata" Marta nie daje Zycie dojść do głosu. Norbert szarpie Olę przed sądem. Po chwili pojawia się Rafał...

odc. 2433 Wgabinecie Bogna żali się Tamarze, że już dość ma zalotów Grzegorza, który przecież jest przyjacielem jej męża. W rozmowie z ojcem Norberta Ola orientuje się, że syn nie przyznał się do rozstania z ukochaną. Mężczyzna postanawia spotkać się z chłopakiem i szczerze z nim porozmawiać... Redaktor Chrobosz tłumaczy Zycie, że powinna popracować nad warsztatem, żeby nie dać dominować Marcie. W przeciwnym wypadku straci pracę. 


"Na dobre i na złe"

odc.520 Lena nie wierzy Witkowi, że między nim a Agatą do niczego nie doszło feralnej nocy. Pracownicy szpitala plotkują o romansie lekarzy. Tymczasem do Leśnej Góry trafia nauczyciel Jakub. Mężczyzna martwi się, że przez dłuższy pobyt w szpitalu straci pracę.


"Barwy szczęścia"

odc. 921 Maria wraca z Finlandii pełna entuzjazmu. Teresa jednak nie chce się zgodzić, by córka wyjeżdżała z kraju. Asia rezygnuje z treningów u Marcina i próbuje wkraść się w łaski Bartka. Agata i Kamil nie chcą rezygnować ze złożonej obietnicy i nadal planują sekretny ślub.

odc. 922 Asia proponuje Bartkowi luźny związek. Chłopak jednak odmawia. Tymczasem Waleria, po znalezieniu w pokoju syna stringów, zaczyna podejrzewać, że jest gejem! Zofia uważa, że mąż ma kochankę. Swoimi przypuszczeniami dzieli się z Natalią.

odc. 923 Zrozpaczeni Władek i Sabina szukają Kajtka, który nie wrócił na noc do domu. Poszukiwania chłopca kończą się sukcesem. Do Zwoleńskich i Marczaków docierają niepokojące wieści: ciąża Julii jest zagrożona! Małgorzata postanawia jechać do Włoch i zaopiekować się synową. Jola chce się wprosić na Wigilię do Grzelaków.

odc. 924 Stan Kajtka, który przemarzł ostatniej nocy, stabilizuje się. Tymczasem Beata przeprasza Władka za swoje zachowanie. Marta przyjmuje zaproszenie Chowańskiego na firmową Wigilię. Piotr i Iga zabierają Ewę na święta. Przy okazji Walawski informuje Martę, że jego żona jest w ciąży! Rick skutecznie wprowadza w życie swój plan zniszczenia kariery Tiny.


"Pierwsza miłość"


odc. 1687 W Wadlewie Emilka i Bartek intensywnie angażują się w opiekę nad Jasiem. W tym czasie Wojtek próbuje odnaleźć prawdziwego ojca dziecka. Filip zjawia się w Barbarianie i prosi Beatę o chwilę rozmowy. Małżonkowie dochodzą do wniosku, że najlepszym wyjściem dla nich będzie się rozstać...

odc. 1688 Kinga pyta Filipa wprost, czy on jest na coś chory. Jeśli miał w planach zasięgnąć opinii profesora Mrozińskiego, specjalisty w dziedzinie tętniaków mózgu, to pewnie ma problem. Mężczyzna mówi jej prawdę... Fabiana dręczą wyrzuty sumienia odnośnie tego, co wydarzyło się między nim a Mirką.

odc. 1689 Emilka pomaga Marlence w przygotowaniach do ślubu. Kiedy wszystko wydaje się być gotowe do uroczystości, w Wadlewie bez zapowiedzi zjawia się Rączka. Błażej i Mikser organizują znajomych, by głosowali na Roberta w konkursie na Mistera Polski.

odc. 1690 Zapłakana Beata opowiada Kindze o wynikach konsultacji Filipa u profesora Mrozińskiego. Niestety, tak wielkie tętniaki operuje się tylko w specjalistycznej klinice w Kanadzie! Filip opowiada Hubertowi o swoich problemach zdrowotnych. Biuro podróży, które organizowało wakacje Kaśki, splajtowało... 


"Na Wspólnej"

odc.1744 Magda radzi Zuzie, by wyjechała na urlop. Może wtedy łatwiej jej będzie zapomnieć o stracie dziecka. Roman jest zazdrosny o Jurka, którego podejrzewa o romans z Honoratą. Uczennica ma pretensje do Danki, że nie chce jej pomóc.

odc.1745 Marek znajduje w torebce żony... sztucznego penisa! Bogdan nie zamierza tolerować wtrącania się Renaty w jego sprawy rodzinne. Po nocy spędzonej w pokoju służbowym, Kamil dostaje telefon od żony. Zuza prosi go, by wrócił do domu. Hoffer nie reaguje...

odc.1746 Kamil cały czas nocuje w szpitalu. Ostrowski powoli traci cierpliwość. Zuza natomiast decyduje się na wyprowadzkę od męża! Ola jest zła na Oliviera, że jedzie z Eweliną i znajomymi na Wyspy Kanaryjskie.

odc.1747 Emilka spotyka Dawida. Mroziński zapewnia dziewczynę, że ma dobre intencje. Ola jest wściekła. Olivier wyjechał nie pisząc do niej pożegnalnego sms-a! Przy okazji uświadamia sobie, że przez chłopaka zaniedbała swoich przyjaciół. Karolina zaprasza rodziców do siebie, do USA... 


odc.94 Sylwia trafia do szpitala. Bożena wyznaje Agacie, że Paweł żyje żądzą zemsty za śmierć ojca. Prosi Gajewską, by uważała na niego i nie pozwoliła mu zrobić nic głupiego. Kobieta postanawia porozmawiać z ukochanym.

odc.95 Jola uprzedza Wojtka o planowanej kontroli w Dobrym Adresie. Szczepański chce, by pracujący bez badań i książeczki zdrowia Marco zniknął z lokalu na czas wizyty inspektorek.

 odc.96 W sądzie Starzak przyznaje się do kradzieży przewodów z firmy byłego szefa. Mazur chce wykorzystać trudną sytuację Olgierda do odzyskania kamienicy. Szczepański jest temu przeciwny.

odc.97 Agata dowiaduje się, że ukochany sprowadził do Dobrego Adresu zabójcę ojca. Prawnik tłumaczy jej, że chce pomóc wybronionemu klientowi. Kobieta nie wierzy, że naprawdę mu wybaczył.

"Moda na sukces"

odc.5814 Brooke sugeruje, że to Steffy chciała skompromitować swoją przyrodnią siostrę. Ridge postanawia porozmawiać z córką. Ta do wszystkiego się przyznaje.

odc.5815 Oliver chce spędzić noc z Hope, ale ukochana mu odmawia. Jones po powrocie do swojego mieszkania zastaje w nim Steffy w samej bieliźnie.

odc.5816 Córka Ridge’a próbuje uwieść Olivera i przekonać, by pomógł jej pozbyć się Logan z Domu Mody Forrester. Jones deklaruje jednak miłość do Hope.

odc.5817 Steffy informuje Stephanie i Pamelę, że zmieniła swoje plany co do Olivera. Zdradza, że coraz bardziej zależy jej na kuzynie Whipa.

"Prawo Agaty"

odc.8 Agata, Dorota i Marek pracują pod szyldem "Bitner i Wolski". Mecenas Przybysz reprezentuje biznesmena Kowalskiego, któremu postawiono zarzut zabójstwa bezdomnego. Klient jest grubiański wobec prawniczki, jednak nie może ona wycofać się z obrony.


"Dr House"

odc.168, 169 Greg i jego ukraińska żona Dominika próbują przekonać pracownika urzędu imigracyjnego, że tworzą zgrane małżeństwo. Wkrótce House wraz z zespołem diagnozuje niewidomego Willa, który zapadł na tajemniczą chorobę tuż przed oświadczynami.


odc.116 Organista Piotr jest przypadkowym świadkiem napadu na bank. W jednym ze sprawców rozpoznaje Pluskwę, o czym zaniepokojony informuje księdza Mateusza. Wyraźnie zaintrygowany jego opowieścią duchowny zabiera przyjaciela na komendę. Na miejscu mężczyzna opowiada policjantom o sytuacji, którą widział. Po zeznaniach organisty Nocul i Wierzbicki przyjeżdżają na plebanię i zatrzymują zaskoczonego Waldka. Jakiś czas później w areszcie Pluskwę odwiedza Natalia. Podejrzany prosi ją, by wraz z proboszczem i Piotrem sprawdzili pewien trop. Wkrótce w toku prywatnego dochodzenia cała trójka wpada na ślad grupy mężczyzn. Wiele wskazuje na to, że mogą być uwikłani w sprawę napadu. Ku zaskoczeniu księdza i jego towarzyszy jeden z nich wygląda zupełnie jak Waldek.

"Przyjaciółki"

odc.21 Zabieg sztucznego zapłodnienia nie powiódł się. Patrycja jest załamana, ale zachowuje spokój. Inga wypytuje Ankę o terapię dla uzależnionych. Przyjaciółka twierdzi, iż powoli wychodzi na prostą. Ukrywa jednak, że niedawno sięgnęła po alkohol.

"Na krawędzi"

odc.8 Prokurator Frydrych grozi Marcie aresztowaniem pod zarzutem sfingowania wcześniejszego porwania córki. Tomkowi udaje się odwieść go od tego zamiaru. Marta oznajmia Maciejowi, że nie jest on biologicznym ojcem Anki. Ten jednak w to nie wierzy.

"Lekarze"

odc.7 Izabela Wanat zostaje zatrudniona jako radca prawny w Copernicusie. Piotr ma żal do Elżbiety o to, że przyjęła do pracy jego żonę. Zauroczony Alicją Bartek Madura zaprasza ją na obiad. Nazajutrz w gazecie ukazują się ich wspólne zdjęcia.

"Świat według Kiepskich"

odc.412 Ferdek i Halina postanawiają oddać niepotrzebne im rzeczy biednym. Zachowanie sąsiadów powoduje, że również Paździochowie włączają się do akcji charytatywnej. Wkrótce zaczynają rywalizować z Kiepskimi o miano największych dobroczyńców na osiedlu.
Dowiedz się więcej na temat: Serialowy przewodnik | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje