Reklama

Serialowy przewodnik

Co wydarzy się w serialach w nadchodzącym tygodniu? Sprawdź!


Reklama

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?   

"M jak miłość"


odc. 981 Ewa wręcza Markowi bilety na balet. Wieczorem Mostowiak przyjeżdża do córki Kolędy tylko po to, by życzyć jej dobrej nocy. Korzystają z romantycznych okoliczności zaczynają się całować! Edyta dzwoni do Budzyńskiego z prośbą o pilne spotkanie. Andrzej słysząc, że czeka przed jego drzwiami, zaprasza ją do środka. Jest wściekły na byłą kochankę, że postanowiła ukryć przed Piotrkiem, kto jest jego biologicznym ojcem. Niespodziewanie wraca do domu Marta i zastaje Edytę w łazience... Marcin zastanawia się, czy powiedzieć ojcu o liście od matki. Potem z przerażeniem odkrywa, że Grzegorz spotyka się z Weroniką! Anna kupuje test ciążowy. Ma żal do Marka, że ostatnio ją unika. Andrzej przekazuje policjantom informacje na temat Wojdasa.

odc. 982 Marta wyjaśnia Andrzejowi, że Edyta nie powinna zdradzać Piotrkowi prawdy. Przy okazji przytula męża i wyznaje mu miłość. Tymczasem Paweł odwozi Izę na lotnisko. Potem przychodzi do bistro, gdzie spotyka Magdę. Zdradza przyjaciółce, że ceni Izę, ale nigdy jej nie pokocha... Piotr z przyjaciółmi przygotowują imprezę urodzinową dla Kingi. Z kolei Małgosia jest sfrustrowana wyglądem swojego mieszkania. Namawia męża na wzięcie kredytu na remont. Po kłótni z mężem spotyka się z Michałem, który jej doradza, jak zdobyć pieniądze. Wojdas i Holtz podjeżdżają do Budzyńskiego. Chcą wyjaśnić, czy rzeczywiście zamierza odejść z kancelarii Wernera. 


"Klan"


odc. 2426 Jeremiasz wciąż jest obrażony na Stanisławę. Nie potrafi jej wybaczyć, że ciągle spotyka się z Wiesławem. Zyta budzi Michała serwując śniadanie do łóżka. Tłumaczy, że to nagroda za jego wsparcie w domowych obowiązkach. Następnie w biurze chwali się wspólniczkom, że została zaproszona na spotkanie z redaktorem, który chciałby, aby razem z mężem wystąpiła w programie dla młodych rodziców. Feliks bada rynek i proponuje usługi laudatora w różnych firmach. Miłosz czeka na Bożenkę po zajęciach. Wiezie ją na Truskawiecką. Na miejscu dziewczyna się orientuje, że oprócz nich, nikogo nie ma w domu...

odc. 2427 Bożenka budzi telefonem Miłosza, tak jak się wczoraj umówili. Przy śniadaniu opowiada Grażynce o wczorajszym wieczorze sam na sam z chłopakiem! Dodaje, że ukochany uszanował jej decyzję o czystości związku, czym przekonał ją, by za niego... wyszła! Jerzy przygotowuje się do wyjazdu do Berlina w sprawach służbowych. Paweł odbiera od Koziełły Dropka po tygodniowej gościnie. Z zaskoczeniem konstatuje, że Tadeusz w ogóle nie narzeka na yorki a wręcz... chwali sobie psie towarzystwo. Przed domem na Agnieszkę i Olę czekają Rafał i Janusz, którzy zdążyli się poznać. Grzechu chciałby przekonać Monikę do sesji fotograficznej do artykułu o kobietach sukcesu...

odc. 2428 Agnieszka wspomina wieczór w towarzystwie Janusza i Rafała. Podpytuje Olę, czy wreszcie podjęła ostateczną decyzję. Siostra jednak boi się, że nie będzie potrafiła cieszyć się ze związku z Rafałem wiedząc o cierpieniach Norberta. Redaktor Chrobosz przekonuje Zytę do udziału w cyklu programów na temat wychowania małych dzieci. Okazuje się, że jest też druga prowadząca: Marta! Niespodziewanie do Agi przychodzi Norbert, żeby porozmawiać z Olą. Widząc Rafała, bez słowa wychodzi...

odc. 2429 Ola czeka przed wejściem na salę egzaminacyjną. W zastępstwie Rafała kibicuje jej Ewa. Potem idzie na uczelnię Norberta... Bogna opowiada pracownicy, by wystąpić w fotoreportażu o kobietach sukcesu. Norbert prosi Olę, by dała mu ostatnią szansę. Ona mówi mu, że już go nie kocha.

"Na dobre i na złe"

odc.519 Agata przyjeżdża na obronę doktoratu Latoszka. Witek zaprasza ją i pozostałych przyjaciół do domu, by uczcić sukces. Kiedy Tretter i Konica wychodzą, lekarz prosi Agatę, by dotrzymała mu towarzystwa. Rano Lena zastaje ich śpiących na kanapie.

"Barwy szczęścia"

odc. 916 Beata pyta Władka o jego syna. Wieczorem do szwalni Natalii wpada policja i odnajduje spodnie i woreczek pełen metek znanych film. Robert zdradza Marcie, że zgadza się podpisać umowę z Chowańskim.

odc. 917 Natalii i Irkowi grożą poważne sankcje za zatrudnianie pracownic na czarno i handel podróbkami. Między narzeczonymi dochodzi do kłótni. Na Mazurach Beata próbuje uwieść Władka. Z kolei Maria przyjmuje do pracy Klarę, Huberta i Kubę. Nowa szefowa, Marzena, nie jest z tego zadowolona. Tymczasem Kuba stawia Tinie ultimatum: albo on, albo Rick.

odc. 918 Ksawery oferuje Natalii pomoc. Świadkiem ich rozmowy jest Irek, który nie kryje swojej zazdrości o dziewczynę. Marta przeprowadza z Chowańskim wywiad do kolejnego numeru "Ogrodu wyobraźni". Rick żąda od Huberta adresu Kuby.

odc. 919 Natalia zwierza się siostrze, że chłopak jest chorobliwie zazdrosny. Rozważa zerwanie zaręczyn. Alina i Waldemar spotykają się z Leszkiem Mileckim. Ludmiła nie chce, by jej córka występowała w reklamach. Do Basi dzwoni mama Sary.


"Pierwsza miłość"


odc. 1682 Radek odkrywa, że jego interes nie jest legalny. Filip ma nadzieję, że Sandra w końcu mu ulegnie. We Wrocławiu pojawiają się przedstawiciele firmy, którym Hubert organizuje rajd.

odc. 1683 Kolega Marcina, Sylwek został postrzelony podczas akcji na terenie hurtowni. Radek nie widzi innego wyjścia, jak zawieść go do szpitala, zanim ten wykrwawi się na śmierć. Sandra nie może dłużej znieść towarzystwa Filipa. Schultz oficjalnie informuje adoratora byłej żony, że zrywa z nim współpracę.

odc. 1684 Radek pyta Kaśkę czy nie będzie miał nic przeciwko temu, jeśli Nikola zamieszka razem z nimi. Sandra wymierza Filipowi siarczysty policzek. Świadkiem dwuznacznej sytuacji jest Beata. Zalewa się łzami na myśl, że jej mąż miał romans, o którym nie wiedziała.

odc. 1685 Beata żąda od Filipa wyjaśnień. Mąż jest zaskoczony jej podejrzeniami, wszystkiemu zaprzecza. Przy okazji przyznaje, że wiedział o tym, iż Beata przespała się kiedyś z Szymonem. Na zakończenie żona każe mu wynieść się z domu Żukowskich.

"Na Wspólnej"

odc. 1740 Jagoda wyraźnie daje do zrozumienia Andrzejowi, że nie chce rezygnować z ich związku! Jerzy informuje swojego wydawcę, że pisze powieść kryminalną. Olivier zaprasza Olę na imprezę do siebie. Chce jej przedstawić swoją przyjaciółkę, Ewelinę.

odc. 1741 Do Emilki dzwoni adwokat Dawida. Jego klient będzie walczył o prawo widywania syna! Dziewczyna jest załamana... Danka sugeruje Oli, że źle się prowadzi.

odc. 1742 Adam nie chce dopuścić do procesu Emilki z Dawidem. Adwokat Mrozińskiego oznajmia, że jego klient chce uczestniczyć w wychowaniu syna. Tymczasem Andrzej przynosi Basi kwiaty i zaprasza ją na romantyczny obiad do restauracji.

odc. 1743 Bogdan z dziećmi przychodzi na obiad do rodziców. Maria namawia syna do pozostania w Warszawie. Sklep Honoraty przynosi rekordowe dochody. Ola chce pożyczyć od rodziców cztery tysiące złotych.

odc.90 Szczepański informuje Jana, że ma dowody fałszerstwa, w którym wziął udział. Grozi, że powiadomi policję, jeśli nie powie mu on prawdy. Agata jest zawiedziona, że Paweł nie zaprosił jej na święta do swojej matki.

odc.91 W Dobrym Adresie trwają przygotowania do świąt. Wojtek chce jak najszybciej rozwiązać konflikt z Szawarskim. Olgierd, mimo początkowej niechęci, zgadza się na rozmowę.

odc.92 Ola odwiedza ojca w areszcie. Zapowiada, że będzie go bronić. Paweł i Sylwia sądzą, że zatrzymanie przez policję Szawarskiego pozwoli im pomyślnie rozwiązać spór o kamienicę.

odc.93 Wojtek jest załamany po zerwaniu zaręczyn przez Olę. Szawarska nie chce dopuścić, by firma ojca przestała działać i przejmuje jego obowiązki. Olgierd udziela jej pełnomocnictw.


"Moda na sukces"

odc.5809 Ridge obawia się, że Bill zechce wykorzystać Donnę, aby odzyskać Dom Mody Forrester. Postanawia powiedzieć o swoich przypuszczeniach Brooke.

odc.5810 Eric zgadza się na część żądań Donny. Nie chce jednak przerwać współpracy z byłą żoną i pozwolić na przeprowadzenie śledztwa w sprawie śmierci Beth.

odc.5811 Bridget deklaruje teściowej, że powie mężowi o zdradzie. Jackie przekonuje ją, aby zachowały sekret przynajmniej do momentu narodzin dziecka.

odc.5812 Brooke opowiada Ridge’owi o swoich obawach związanych z ciążą córki. Steffy i Pam opracowują plan, aby kolekcja Hope poniosła klęskę.


"Prawo Agaty"

odc.7 W kancelarii Bartek usiłuje sprostać wymaganiom ważnej klientki, pani Bylińskiej. Kobieta prosi o fachową poradę w kwestii umowy, którą negocjuje z łotewską firmą. Nie przepuszcza przy tym żadnej okazji, by prowokować prawnika swoim zachowaniem.


"Dr House"

odc.166, 167 W szpitalu dochodzi do incydentu z udziałem lekarza i jednego z pacjentów. Praca House’a i jego podwładnych ma zostać poddana ocenie. Do szpitala trafia młoda zakonnica. Pacjentką opiekuje się Chase. Między kobietą a lekarzem tworzy się więź.


odc.115 Do Sandomierza przyjeżdża 24-letni Konrad Partyka, który szuka Nocula. Niebawem młody mężczyzna spotyka funkcjonariusza i pokazuje mu zdjęcie swojej matki i listy, które przed laty otrzymała od niego. Jest przekonany, że Mieczysław to jego ojciec. Ich rozmowę przerywa nadejście Basi. Mąż okłamuje ją, że nieznajomy jest jego krewnym. Nieco później podczas spotkania z księdzem Mateuszem Nocul wraca wspomnieniami do wesela matki Konrada, na które zaprosiła jego i kolegów z jednostki wojskowej. Zdradza, że pisał do niej potem listy, ale na żaden nie odpowiedziała. Policjant postanawia wyjaśnić sprawę Konrada. Wkrótce w jednym z sandomierskich barów ma miejsce napad. Nocul jest świadkiem kradzieży srebrnej bransoletki właściciela lokalu. Dochodzi do szarpaniny.

"Przyjaciółki"

odc.20 Zuza zwierza się przyjaciółkom, że podczas wyjazdu służbowego spędziła noc z Łukaszem. Inga i Andrzej są w fatalnych nastrojach po rozprawie rozwodowej. Podczas rodzinnego obiadu Anka jest rozżalona zachowaniem męża i sięga po alkohol.

"Na krawędzi"

odc.7 Marta próbuje przekonać córkę do wyjazdu za granicę. Ta jednak nie chce zostawiać matki samej. Sajno odwiedza Zawadę. Informuje go, że wie o zleceniu zabójstwa Sylwii. Sędzia jest załamany. Nieświadomy podsłuchów, opowiada kobiecie o Niemczyku.

"Lekarze"

odc.6 Ordzie marzy się kariera w Warszawie. Sylwia stanowczo odmawia przeprowadzki. Łącki nadal zabiega o względy Elżbiety, co nie podoba się Jankowi. Beata znajduje pracę w krakowskim szpitalu. Chce tam wyjechać ze względu na Jacka.

"Świat według Kiepskich"

odc.411 Ferdek i Halina obchodzą 40. rocznicę ślubu. Oboje dochodzą do wniosku, że to dobry moment, by się rozstać. Tymczasem rodzina i sąsiedzi przygotowują dla nich huczne przyjęcie. Kiepskim trudno przyznać się przed nimi do podjęcia decyzji o rozwodzie.
Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: seriale | Serialowy przewodnik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje