Reklama

Serialowy przewodnik

Co wydarzy się w serialach w nadchodzącym tygodniu? Sprawdź!


Reklama

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?   

"M jak miłość"


odc. 980 Marek spotyka Ewę przed szkołą w Lipnicy. Mostowiak wręcza jej bilety do opery. Wieczorem po wyjściu z teatru całują się! Tej scenie przygląda się Anna, która ich śledziła. Klara radzi Kasi, by nie narzucała się Marcinowi, jeśli chce go zdobyć. Do Grabiny przyjeżdżają Paweł z Magdą i Piotr z Kingą. Barbara i Lucjan są zaskoczeni ich wizytą. Goście od razu zabierają się do porządkowania domu i ogródka. Kinga i Magda podczas wspólnego szorowania balkonu przepraszają się za to, że ostatnio ciągle skaczą sobie do oczu. Tymczasem Janka dowiaduje się, że Marek otrzymał ziemię w akcie darowizny, co pozwala jej dochodzić swoich praw do spadku.

"Klan"odc. 2423 Tadeusz uważa, że musi być odpowiedzialny i skoro podjął się opieki nad Dropkiem, to nie może teraz zmieniać zdania. Arkadiusz spotyka się z synem na próbie jego zespołu. Korbas chce nagrać symfoniczne wersje swoich najlepszych hitów i prosi ojca o pomoc. Mężczyzna podejmuje się zlecenia. Przy okazji rezygnuje z kolacji u Grażynki. Natomiast Ola wciąż nie jest pewna, czy powinna wyjeżdżać z rodziną do spa. Agnieszka postanawia spędzić wyjątkowy wieczór z Januszem przed rodzinnym wyjazdem. W zakładzie pogrzebowym zjawia się Hanna. Chce podziękować Feliksowi za zaangażowanie podczas pogrzebu jej matki...

odc. 2424 Arkadiusz zagląda rano do Grażynki. Wręcza Kasi płytę z największymi przebojami Korbasa. Przyznaje się, że syn zaproponował mu współpracę przy nowych aranżacjach utworów, ale on nadal się waha. Paweł przyprowadza Dropka do Tadeusza. Trochę niezręcznie się czuje, bo wszyscy wyjeżdżają na urlopy, a Koziełło zostaje sam i to z dwoma psami. Z kolei Olkę odwiedza przed wyjazdem Rafał. Barbara lada dzień wylatuje do Meksyku. Kolejny raz pyta, czy Rafalski z Jasiem nie wybraliby się z nią. W przeciwnym wypadku czeka ich dłuższa rozłąka. Marta przygotowuje dla Igora kolację przy świecach... W szpitalu Julia uśmiecha się do ojca!

odc. 2425 Arkadiusz chwali się Grażynce, że wczoraj córka zareagowała na jego obecność. Co prawda, potem już z nią znowu nie było kontaktu, ale wierzy, że to dobry prognostyk. Grażynka próbuje ostudzić entuzjazm sąsiada... Marta mimo wszystko uważa, że powinna powiedzieć Miłoszowi o losach ich programu. Rutka sceptycznie podchodzi do tego pomysłu i ostrzega, by niczego chłopakowi nie obiecywała. Smutny Miłosz idzie po pocieszenie do Bożenki. Dziewczyna najpierw robi mu wyrzuty, ale potem przekonuje, że powinien bardziej wierzyć w swoje siły. Jeremiasz ma dobre wiadomości. Dostał na kilka miesięcy pracę na stoisku z gazetami. Stasia chce uczcić ten fakt i przychodzi do cukierni po pączki. Przypadkiem spotyka pana Wiesława... Zyta chwali się, że w domu Stefankiem zajmuje się mąż. Zaprasza koleżanki z Akademii Niemowlaka do siebie do domu. 


"Na dobre i na złe"

odc.518 Ola i Klaudia rozpoczynają staż w Leśnej Górze. Stażystkami opiekuje się Wiktoria. Piotr jest zmęczony ciągłymi telefonami od Magdy. Lekarz usiłuje wytłumaczyć jej i Tosi, że nie wróci do domu, gdyż przygotowuje się do wyjątkowo trudnej operacji.

"Barwy szczęścia"

odc. 912 Zenek stara się dodać Basi otuchy. Uważa, że policji uda się odnaleźć Sarę. Waldek ma już dość miłosnych ekscesów Anety i Rocco. Wzywa policję... Marta chce się zaangażować w "Ogród Wyobraźni".

odc. 913 Marta spotyka się z Chowańskim. Artur tłumaczy, że chciałby się zrehabilitować w oczach jej i Roberta. Jaś tęskni za mamą. Natomiast Zenek rozważa powiedzenie prawdy o Sarze Danielowi. Ostatecznie Basia idzie do klubokawiarni i mówi Danielowi, że Sara się znalazła i jest cała i zdrowa. Nie może wrócić, zanim nie złapią ostatniego bandyty.

odc. 914 Podczas obiadu u Małgorzaty, Natalia i Irek informują, że się zaręczyli! Maria zamierza lecieć na kilka dni do Helsinek, by załatwić najważniejsze sprawy. Teresa ma pomysł na zatrzymanie jej w Polsce. Z kolei Maro i Steryd chcą wyrównać z Bartkiem rachunki.

odc. 915 Magda mówi Krzysztofowi, że powinni się rozstać. Anna szykuje się na wizytę z kuratorium. Jerzy pociesza ją, że wszystko będzie dobrze... Bartek postanawia założyć własny zespół striptizerów.

"Pierwsza miłość"


odc. 1678 Radek pomaga Patrycji w założeniu strony internetowej, na której umieszczone są informacje na temat zaginięcia Dominika. Igor wypytuje Sabinę, czy zamierza pozbyć się znajomych ze swojego mieszkania. Natan dowiaduje się, że była pacjentka jest zajęta. Robert ma dość przygotowań do konkursu.

odc. 1779 Daga ma żal do Roberta, że nie wystartuje w konkursie. Natan wpada na szybką kawę do baru. Niefortunnie rozrywa sobie rękaw w marynarce. Mikser postanawia zawieść ją Dadze do salonu mody... Do Wrocławia wraca Leokadia, babcia Dominika.

odc. 1780 Rysiek jest zwiedziony, kiedy odkrywa, że jego żona nie zmieniła do tej pory dowodu osobistego i nadal nosi nazwisko Dąbek. Radek zarzuca Łucji, że sprzedała własną córkę. Podolski informuje uczniów, że namierzył Dominika w Holandii!

"Na Wspólnej"

odc. 1737 Basia żali się Kindze, że niepotrzebnie spoliczkowała Jagodę. Boi się, że Andrzej wprowadzi się teraz do kochanki. Paweł jest załamany. Bank odmówił mu udzielenia kredytu. Marta podejmuje decyzję, że pożyczy mu 200 tysięcy złotych, które odłożyła na mieszkanie! Renata spotyka się z Bogdanem. Ma żal do niego, że przez lata się do niej nie odzywał. Potem Berg mówi dzieciom, że wyjeżdża na parę dni do Gdyni, żeby załatwić im przeniesienie do tamtejszych szkół. Jego najstarszy syn kategorycznie protestuje. Nie chce spełnić woli ojca...

odc. 1738 Błażej poznaje Dawida, z którym związana była Emilka. Wyrzuca mężczyznę z mieszkania. Tymczasem Maria wyznaje Bogdanowi, że oboje z Włodkiem cały czas go kochali... Kamil próbuje przekonać Zuzę, że kiedyś będą mieli dziecko.

odc. 1739 Magda zabiera Julkę na uczelnię, ponieważ nie ma jej z kim zostawić. Paweł proponuje Marcie, żeby zamieszkała z nim na wsi! Prosi, by nie zwlekała z podjęciem decyzji. 


odc.87 Ola zostaje dyscyplinarnie zwolniona z kancelarii Watersona. Grozi jej utrata prawa do wykonywania zawodu. Olgierd obwinia się, że zniszczył karierę córki. Paweł zapewnia Starzaka, że wygra sprawę, jeśli pozyska jako świadków jego kolegów z dawnego zakładu pracy.

odc.88 Agata jest zaniepokojona zmianą w zachowaniu Marcina. Obawia się, że Dominik go zastraszył. Nastolatek przekonuje siostrę, że wreszcie udało mu się porozumieć z ojcem. Wojtek kupuje pierścionek zaręczynowy i oświadcza się Szawarskiej.

odc.89 Olgierd dowiaduje się o zaręczynach córki. W przeciwieństwie do żony jest wściekły, ponieważ przyszły zięć nie poprosił go o rękę Oli. Anna prosi Stefana o spotkanie. Małek liczy, że żona wybaczyła mu zdradę i spędzą święta całą rodziną.

"Moda na sukces"

odc.5805 Jackie jedzie do szpitala. Tam dowiaduje się, że Bridget czeka na wyniki testu na ojcostwo swego dziecka. Zdruzgotana kobieta żąda, by synowa powiedziała jej, z kim zdradziła Nicka.

odc.5806 Stephanie i Taylor sugerują, że Brooke nie powinna być dłużej twarzą kampanii reklamowej i należy zatrudnić młodszą modelkę. Według nich najlepiej do tej roli nadaje się Steffy.

odc.5807 Dr Caspary informuje Bridget, że to Owen jest ojcem jej dziecka. Kobieta postanawia wyjawić prawdę mężowi. Jest zaskoczona, gdy teściowa nakazuje jej milczenie w tej sprawie.


"Prawo Agaty"

odc.6 Mecenas Przybysz reprezentuje Karinę, której postawiono zarzut zabójstwa matki. Oskarżona przebywa w szpitalu psychiatrycznym. Tymczasem Dębski prowadzi sprawę Lucyny. Kobieta wystąpiła z wnioskiem o ograniczenie byłemu mężowi ilości widzeń z synem.


"Dr House"

odc.164, 165 Do zespołu diagnostycznego dołącza Foreman. House wszelkimi sposobami próbuje podkopać jego wiarę w siebie. Do Prinston- Plainsboro trafia bezdomna, która próbowała wyłudzić leki w przychodni. Gregory składa jej pewną propozycję.


odc.114 Podczas joggingu Karolina i Mieczysław znajdują zwłoki mężczyzny. Natrafiają też na osobiste rzeczy zamordowanego, dokumenty na nazwisko Artur Kedaj oraz samochód z niemieckimi tablicami rejestracyjnymi. Paruzel otrzymuje zadanie obserwowania okolicy. Wkrótce w jego ręce wpada bezdomny, Leon Myjak. Tymczasem dziennikarz Marek Wilman proponuje Mateuszowi i Natalii, że napisze o nich artykuł. Przekonuje duchownego i gospodynię, że czytelników na pewno zainteresują informacje o rozwiązanych przez księdza sprawach.

Jakiś czas później proboszcz rozmawia z Noculem na temat cyklu artykułów kryminalnych na pierwszej stronie "Nowin". Jego uwagę zwraca to samo nazwisko autora tekstów. Wkrótce aspirant wraz z Możejką wpadają na nowy trop.

"Przyjaciółki"

odc.19 Zuza wybiera się na konferencję do Poznania. Na dworcu spotyka Łukasza, który również ma w niej uczestniczyć. Patrycja jedzie do kliniki na zabieg, będący kolejnym etapem leczenia niepłodności. Michał chce jej towarzyszyć, ale zatrzymuje go Sylwia.

"Na krawędzi"

odc.6 Marta zjawia się na miejscu wypadku Anki. Auto jest puste. Wszystko wskazuje na to, że dziewczyna została porwana. Sajno nie ufa policji i odmawia współpracy w dochodzeniu. Jest zaskoczona, gdy prokurator Frydrych proponuje jej swoją pomoc.
Dowiedz się więcej na temat: Serialowy przewodnik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje