Reklama

Serialowy przewodnik

Co wydarzy się w serialach w nadchodzącym tygodniu? Sprawdź!


Reklama

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?   

"M jak miłość"


odc. 975 Madzia odwiedza Michała w szpitalu. Dowiaduje się, że Ozona zaatakował mąż podopiecznej. Kochanek przeprasza za niesłuszne oskarżenie jej ojca. Tymczasem kończy się też operacja Marszałka. Po długim oczekiwaniu chirurg oznajmia, że pacjentowi nie grozi już śmiertelne niebezpieczeństwo. Madzia próbuje uniknąć Danki, która nie daje jej spokoju... Filarska oznajmia Kindze, że decyduje się na powrót do Marszałka. Ma nadzieję, że po operacji znów będzie sobą. Na oczach córki niszczy pozew rozwodowy! Marcin szuka sposobu, żeby poznać dziewczynę ojca. Namawia Tomka na zorganizowanie rodzinnego obiadu i zaproszenie Grzegorza z ukochaną... Naczelny chce, by Mirka przeprowadziła wywiad z Rafałem, który zerwał zaręczyny z Heleną.

odc. 976 Helena przychodzi do Mirki z awanturą, że wykorzystała jej historię do audycji. Mirka odwiedza Irka w więzieniu. Podleśny opowiada, że trenuje biegi maratońskie, co pozwala mu przetrwać w więziennych warunkach... Tymczasem Marcin nadal nie ma pojęcia, że Grzegorz spotyka się z Weroniką, która była jego kochanką... Iza z kolei prosi Pawła o pomoc w wybraniu domu dla przyjaciółki. Zduński proponuje obejrzenie posesji na Deszczowej, która sąsiaduje z domem Piotrka. Holtz z kolei nachodzi Budzyńskiego w kancelarii. Przypomina mu o zobowiązaniu wobec Wojdasa i nalega na współpracę. Wobec odmowy grozi zemstą. Pojawia się w mieszkaniu Marty. Informuje ją, że Piotrek jest synem Andrzeja! Budzyński próbuje wytłumaczyć, że jeszcze rano nie wiedział o tym i nie ma pewności, czy to prawda. Marta jednak zamyka się w łazience i płacze. Nie chce słuchać jego wyjaśnień.

"Klan"


odc. 2416 Bolek spisuje swój testament. Mimo tłumaczenia Pawła jest przekonany, że lekarze wykryli w jego przewodzie moczowym guz. Paweł na dowód pokazuje mu wyniki badania USG, gdzie jest informacja wyłącznie o kamieniach nerkowych. W telewizji kablowej trwa kolaudacja programu Marty i Miłosza. Niestety, szefowie są rozczarowani... Na Truskawieckiej kończy się rodzinne przyjęcie z okazji imienin Krystyny. Ola prosi Rafała, by ją zawiózł do rodziców. Kiedy Krystyna wychodzi na wieczorny spacer z Dropkiem, widzi córkę całującą się z obcym mężczyzną w samochodzie!

odc. 2417 Krystyna opowiada Pawłowi o tym, co wczoraj zobaczyła przed domem. Nieoczekiwanie dla niej mąż nie kryje radości. Ma nadzieję, że związek córki z Norbertem w końcu się rozpadnie... Natomiast Rafał przyznaje się Norbertowi, że kocha Olę! Janusz wpada do Agnieszki i wykazuje się umiejętnościami hydraulika. Spotyka go za to zasłużona nagroda. Miłosz wręcza Kasi przed szkołą prezent imieninowy z prośbą o przekazanie Bożence. Bolka czeka dzisiaj zabieg rozbijania kamieni nerkowych ultradźwiękami. W towarzystwie Rutki nie ukrywa swoich obaw przed nieznanym doświadczeniem. Krystyna zabiera Olę z egzaminu na Truskawiecką.

odc. 2418 Lubiczowie się cieszą, że Pawełek bardzo poważnie potraktował rolę opiekuna Dropka. Temat Oli jest znacznie mniej wdzięczny. Oboje zastanawiają się, czy dziewczyna będzie miała dość siły, żeby przerwać toksyczny dla siebie związek. Tymczasem Norbert dostaje propozycję rocznego stypendium w Portugalii. Bolek zjawia się w Elmedzie z bukietem kwiatów, dziękując Pawłowi za troskę i pomoc.

odc. 2419 Agnieszka nie jest w stanie zrozumieć postępowania siostry, która nie dość, że nie odeszła od Norberta, to jeszcze zamierza do niego wrócić! W sądzie Ewa informuje Olę, że bardzo dobrze zdała pierwszą część egzaminu kuratorskiego. Julia umawia się z lekarzem na zdjęcie ortezy z uszkodzonego kolana. Z kolei Grzechu proponuje Monice, że namaluje jej portret.

"Na dobre i na złe"

odc.515 Uniewinniony Falkowicz wygłasza oświadczenie dla mediów. Ubolewa, że nie zdołał uratować Ludmiły. Lekarze, szczególnie Przemek, są zbulwersowani, że uniknął kary. Do szpitala trafia ranny Darek. Sambor usuwa drzazgę tkwiącą w jego brzuchu.

"Barwy szczęścia"

odc. 902 Marta i Urszula, w ramach promocji książki, udzielają wspólnie wywiadu w telewizji. Korzeniak przejmująco opowiada o pełnych przemocy i upokorzeń latach, które spędziła z mężem. Hubert, w ramach ugody, jaką podpisał z Rickiem, musi zagrać kilka koncertów z Tiną.

odc. 903 Marek jednak przyjmuje ofertę pracy w Finlandii. Maria mówi dzieciom i rodzicom o planowanym wyjeździe. Agata jest wściekła na matkę, że podjęła decyzję za jej plecami. Z kolei Kasia przyjmuje do pracy nowego instruktora, Marcina. Chłopak wpada w oko klientkom klubu. Konstancja prosi Janka o pomoc w znalezieniu Eleonory, która zaginęła jej w trakcie spaceru.

odc. 904 Joli nie podoba się, że Janek spędza tyle czasu w towarzystwie Konstancji i robi się o męża zazdrosna. Władek rozpoczyna pracę w Biomerze. Poznaje swoich współpracowników: Zbyszka i Beatę. Sara ponownie spotyka się z Albertem. Mężczyzna straszy grożącym jej niebezpieczeństwem i daje trzy dni na podjęcie decyzji o wyjeździe.

odc. 905 Waleria odrzuca pomoc Jaworskiego i wraz ze Stefanem udaje się pod siedzibę "Gold Quality", by walczyć o odzyskanie swoich pieniędzy. Klara zastaje w mieszkaniu Huberta i Tinę w samym ręczniku. Chłopak tłumaczy się, że wrócili wcześniej z trasy i pozwolił dziewczynie wziąć prysznic przed występem w telewizji. Ukochana mu jednak nie wierzy...

"Pierwsza miłość"


odc. 1668 Dominik budzi się poobijany w garażu Fabiana. Niestety, przed pójściem do szkoły będzie musiał zabrać z domu plecak z książkami. Patrycja czuje, że Fabian i Dominik coś przed nią ukrywają... Malwina odmawia sprzedaży jakichkolwiek artykułów ze swojego sklepu rodzinie Śmiałków.

odc. 1669 Bogdan prosi Dominika, by dał mu szansę sobie pomóc. Chłopak obawia się, że skończy w pogotowiu opiekuńczym. W szkole zjawiają się funkcjonariusze policji, by przeprowadzić wywiad środowiskowy z Dominikiem. Turczyk i Grzegorz zamierzają wziąć Marka na męską wyprawę w góry.

odc. 1700 Aurelia wspaniałomyślnie wybacza Wiktorii jej fryzjerski błąd w sztuce. Tymczasem Król prosi swoje dzieci, by podtrzymywały jego wersję wydarzeń. Radek odmawia pomocy Marcinowi. Chłopak zaczyna poważnie rozważać rezygnację z dalszego studiowania.

odc. 1701 Karol prosi Sabinę, by zorganizowała spotkanie rodzinne z Igorem. Podczas kolacji Weksler wystawia intencje i uczucia Igora na próbę. Przedstawia córce pewne dokumenty do podpisu... Marek spotyka się z Anetą, która jest dla niego bardzo chłodna i nieprzyjemna. Prosi, by o niej zapomniał...

"Na Wspólnej"

odc. 1729 Do Weroniki niespodziewanie przychodzi Ada. Przeprasza siostrę za awanturę jaką jej zrobiła ostatnio. Chce, by poznała jej męża i synka! Franek znowu wybiera się do baru Ziębów. Tym razem chłopiec zabiera ze sobą starszą siostrę, Kasię.

odc. 1730 Franek dzwoni do ojca, by przyjechał do niego do baru Ziębów. Gdy mężczyzna pojawia się na Wspólnej, pod Marią uginają się kolana... Honorata testuje osoby, które chcą u niej pracować. Kandydatki okazują się nieodpowiednie. Ostatecznie pracę dostaje... pan Jurek!

odc. 1731 Maria jest wzruszona do łez widząc swojego syna. Bogdan jednak nie zamierza zamienić z nią choćby jednego słowa... Włodek nie może uwierzyć, że po 20 latach odnalazł się ich adoptowany syn!

odc. 1732 Renata i Monika mają nadzieję na spotkanie z bratem. Bogdan nie zamierza więcej pojawiać się na Wspólnej. Natomiast Emilka pyta Agnieszkę czy mogą zamieszkać u nich z Błażejem i Jasiem. Roman przysłuchuje się rozmowie Honoraty z Jurkiem. Dostaje szału, gdy słyszy, jak się do niego wdzięczy.

"Wszystko przed nami"

odc.80 Olgierd zwierza się córce, że jego firma wpadła w tarapaty, a za jej problemami stoi prawdopodobnie kancelaria Watersona. Szawarski prosi Olę, żeby szpiegowała współpracowników. Zuza znajduje nocleg w magazynie.

odc.81 Jola wyprowadza się z Dobrego Adresu. Żegnając się ze Stefanem, wyznaje mu, że nie chciała rozbić jego rodziny. Wojtek i Sylwia próbują ustalić prawdziwą tożsamość Nowaka.

odc.82 Marianna szuka sponsorów mogących uratować fundację. Ola zwraca się z prośbą o pomoc do Klaudiusza. Mężczyzna i jego wspólnik podejmują decyzję o wsparciu organizacji darowizną.

odc.83 Leszek nie wie, co zeznać w sprawie nielegalnego kasyna. Żona przekonuje go, aby nie ujawniał wszystkich informacji o swoim byłym szefie i nie narażał siebie i rodziny na gniew mafii.

"Moda na sukces"

odc.5796 Donna udziela matce pierwszej pomocy. Wkrótce na miejsce przyjeżdża pogotowie. Pomimo starań ratowników nie udaje się uratować życia kobiecie. Tymczasem w swoim domu Katie opowiada Billowi o rodzicach.

odc.5797 Rick, Hope i Katie dowiadują się o śmierci Beth. Do rezydencji Forresterów przyjeżdża Bill z żoną. Tam z przerażeniem odkrywają, że to Stephanie jest odpowiedzialna za śmierć Logan.

odc.5798 Na spotkaniu z podporucznikiem Bakerem Stephanie i Eric wyjaśniają okoliczności wypadku. Oboje stwierdzają, że dom nie był przystosowany do opieki nad chorą Beth.

odc.5799 W domku na plaży rodzina wspomina zmarłą Logan. Donna za namową bliskich postanawia wrócić do posiadłości Forresterów i przeprosić swojego męża za niestosowne zachowanie.

"Lekarze"

odc.4 Maks nie wie, jak zareagować na niespodziewane wyznanie Alicji, która twierdzi, że jego ojciec ją napastował. Gustaw Keller wypiera się zarzutu. Beata umawia się na randkę z Jackiem, którego poznała przez internet. Para spędza ze sobą noc.

"Prawo Agaty"

odc.4 Przybysz zostaje oskarżona o zaniedbanie obowiązków. Kancelaria otrzymuje wezwanie do zapłaty 4 mln złotych za celowe przegranie sprawy prezesa firmy budowlanej. Sytuacja Agaty komplikuje się, kiedy wypływa pominięty przez nią kluczowy dokument.

"Świat według Kiepskich"

odc.408 Mieszkańcy osiedla są podekscytowani faktem, że u Paździochów będzie gościł święty obraz wędrujący. Przed drzwiami ich mieszkania ustawiają się tłumy. Tymczasem Ferdynand dochodzi do wniosku, że to Kiepscy bardziej zasługują na przyjęcie obrazu.

"Dr House"

odc.160, 161 Z powodu arytmii serca do szpitala trafia cieszący się nienaganną opinią społecznik. House szybko odkrywa, że pacjent nie mówi całej prawdy. W końcu jego asystenci wyciągają od mężczyzny wyznanie, że zasłabł podczas schadzki z kochanką.

"Ojciec Mateusz"


odc.112 Po czterdziestu latach do Sandomierza wraca z Londynu słynny mecenas sztuki, Stanisław Wilk. Justyna przygotowuje o nim reportaż. Okazuje się, że mężczyzna chce kupić prace lokalnych malarzy i wystawić je w jednej z brytyjskich galerii. O jego pomyśle dowiadują się artyści Bruno Glinka i Wojciech Pakosiński. Drugi z nich zaprasza go do siebie, aby pokazać mu swoje obrazy. Tego samego dnia wieczorem zostaje napadnięty na jednej z uliczek.

Dzień później Wilk odwiedza Glinkę i zwraca uwagę na dzieła jego ucznia, Grzegorza Więcka. Wkrótce na jaw wychodzą informacje o napadzie, a Bruno zostaje zatrzymany pod zarzutem popełnienia przestępstwa. Nocul i Karolina zarządzają obserwację jego żony. Tymczasem Stanisław podejmuje decyzję o złożeniu oferty Więckowi.

"Przyjaciółki"

odc.17 Anka decyduje się rozpocząć terapię. Psycholog kieruje ją na zajęcia grupowe. Słysząc wyznania innych uzależnionych, Strzelecka ma wrażenie, że problem alkoholizmu jej nie dotyczy. Tymczasem Patrycja zostaje poddana kolejnej serii badań.

"Na krawędzi"

odc.4 Marta znajduje na tarasie swojego domu zwłoki Wolańskiego. Córka stara się nakłonić ją do powrotu do Kanady, ale ona nie zamierza uciekać. Tamara przekazuje Tomkowi zaskakujące wiadomości. Informuje go, że prawdopodobnie odnalazła ojca Anki.


"Szpital"

odc.26 Personel kliniki przejmuje od ratowników medycznych niejakiego Krzysztofa Mokrzeckiego. Mężczyzna został znaleziony nieprzytomny i pijany nad rzeką.

odc.27 Do szpitala wbiega mężczyzna z ranną nastolatką na rękach. Dr Robert Szewczyk stwierdza, że dziewczyna jest pobita i prawdopodobnie została zgwałcona.

odc.28 Agnieszka Wichno przywozi na SOR swojego 5-letniego synka. Dziecko ma krwotok z nosa. Dominika jest zaniepokojona sińcami na ciele chłopca.

odc.29 Poszkodowana w wypadku motocyklowym Kamila Biernacka zostaje przewieziona do szpitala. Dziewczyna nie chce powiadomić o wypadku swojego ojca.

"W-11 Wydział śledczy"

odc.1008 Anna Palka i Joanna Czechowska prowadzą śledztwo w sprawie zabójstwa właścicielki restauracji. Policjantki ustalają, że zamordowana miała romans ze swoim wspólnikiem, o czym wiedziała żona mężczyzny.

odc.1009 Detektywi Anna Potaczek i Maciej Dębosz próbują namierzyć sprawcę śmiertelnego pobicia kierowcy, do którego doszło nocą na pętli autobusowej. Podejrzenia padają na syna ofiary.

odc.1010 Policjanci przyjmują zgłoszenie o włamaniu do willi. Na miejscu znajdują pobitego syna właścicieli domu. Udaje się zatrzymać włamywaczy, ci jednak nie przyznają się do przestępstwa.

odc.1011 Anna Potaczek i Maciej Dębosz dostają zgłoszenie o popełnieniu zbrodni w domu poza miastem. Ofiarą jest chłopak. Mieszkające z nim osoby stają się pierwszymi podejrzanymi.

"Malanowski i partnerzy"

odc.510 16-letnia Monika mieszka w internacie. Jej rodzice przypadkiem znajdują w internecie film z udziałem dziewczyny. Zwracają się o pomoc do Malanowskiego.

odc.511 Bronisław umawia się w biurze z Anną. Kobieta nie przychodzi jednak na spotkanie. Po pewnym czasie wychodzi na jaw, że została ona porwana.

odc.512 Do Malanowskiego zgłasza się kobieta z prośbą, aby odnalazł ojca jej córeczki, Sandry. Mężczyzna wyparł się dziecka i nigdy się z nim nie widział.

odc.513 Detektywi na zlecenie Elżbiety Zalewskiej obserwują jej partnera. Ustalają, że w przeszłości miał on z powodu używek liczne problemy z policją.


"Trudne sprawy"

odc.282 Rodzina Kuncewiczów przyjmuje pod swój dach Kevina, ucznia z wymiany zagranicznej. Chłopak szybko zaprzyjaźnia się z synem gospodarzy, Pawłem.

odc.283 Jan Bednarek i jego rodzina zostają oszukani przez właściciela firmy budowlanej. Muszą wyprowadzić się z domu i zamieszkać u teściowej Jana.

odc.284 Karolina i Andrzej planują wziąć ślub. Dziewczyna zakochuje się jednak w poznanym w klubie Marku. Postanawia odwołać więc całą ceremonię.

odc.285 Rafał i Katarzyna Tkaczykowie przez rozrzutność kobiety popadają w duże długi. Zrozpaczeni zwracają się o pomoc do doradcy finansowego.

"Dlaczego ja?"

odc.388 Anna jest permanentnie okłamywana przez swojego męża. Zawiera z nim umowę, zgodnie z którą przez cztery tygodnie będzie on mówił tylko prawdę.

odc.389 Karol niespodziewanie wprowadza się do mieszkania swojej partnerki. Mężczyzna ma ze sobą dużą sumę pieniędzy i zachowuje się bardzo dziwnie.

odc.390 W dniu ślubu Aleksandry i Marcela ginie suknia panny młodej. Ceremonia zostaje odwołana. Wkrótce kobieta okrywa prawdę o życiu swojego narzeczonego.

odc.391 Przemysław Chromiński rozstał się niedawno z dziewczyną. Szuka pocieszenia u swojej przyjaciółki Katarzyny. Sytuacja ta irytuje jej chłopaka, Daniela.

"Ukryta prawda"

odc.152 Na spotkaniu z kolegami z liceum zamężna Karina spotyka swoją szkolną miłość. Odżywają uczucia i kobieta znowu zakochuje się w znajomym z młodości.

odc.153 Podczas badania 15-letniego Kuby lekarka odkrywa na jego plecach siniaki i ślady po uderzeniach. Mimo sprzeciwu chłopaka postanawia mu pomóc.

odc.154 17-letnia Magda podejrzewa, że zaszła w ciążę ze swoim 18-letnim chłopakiem. Nie chcąc dziecka, próbują oni kupić w internecie środki wczesnoporonne.

odc.155 25-letnia Gosia i jej 43-letni mąż nie mogą mieć dzieci. Para decyduje się na zabieg in vitro, mimo że potomek może być obciążony zespołem Downa.


Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Serialowy przewodnik | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje