Reklama

Serialowy przewodnik

Co wydarzy się w serialach w nadchodzącym tygodniu? Sprawdź!


Reklama

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?   

"M jak miłość"


odc. 973 Madzia znajduje ojca śpiącego w ogrodzie. Zaniepokojona proponuje, by udał się na wizytę do lekarza. Następnie Marszałek pojawia się w bistro. Mówi Pawłowi, że chce dać nauczkę Michałowi za skrzywdzenie córki. W tym celu odwiedza Ozona... Do ośrodka samotnej matki przyjeżdża pogotowie i policja. Michał zraniony nożem, w ciężkim stanie, trafia do szpitala. Madzia zostaje wezwana na komendę. Dowiaduje się, że ojciec prawdopodobnie napadł na jej kochanka! Z kolei Ula i Natalka przygotowują romantyczną kolację dla Marka i Anny. Chcą się przekonać, czy mają romans. Tomek i Marcin na próżno wypytują Grzegorza o jego nową dziewczynę. Chcą w śledztwo zaangażować Kasię... Michał żali się Markowi, że Artur zarzuca mu nieuczciwość.

odc. 974 Barbara i Lucjan świętują 53. rocznicę ślubu. Przyjeżdżają Marta i Andrzej. Fundują Mostowiakom wyjazd do sanatorium. Barbarę niepokoi powtarzający się sen o zniszczeniu domu i ogrodu. Marszałek jest w szpitalu. Ma guza, który powoduje bóle głowy i zmiany osobowości. Madzia łudzi się, że to nie ojciec próbował zabić Michała. Po przyjeździe do szpitala wpada na Dankę, która obwinia ją o to, co się stało. Wyrzuca Madzię i z satysfakcją oznajmia, że Michał wcale się z nią nie rozwiódł. Uświadamia rywalce, że Ozon nie traktował jej poważnie. Andrzej i Marta zastanawiają się, dlaczego Budzyńska postanowiła zapisać mu swoje mieszkanie. Czy ma to związek z pojawieniem się w ich życiu Edyty? Kasia znowu jest napastowana przez syna szefa. Z opresji ratuje ją Marcin. Chłopak kupuje rękawice bokserskie i udziela lekcji samoobrony. Dziewczyna mówi, że zrobi wszystko, by Chodakowski ją pokochał. 

"Klan"


odc. 2413 Bogna ma poważne wątpliwości, czy etat modela na uczelni artystycznej to dobry pomysł. Leszek nie widzi problemu. Uważa, że oprócz drobnych zleceń dotyczących naprawy komputerów, może również pozować studentom malarstwa. Norbert wciąż wraca do tematu przeniesienia się Rafała do innego sądu. W takich warunkach Ola nie może w spokoju uczyć się do egzaminu kuratorskiego. W salonie sukien ślubnych czeka na Surmaczową piesek, którego zamierza podarować Lubiczom. Marysia żali się Czesi na Józka. Podejrzewa, że mąż ma romans. Bolek nie zostaje prezesem.

odc. 2414 Paweł martwi się o Bolka, który razem z Heniutką wściekły wyjechał z Warszawy. Chwilę później przed jego drzwiami staje... Kazuń! Lubicz postanawia wykorzystać obecność kuzyna i ordynuje mu szeroki pakiet badań w Elmedzie. Czesia bardzo martwi się o związek Marysi i Józka. Namawia Darka, by zadzwonił do Józka do Niemiec i wypytał go delikatnie, jakie ma plany na przyszłość. Ola spotyka się w kawiarni z Rafałem, który oferuje swoją pomoc w przygotowaniach do egzaminu kuratorskiego. Wieczorem u Lubiczów pojawiają się Koziełłowie z niespodzianką. To piesek, który wabi się Dropek i jest bliźniaczo podobny do Tropka.

odc. 2415 Tadeusz dowiaduje się od Pawła, że Dropek świetnie czuje się w ich domu. Pawełek bardzo poważnie potraktował rolę opiekuna i z samego rana wziął psa na długi spacer. Humor Pawłowi psuje pielęgniarka wynikami badań Bolka. Informuje kuzyna, że w jego moczu pojawiła się krew! Przerażony Kazuń zwierza się Rutce, że może mieć w nerce guza, dlatego nie myśli o nowej funkcji, którą ma pełnić. Jerzy razem ze wspólnikami postanawiają zlikwidować firmę. Na szczęście w porę zjawia się Oskar z bardzo dobrą ofertą współpracy. Przy okazji przyjaciel skarży mu się na siostrę Hannah, która zamiast spokojnie wychowywać dzieci, wdała się w romans z jakimś Polakiem. Na uczelni Norberta jest zamknięta biblioteka. Ola nie odbiera telefonu. Chłopak jedzie do sądu, gdzie spotyka ją z Rafałem. Po kolejnej awanturze Ola zabiera niezbędne rzeczy i przenosi się do rodziców.


"Na dobre i na złe"

odc.515 Uniewinniony Falkowicz wygłasza oświadczenie dla mediów. Ubolewa, że nie zdołał uratować Ludmiły. Lekarze, szczególnie Przemek, są zbulwersowani, że uniknął kary. Do szpitala trafia ranny Darek. Sambor usuwa drzazgę tkwiącą w jego brzuchu.

"Barwy szczęścia"

odc. 897 Basia i Zenek wracają z sanatorium. Sara opowiada Grzelakowej o swoich i Daniela pomysłach na zmiany w kawiarni. Prosi ją, by spróbowała przekonać do nich Różę. Hubert i Kuba wycofują się z planów reaktywacji Gitesów. Załamaną Patrycję pociesza Dawid.

odc. 898 Tomek oddaje Magdzie pieniądze, które dziewczyna pożyczyła mu kiedyś na ratę kredytu. Kajtek opowiada Władkowi o nieprzyjemnym zajściu z udziałem żony Kordiana. Nie chce, by mama wiązała się z chłopakiem. Sabina zaczyna traktować Kordiana z rezerwą. W "Szoku" ukazuje się wywiad z Korzeniakiem, szkalujący jego żonę. Marta domyśla się, że Piotr maczał w tym palce.

odc. 899 Po wyjeździe Oksany, Stefan popada w apatię. Znów zaczyna zaglądać do kieliszka. Sara i Daniel chcą zamieszkać razem. Potrzebna jest im do tego tylko zgoda Basi. Bogdan pomaga Alicji w naprawie usterki, z którą nie poradziła sobie ekipa remontowa. Nie kryje, że jest nią zainteresowany. Małgorzata czuje, że mąż ma jakąś tajemnicę.

odc. 900 Kasia mówi Walerii o rozstaniu Oksany ze Stefanem. Prosi ciotkę o wsparcie i opiekę nad ojcem. Kobieta z impetem wkracza do domu i życia Górki. Marek jest zdecydowany wyjechać na stałe do Finlandii. Chce, aby Maria i jej najmłodsze dzieci pojechali razem z nim. Daniel przygotowuje romantyczną kolację i oświadcza się Sarze!


"Pierwsza miłość"


odc. 1663 Adam zaprasza rodzinę i najbliższych znajomych na swój premierowy występ. Okazuje się, że Beata i Szymon bardzo dobrze się znają! Patrycja waha się, czy zaprosić Mirkę na imprezę. Ostatecznie postanawia zaryzykować. Pomimo wątpliwości i oporów Radek jednak wchodzi w biznes z Marcinem.

odc. 1664 Patrycja jest rozczarowana zachowaniem Fabiana podczas urodzin. Sabina prosi Dagę, by zaprojektowała i uszyła dla niej suknię ślubną i garnitur dla Igora. Przyjaciółka nie kryje, że miała nadzieję, iż do ślubu nie dojdzie... Kinga ma dość rodziny Adama. Przy okazji słyszy o ich problemach finansowych.

odc. 1665 Kinga udowadnia dostawcy, że oszukał ją i knajpę na zawyżone faktury. Daga dogrywa z Czarkiem szczegóły planu zniszczenia Igora. Fotograf namierza adres prostytutki, której częstym klientem jest adwokat. Marysia próbuje znaleźć nić porozumienia z Kaśką. Bezskutecznie.

odc. 1666 Mikser próbuje odwieść Dagę od pomysłu rujnowania związku Sabiny i Igora. Może w ten sposób stracić przyjaciółkę i niekoniecznie doprowadzić do ich zerwania. Z kolei Marysi udaje się zapanować nad Kaśką. Hubert zatrudnia opiekunkę dla Julki. Aurelia namawia Śmiałka, by zabrał ją do opery.

"Na Wspólnej"

odc. 1725 Andrzej nie potrafi odmówić Jagodzie. Wieczorem do jego telefonu dobiera się Daniel. Sławek przyjeżdża do toruńskiej szkoły, w której pracował Dąbrowski. Okazuje się, że przed laty na nauczyciela wniesiono skargę o molestowanie.

odc. 1726 Sławek rozmawia z matką dziewczynki, którą interesował się Dąbrowski. Wychodzi na jaw, że pedofil fotografował dzieci tłumacząc im, że to konieczne do szycia kostiumów. Marta prosi ojca, by zawiózł ją na ranczo Pawła. Andrzej ustala, że syn wie o jego romansie.

odc. 1727 Andrzej obiecuje Danielowi, że zrezygnuje z romansu z Jagodą. Co więcej, wyznaje Basi, że ma kochankę! Natomiast Sławek zaczyna śledzić Dąbrowskiego. Liczy, że pedofil popełni jakiś błąd...

odc. 1728 Basia jest zdruzgotana. Każe Andrzejowi wynosić się z domu! Sławek zbiera gratulacje - pedofil zostaje aresztowany! Znaleziono przy nim mnóstwo pornografii dziecięcej. Paweł zauważa sąsiada, który okrutnie znęca się nad koniem zaprzęgniętym do wozu. Woliński ostro interweniuje.

"Wszystko przed nami"

odc.77 Wojtek nie chce przyznać się Oli, że podejrzewa jej ojca o knucie intrygi. Szawarska zapewnia go, że w przypadku konfliktu jest gotowa stanąć po jego stronie. Jakiś czas później przychodzi do niej Olgierd, który zdradza, że ma poważne problemy i tylko jej może teraz zaufać.

odc.78 Anna po odkryciu romansu męża z Jolą w obecności córki wypomina mu zdradę. Od Zuzy dowiaduje się o jego relacji z Mariną. Wojtek jedzie z ojcem do Nowaka. Mężczyzna ich zbywa i odpiera argumenty, że sprzedaż roszczeń była nieuczciwa.

odc.79 Stefan odkrywa, że Zuza uciekła z domu. Na czele akcji poszukiwawczej, w której uczestniczą przyjaciele Małków, staje Dominik. Rodzice informują Wojtka, że na zdjęciu dziadka Nowaka dopatrzyli się elementów, które mogą świadczyć o mistyfikacji.

"Moda na sukces"

odc.5792 Bridget mówi mężowi, że jest w ciąży. Jakiś czas później spotyka się z Owenem. Knight przekonuje ją, aby zachowała ich romans w sekrecie.

odc.5793 Stephanie mówi Katie i Donnie, że ich matka powinna trafić pod opiekę specjalistów. Ridge próbuje porozmawiać z seniorką rodu i zmienić jej podejście.

odc.5794 Ridge radzi Ericowi, aby nie pozwolił sobą manipulować i nie wyrzucał Stephanie z domu wbrew własnej woli. Ten podejmuje zaskakującą decyzję.

odc.5795 Bill proponuje Katie, aby jej matka wprowadziła się do nich. Stephanie akceptuje decyzję Erica i zmierza opuścić jego dom. Wkrótce zjawia się u niej Beth.


"Lekarze"

odc.3 Jivan nie kryje zaskoczenia, widząc jak ciąża zmieniła nawyki żywieniowe jego żony. Alicja ratuje życie starszej kobiecie z zapaleniem otrzewnej i wyrostka. Leon organizuje kolację dla rodziny Kellerów i swoich córek. Maks prosi ukochaną o rękę.

"Prawo Agaty"

odc.3 Mecenas Przybysz reprezentuje prezesa firmy budowlanej, którego pozwano za niedotrzymanie terminu wykonania zlecenia. Zataja on przed prawniczką istotne fakty. Dębski z kolei prowadzi sprawę nauczycielki oskarżonej o molestowanie 19-letniego ucznia.

"Świat według Kiepskich"

odc.407 Halina dostaje w promocji laptopa. Zaczyna zgłębiać świat internetu. Pewnego dnia znajduje w sieci obraźliwe opinie o sobie i swojej rodzinie. Razem z Ferdkiem postanawia zemścić się na złośliwych internautach. Z pomocą przychodzi im Jolasia.

"Dr House"

odc.158, 159 Na oddział trafia filantrop, który niedawno dokonał hojnej darowizny. House jest przekonany, że ta szczodrość to efekt jego choroby. Doktor Park ma stanąć przed komisją dyscyplinarną. Zarzuty dotyczą molestowania. Wkrótce Gregory ją zwalnia.

"Ojciec Mateusz"odc.111 Biskup prosi księdza Mateusza, aby poprowadził aukcję charytatywną na festynie w ogrodach jego siedziby. Pomysłodawcą i darczyńcą jest pewien hojny kolekcjoner. Podczas aukcji niespodziewanie traci przytomność Jerzy Majewski. W zamieszaniu wywołanym tym zdarzeniem ginie kasetka z pieniędzmi. Wezwani policjanci przyjeżdżają na miejsce i rozpoczynają śledztwo. Niedługo później Marczak odbiera anonimowy telefon z informacją o miejscu ukrycia pudełka z cenną zawartością. Funkcjonariusze składają wizytę agentowi nieruchomości, Piotrowi Najmanowi. W jego samochodzie znajdują pustą kasetkę. Tymczasem proboszcz jedzie do szpitala, by odwiedzić Majewskiego. Gdy dowiaduje się, że staruszek opuścił już klinikę, udaje się do jego domu...

"Przyjaciółki"

odc.16 Sąd uznaje Ankę winną spowodowania wypadku samochodowego. Rafał jest świadkiem spotkania Ingi i Piotra w parku. Jest zazdrosny. Między nim a Gruszewską dochodzi do sprzeczki. Incydent ten uświadamia Indze, jak bardzo zależy jej na Rafale.

"Na krawędzi"

odc.3 Marta obwinia Frydrycha o przeciek w sprawie morderstwa, który doprowadził do śmierci Bayo. Tamara inwigiluje żonę Zawady, Sylwię. Odwozi ją pijaną do domu. W torebce kobiety znajduje kokainę. Tymczasem Tomek na prośbę Anki szuka jej ojca.


"Szpital"

odc.21 Dr Dominika Gajda zajmuje się koszykarzem z podejrzeniem zapalenia wyrostka robaczkowego. Pacjent chce zachować w sekrecie swój pobyt w szpitalu.

odc.22 Dr Anna Nowicka bada młodego mężczyznę, który zemdlał w restauracji podczas kolacji ze swoją dziewczyną. Pacjent bagatelizuje swój stan.

odc.23 Na oddział trafia mężczyzna. Jego rodzina przypuszcza, że usiłował on popełnić samobójstwo. Wyniki badań wskazują jednak na niedokrwienny udar mózgu.

odc.24 Pacjentka dr. Piotra Wójtowicza trafiła do szpitala po tym, jak spadła ze schodów i złamała nogę. Wkrótce okazuje się, że kobieta cierpi na miastenię.

"W-11 Wydział śledczy"

odc.1004 Joanna Czechowska i Sebastian Wątroba szukają zabójcy czterdziestolatka, który zginął we własnym mieszkaniu. Mężczyzna był homoseksualistą. Okazuje się, że sąsiedzi oskarżali go o pedofilskie skłonności.

odc.1005 Komisarze prowadzą dochodzenie w sprawie morderstwa starszej kobiety na skwerze w centrum miasta. Ustalają, że wcześniej ktoś włamał się do jej mieszkania i je splądrował.

odc.1006 Anna Palka i Anna Potaczek przyjmują zgłoszenie o zaginięciu nastolatki. Zniknął również jej chłopak. Rodzice dziewczyny nie akceptowali tego związku, co mogło stanowić motyw.

odc.1007 Policjanci prowadzą dochodzenie w sprawie zabójstwa właściciela baru szybkiej obsługi. Żona ofiary informuje śledczych o zatargu z mężczyzną, który sprzedawał dopalacze ich synowi.

"Malanowski i partnerzy"

odc.505 Do Bronisława zgłasza się Eliza Pietrasik. Kobieta jest zaniepokojona losem wnuczki. Uważa, że jej matka nie potrafi odpowiednio zająć się dzieckiem.

odc.506 Sandra uważa, że jej matka padła ofiarą oszusta. Jedynym tropem jest portal randkowy, na którym wykorzystana kobieta poznała Ksawerego.

odc.507 Jerzy Grabarczyk wkrótce ma wziąć ślub z Sylwią Kowalewską. Podejrzewa jednak, że dziewczyna go zdradza. Prosi detektywów, by ją obserwowali.

odc.508 Do Malanowskiego zgłasza się właściciel firmy budowlanej Krzysztof Jakubiec. Jego żona zniknęła. Mężczyzna podejrzewa o porwanie byłego pracownika.

"Trudne sprawy"

odc.277 Dorota niedawno wzięła ślub z Maćkiem. Szczęście nowożeńców zakłóca jego ojciec. Nie ufa on synowej i postanawia ją śledzić. Odkrywa pewne fakty.

odc.278 Marek wdaje się w romans z Barbarą, matką koleżanki swojej córki. Gdy partnerka mężczyzny, Kamila, odkrywa prawdę, wyrzuca męża z domu.

odc.279 Siedemnastoletnia Klaudia jest w związku ze starszym od siebie Dawidem. Po kłótni z rodzicami wprowadza się do niego. Sprawy się komplikują.

odc.280 Martyna często kłóci się ze swoim chłopakiem Piotrem. Znajduje pocieszenie w ramionach jego brata Roberta, będącego na przepustce z więzienia.

"Dlaczego ja?"

odc.383 Adam przedstawia swojej partnerce młodszego brata, o którym wcześniej nie wiedziała. Wraz z pojawieniem się chłopca w ich domu zaczynają się kłopoty.

odc.384 Zaginął Robert Kranc, partner Joanny Marciniak. Kobieta odkrywa, że miał on ogromne długi i ścigają go wierzyciele. Policja wpada na pewien trop.

odc.385 Ewa pracuje w towarzystwie ubezpieczeniowym. Dzięki niej zatrudnia się tam jej przyjaciółka Marta. Wkrótce szef daje nowej pracowniczce awans.

odc.386 Elżbieta podejrzewa przyjaciółkę Beatę o romans. Gdy jej przypuszczenia się potwierdzają, każe znajomej wyznać prawdę o zdradzie swojemu partnerowi.

"Ukryta prawda"

odc.147 Uwikłana w romans Lidia odchodzi od swojego męża Janusza. Mężczyzna obarcza się winą za małżeńskie kłopoty. Dzieci oskarżają go o rozpad rodziny.

odc.148 Bezdomny mężczyzna nawiązuje kontakt z córką, której nie widział od wielu lat. Wprowadza się do jej domu. Oboje próbują rozpocząć nowe życie.

odc.149 Tuż przed zawarciem ślubu Monika oświadcza Rafałowi, że nie może za niego wyjść. Jej życie komplikuje się, gdy odkrywa, że zaszła w ciążę.

odc.150 Maria przygarnia do swojego domu bezdomnego. Wkrótce on i jej niepełnosprawna siostra zakochują się w sobie. Maria nie potrafi jednak zaufać mężczyźnie.

Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: seriale | Serialowy przewodnik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje