Reklama

Serialowy przewodnik

Co wydarzy się w serialach w nadchodzącym tygodniu? Sprawdź!


Reklama

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?   

"M jak miłość"


odc. 971 Filarska nadal mieszka na Deszczowej. Nie chce zdradzić Kindze, dlaczego wyprowadziła się od Marszałka. W swoje problemy wtajemnicza jednak Piotrka... Kasia zostaje zwolniona z baru z kebabem, natomiast Marcin przyjmuje propozycję Klary. Będzie jej ochroniarzem i kierowcą. Wieczorem Chodakowski przygotowuje dla Kasi urodzinową niespodziankę. Mówi, że Grzegorz chce ją zatrudnić w swojej firmie na stanowisku sekretarki. Tymczasem Weronika dzwoni do Grzegorza z propozycją spotkania. Potem kobieta zjawia się w pokoju hotelowym Chodakowskiego. W ręku trzyma szampana... Barbara podejrzewa, że Marek i Ewa pokłócili się. Natomiast Ula z Natalką domyślają się, że Anna i Marek mają romans.

odc. 972 Holtz pojawia się przed budynkiem przedszkola, do którego chodzi Ania, by spotkać się z Andrzejem. Mężczyzna daje do zrozumienia Budzyńskiemu, że musi poprowadzić nową sprawę Wojdasa. Edyta i Piotrek przychodzą do szpitala. Chłopczyk daje babci w prezencie smartfona. Potem Wanda dzwoni w sprawie zmiany swojego testamentu! Tymczasem Janusz mówi Edycie, że wyjeżdża na dwa miesiące do Stanów i nie chce utrzymywać kontaktu z Piotrkiem...

Iza krytykuje Pawła za źle napisany raport. Nieoczekiwana wizyta Madzi w biurze jeszcze pogarsza sytuację. Zduński wyjaśnia Marszałek, że nie może jej chronić. Poza tym powinna wreszcie dorosnąć. Sugeruje, by na jakiś czas przestali się spotykać. Sam postanawia odejść z firmy Hoffmana i zaangażować się w bistro Janka. Z kolei Madzia przyjeżdża do ośrodka, by złożyć rezygnację. Dowiaduje się, że Michał zwolnił ją dyscyplinarnie. Filarska przyznaje się córce, że Marszałek ją uderzył! Mirka próbuje odszukać Helenę, która nie odbiera od niej telefonów i nie oddaje pieniędzy. Grzegorz jest szczęśliwy, że u Małgosi i Tomka wszystko układa się, jak w bajce.

"Klan"


odc. 2409 Małgosia i Jacek dzielnie znoszą niedyspozycje i wahania nastroju Agaty. Gabriela dowiaduje się, jak trudno wytrzymać z jej córką pod jednym dachem. Paweł opowiada Kozielle o pretensjach Ani do jego żony z powodu zaginięcia Tropka. Tadeusz tłumaczy Surmaczowej, że Lubiczowie sami mieli zmartwienie i nie chcieli ich stresować. Zwłaszcza, że pies się odnalazł. Obawia się, że z powodu psa stracą najlepszych przyjaciół... Wieczorem Lubicz spieszy się na wywiad, którego obiecał udzielić Marcie. Na parkingu dochodzi do stłuczki. Prosi, by Arkadiusz, który w niego wjechał, zostawił oświadczenie na recepcji...

odc. 2410 Była żona Arkadiusza narzeka, że użyczyła swojego samochodu i teraz ma kłopot. Mężczyzna natomiast pokazuje Grażynce pogniecioną karoserię auta i opowiada, w jaki sposób poznał jej szwagra Pawła Lubicza. Surmaczowa przegląda ogłoszenia osób, które szukają nowych właścicieli dla psów. Przestraszony Koziełło obawia się, że żonie jeden czworonożny ulubieniec już nie wystarcza. Żona uspokaja go, że tym razem chodzi o prezent dla Pawła, Krystyny i ich syna Pawełka. Małgosia odwiedza dziadków na Sadybie. Przypadkiem zdradza, że Agata jest w ciąży. Rafalski rozmawia przez telefon z Barbarą, która właśnie przyleciała z Meksyku...

odc. 2411 Rafalski przypomina Jaśkowi o kolacji, na którą zaprosiła ich Barbara. Grażynka uświadamia sobie, że Arkadiusz jest nią zainteresowany. Czesia dostaje list od swojej siostry Marysi. Dziewczyna pisze, że Józek przedłużył kontrakt w Niemczech i na razie nie zamierza wracać do Polski. Ewa przypomina Oli o czekającym ją egzaminie kończącym staż kuratorski. Bolek zwierza się Pawłowi, że kandyduje do władz piłkarskich na prezesa.

odc. 2412 Krystyna i Paweł wierzą, że Bolek ma duże szanse na fotel prezesa. Rafalski pyta Jasia, czy zgodzi się, żeby wyjechał z Barbarą na jakiś czas do Meksyku. Natomiast Heniutka ustala z Moniką dogodną metodę obserwacji Bolka, kiedy będzie bankietował w jej restauracji. Ola uczy się do egzaminu kuratorskiego. Norbert wyciąga ją do kina. Dowiaduje się, że Rafał już z nią nie pracuje.


"Na dobre i na złe"

odc.514 Witek nie zgadza się na to, by Agata wzięła długi urlop. Między lekarzami dochodzi do ostrego spięcia. Tymczasem ciężarna Honorata i jej partner Dawid zjawiają się w szpitalu. Wkrótce podczas badania Hana odkrywa, że jedno z ich bliźniąt jest martwe.

"Barwy szczęścia"

odc. 892 W pubie Kostka odbywa się zjazd motocyklistów, znajomych Sylwii. Jeleń widzi, jak jeden z mężczyzn, Gerard, przekazuje drugiemu niewielki pakunek... Do Marty dzwoni senator Korzeniak z prośbą o przeczytanie książki przed drukiem. Hubert chce odejść z wytwórni.

odc. 893 Marta i Robert są wstrząśnięci włamaniem do ich mieszkania. Całą sytuację bardzo przeżywa też Ewunia. Okazuje się, że z mieszkania nie zginęły żadne wartościowe rzeczy. Oksana prosi Dimitra, aby zostawił ją w spokoju. Mężczyzna jednak nie słucha tej prośby i zjawia się pod szkołą Saszki. Z kolei Sadkowski jest zaskoczony decyzją Władka o odejściu z instytutu. Uważa, że Cieślak popełnia poważny błąd.

odc. 894 Robert namawia Martę, by spotkali się z Korzeniakiem. Piotr dowiaduje się o włamaniu do mieszkania byłej żony. Oksana ma nadzieję, że Stefan powstrzyma ją przed wyjazdem na Ukrainę, jednak Górka jest nieugięty. Tymczasem stan Kamila znów drastycznie się pogarsza. Nie wiadomo, czy chłopak przeżyje nadchodzącą noc.

odc. 895 Z Hubertem kontaktuje się prawnik wytwórni i informuje chłopaka, że przygotowywany jest przeciwko niemu pozew sądowy za naruszenie warunków kontraktu... Tomek znów nachodzi Magdę. Gdy dziewczyna nie chce z nim rozmawiać, robi się nieprzyjemny, dochodzi do szarpaniny. Maria, w zastępstwie Agaty, wspiera Kamila w dochodzeniu do pełnej sprawności.

"Pierwsza miłość"


odc. 1658 Karol stanowczo prosi Igora, by zakończył całą farsę dotyczącą jego ślubu z Sabiną. Kaczmarczyk wydaje się być niewzruszony pogróżkami przyszłego teścia. Hubert nie akceptuje pomysłu Marysi wynajęcia opiekunki do Julki. Mikser i Kaśka nie chcą, by Majka została nowym menedżerem Barbariana.

odc. 1659 Seweryn znajduje przed stodołą dziwną sadzonkę. Naukowiec tłumaczy mu, że to nowa odmiana mięty pieprzowej... Grażyna robi Karolowi awanturę. Ten staje się wobec niej arogancki i opryskliwy. Grzegorz staje w jej obronie. Nikola spotyka się z Radkiem. Chłopak prosi, by z nim zamieszkała.

odc. 1660 Komendant w towarzystwie Ryśka odnajduje w szopie aparaturę do pędzenia bimbru. Rysiek odkrywa na parapecie w domu Śmiałka doniczkę z sadzonką naukowców. Zamiera, bo wie, że jest to marihuana! Do Nikoli przyjeżdża Łucja, jej ekscentryczna matka.

odc. 1661 Kaśka nie kryje podekscytowania czekającą go randką z Dagą. Nikola wyznaje Radkowi całą prawdę na temat jej związku z Julianem. Z jej historii jednoznacznie wynika, dlaczego razem z matką czują tak wielką wdzięczność wobec mężczyzny. Śmiałek i Seweryn chcą ująć naukowców na własną rękę.

"Na Wspólnej"

odc. 1721 Kamil odbiera pogrążoną w rozpaczy Zuzę ze szpitala. Po ślubie Żaneta z Manią przeprowadza się do Wojtka. Marzena przyjeżdża po Darię. Nie może sobie wybaczyć, że zaufała Dąbrowskiemu i oddała swoje dziecko w ręce pedofila.

odc. 1722 Basia uważa, że Andrzej ostatnio się przepracowuje. Wieczorem Daniel widzi swojego ojca całującego się z Jagodą! Marta jest bardzo przygnębiona po odwiedzinach u Zuzy i Kamila. Olivier idzie z Olą na koncert. Ma do niej pretesje, że dziewczyna nie chce wziąć exstasy.

odc. 1723 Daniel jest wściekły na ojca, po tym jak widział go z kochanką. Andrzej zapewnia syna, że Jagoda to koleżanka z pracy! Sławek przekonuje Marzenę, żeby zgodziła się na rozmowę Darii z policyjną psycholog.

odc. 1724 Sławek jest wściekły, że Dąbrowski został wypuszczony z aresztu. Dziedzic postanawia na własną rękę prowadzić dalej śledztwo! Do baru Ziębów ponownie przychodzi chłopiec, który był u nich ostatnio. Maria ustala, że malec ma na imię Franek. Zuza żali się Kamilowi, że jest nic niewarta...

"Wszystko przed nami"

odc.73 Wojtek odrzuca propozycję Szawarskiego. Olgierd grozi mu, że pożałuje tej decyzji i sugeruje, że wpłynie ona na jego związek z Olą. Leszek chce zeznawać w sprawie swojego byłego szefa w Polsce i czeka na decyzję sądu.

odc.74 Paweł informuje Agatę, że sprawa rozwodowa z Luką się komplikuje. Olgierd przychodzi do Dobrego Adresu, by dokonać wyceny kamienicy. Wojtek zarzuca mu, że działa bezprawnie.

odc.75 Marcin wypytuje Zuzę o sytuację w jej domu i opowiada o swoich problemach. Nastolatkowie postanawiają razem się pouczyć. Stefan sugeruje Annie, by porozmawiała z córką o seksie.

odc.76 Ola nie potrafi ukryć zazdrości, gdy Iza przychodzi do mieszkania Wojtka. Do Lublina przyjeżdżają Dominik i Halina. Marcin próbuje pokazać ojcu, że nie da się zdominować.

"Moda na sukces"

odc.5787 Donna zwierza się siostrom z problemów małżeńskich, za które jej zdaniem odpowiada Stephanie. Katie i Brooke przekonują ją, aby walczyła o związek.

odc.5788 Bridget rozmawia z doktorem Casparym. Zwierza się mu, że z powodu stresu nie brała w ostatnim czasie regularnie pigułek antykoncepcyjnych.

odc.5789 Logan raz jeszcze prosi Stephanie, aby wyprowadziła się z domku gościnnego. Deklaruje również seniorce rodu, że nie pozwoli jej odebrać sobie męża.

odc.5790 Bridget robi test ciążowy. Wynik ją zaskakuje. W Domu Mody Forrester Stephanie i Thorne prezentują zebranym nagranie przygotowane w hołdzie Ericowi.


"Lekarze"

odc.2 Elżbieta zostaje wezwana na posiedzenie rady miejskiej, które dotyczy jej odwołania. Lekarzom nie udaje się uratować mężczyzny cierpiącego na nowotwór trzustki. Z kolei Maks wspiera Alicję przygotowującą się do zabiegu związanego z przeszczepem.

"Prawo Agaty"

odc.2 Mecenas Dębski reprezentuje alpinistę Szymona, który został oskarżony o nieumyślne spowodowanie śmierci przyjaciela. Klient sprawia trudności. Tymczasem Bartek prowadzi sprawę Jana Woźniaka, który chce uzyskać prawną eksmisję swojego syna.

"Świat według Kiepskich" - Nowy sezon!

odc.406 Ktoś regularnie zanieczyszcza Paździochowi wycieraczkę. Mężczyzna oskarża kolejno wszystkich mieszkańców. Ferdek uświadamia mu, że nic nie dzieje się bez przyczyny. Sfrustrowany Marian sięga po coraz bardziej radykalne środki ostrożności.

"Dr House"

odc.156, 157 Gregory odsiaduje wyrok w więzieniu. Tam próbuje leczyć jednego ze skazańców. Wkrótce House warunkowo wychodzi na wolność. Dostaje propozycję powrotu do kliniki Princeton-Plainsboro. Jego uwagę zwraca nieśmiała rezydentka, Chi Park.

"Ojciec Mateusz"odc.110 Kapitan Wiktor Banach pada ofiarą napadu. Możejko i Górska jadą do jednostki wojskowej, w której służył poszkodowany oficer. Prokurator Rylska i generał Warski nie chcą współpracować z funkcjonariuszami. Karolina spotyka się z przyjacielem dowódcy, Markiem Ziębą. Od niego dowiaduje się o nieprawidłowościach w jednostce, które wykrył Banach. Ksiądz Mateusz z kolei rozmawia z synem Wiktora, Wojtkiem, który opowiada mu o spotkaniu i kłótni ojca z nieznajomą kobietą. Tymczasem policjanci zatrzymują kieszonkowca, który okradł Natalię. Okazuje się, że prawdopodobnie widział on sprawcę napadu na wojskowego. Możejko i jego podwładni decydują się na przeprowadzenie policyjnej prowokacji, która ma ostatecznie doprowadzić do wyjaśnienia sprawy ataku na Banacha.

"Przyjaciółki"

odc.15 Inga intensywnie szuka pracy jako opiekunka. Anka próbuje dojść do siebie po wypadku. Trudno jej odbudować relacje z Pawłem, który oskarża ją o rozpad małżeństwa. Zuza jest zazdrosna, widząc Wojtka z Moniką. Planuje intrygę, która ich rozdzieli.

"Na krawędzi"

odc.2 Bayo, podopieczna fundacji La Liberta, otrzymuje od Marty paszport i bilety lotnicze. Sajno próbuje namówić ją do współpracy z prokuraturą w sprawie morderstwa. Andrzej chce, żeby żona Tomka pomogła mu rozpracować Wolańskiego. Jola jednak odmawia.


"Szpital"

odc.16 Mężczyzna przyprowadza do szpitala swoją przyjaciółkę, która nagle zasłabła. Kobietę przeraża fakt, że mogą być to objawy nawrotu raka okrężnicy.

odc.17 Przyprowadzona na oddział przez starszą siostrę nastolatka jest osłabiona i ciągle wymiotuje. Dr Anna Nowicka odkrywa, że jest ona w ciąży.

odc.18 Do szpitala trafia student, który zasłabł podczas próby zespołu rockowego. Dr Gajda podejrzewa u niego zawał, jednak on nie wierzy w tę diagnozę.

odc.19 Karetki przywożą dwie ofiary wypadku drogowego - Martę i Izabelę. Jedna z dziewczyn jest poważnie ranna, druga doznała lekkich obrażeń głowy.

"W-11 Wydział śledczy"

odc.1000 Anna Potaczek i Maciej Dębosz prowadzą dochodzenie w sprawie zabójstwa ucznia. Ciało znaleziono w mieszkaniu nauczycielki. Kobieta twierdzi, że nic nie wie, gdyż nie było jej w domu. Zdarzenie widział jednak sąsiad.

odc.1001 Komisarze znajdują porzucony samochód, a w nim ślady krwi. Wkrótce trafiają na ciało kobiety. Ustalają, że była w ciąży z kochankiem. Staje się on głównym podejrzanym o zbrodnię.

odc.1002 Śledczy prowadzą dochodzenie w sprawie zabójstwa bezdomnej. Pierwsze podejrzenie pada na partnera ofiary. Kilkakrotnie pobił kochankę z zazdrości o biznesmena, który jej pomagał.

odc.1003 Joanna Czechowska i Anna Palka prowadzą dochodzenie w sprawie gwałtu na szesnastolatce. Wśród podejrzanych są pewien mężczyzna, a także kuzyn dziewczyny oraz jego koledzy.

"Malanowski i partnerzy"

odc.500 Aleksandra Goleń zleca poszukiwania swojego chłopaka, który niespodziewanie zniknął. Tomek znajduje w jego mieszkaniu anonim z pogróżkami.

odc.501 Krystyna Adamczyk pokazuje detektywom przerażający film, który znalazła w skrzynce na listy. Malanowski decyduje, że kobieta potrzebuje ochrony.

odc.502 Jadwiga jest zaniepokojona zachowaniem córki. Wkrótce detektywi znajdują zdjęcie, które sugeruje, że dziewczyna ma kontakt z wujkiem - kryminalistą.

odc.503 Anita Bosacka prosi Malanowskiego o pomoc w oczyszczeniu z zarzutów męża oskarżanego o gwałt. Bronisław odkrywa niepokojące fakty.

"Trudne sprawy"

odc.272 Anna zaniedbuje szkołę i praktyki w biurze. Oczarowana wysportowanym sprzedawcą, zrywa ze swoim chłopakiem. Okrada matkę i popada w długi.

odc.273 Olga dowiaduje się, że jej 15-letni syn Jacek zostanie ojcem. Matką dziecka jest jego koleżanka ze szkoły. Wkrótce nastolatka wdaje się w romans.

odc.274 Renata odkrywa, że jej nastoletni syn nawiązał intymną znajomość z dużo starszą sąsiadką. Kilka tygodni później okazuje się, że kobieta jest w ciąży.

odc.275 Wdowiec Tomasz samotnie wychowuje dwie córki, które przysparzają mu licznych problemów. Dziewczyny próbują wyswatać ojca, aby dał im spokój.

"Dlaczego ja?"

odc.373 Robert od półtora roku jest w związku z Martą. Nie ma jednak pewności co do swoich uczuć. Ciągle nie może bowiem zapomnieć o byłej dziewczynie.

odc.374 Tomek Dawidziak wskutek wypadku traci pamięć. Dowiaduje się, że przed tragicznym zdarzeniem źle traktował bliskich. Chce wszystko naprawić.

odc.375 Anna bez zapowiedzi wyjeżdża, zostawiając w domu męża i dzieci. Gdy wraca, zaczyna się dziwnie zachowywać. Jej rodzina jest tym zmartwiona.

odc.376 Ewelina bardzo chce mieć dziecko. Niestety, córka z poprzedniego związku jej partnera wprowadza się do nich. Przez to para nie ma w ogóle prywatności.

"Ukryta prawda"

odc.378 Halina dowiaduje się, że jej córka Sylwia została przyłapana w szkole na kradzieży. Wkrótce matka zaczyna podejrzewać, że nastolatka bierze narkotyki.

odc.379 37-letnia Hortensja Sałek, jej mąż Lucjan i nastoletnie dzieci wracają z Chile do Polski. Okazuje się, że rodzina i przyjaciele nie są tym zachwyceni.

odc.380 Sandra samotnie wychowuje dwoje dzieci. Gdy szef wyznaje jej miłość, kobieta staje przed dylematem. Odtrącenie go może mieć poważne konsekwencje.

odc.381 38-letni Marek obawia się, że utraci prawa rodzicielskie. Wszystko wskazuje na to, że jego była partnerka Matylda chce utrudnić mu kontakt z synem.

Dowiedz się więcej na temat: Serialowy przewodnik | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje