Reklama

Serialowy przewodnik

Co wydarzy się w serialach w nadchodzącym tygodniu? Sprawdź!


Reklama

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?   

"M jak miłość"


odc. 969 Kasia jest molestowana przez syna szefa baru, w którym pracuje. Prosi Marcina, by ją odwiedził i odegrał rolę jej chłopaka. Chodakowski z nawiązką wywiązuje się z powierzonego zadania. Między nim a konkurentem dochodzi do bójki... Po powrocie do Grabiny Marek i Ewa dziękują sobie za wspólne wakacje. Widząc ich przyjacielski pocałunek Antek i Mateusz nabierają pewności, że rodzice jednak stworzą z nimi kochającą się rodzinę. Tymczasem Tomek, chcąc zrobić żonie niespodziankę, trenuje chodzenie. Jest już w stanie przejść o kulach kilka kroków. Gdy przyjeżdża Małgosia, podchodzi do niej z bukietem kwiatów! Chwilę później dzwoni do niego Agnieszka. Mówi, że właśnie wyjeżdża do Szczecina...


odc. 970 Kinga martwi się o Madzię, która od kilku dni nie daje znaku życia. Zduńska obawia się, że przyjaciółka wróciła do Michała. Natomiast Zuza zostaje zwolniona z pracy z powodu kłopotów finansowych kancelarii. Jest wściekła, bo w ten sposób straciła jedyne źródło dochodów. Łukasz obiecuje, że będzie ją wspierać finansowo, ale ambitnej dziewczynie to nie wystarcza. Do Polski przyjeżdża Rogowski. Odwiedza teściów. Potem opowiada Markowi o nieuczciwości Michała, który podpisał umowę z Permedem i celowo doprowadził do sprzedaży przychodni. Sugeruje, by Mostowiak na niego uważał. Marta martwi się, że Edyta może zniszczyć jej małżeństwo. Małgosia obiecuje, że porozmawia o tym z Andrzejem... Filarska wprowadza się na Deszczową. Mówi Piotrowi, że podjęła decyzję o rozwodzie, bo Wojtek się nad nią znęcał! Ewa trzyma Marka na dystans. Wie o jego romansie z Anną!

"Klan"


odc. 2407 Krystyna i Paweł cieszą się, że udało się odnaleźć Tropka przed powrotem Koziełłów ze Szkocji. Agata znowu jest w kiepskim nastroju. Mimo wszystko decyduje się iść do biura. Jacek pociesza Małgosię, że te dziwne nastroje w końcu jej miną. Wieczorem nie może się do niej dodzwonić... Grażyna podejrzewa, że Bożenka nadal cierpi przez Miłosza. Ostatecznie dziewczyna spotyka się z ukochanym. Tłumaczy mu, że nie wyobraża sobie życia bez niego, ale nie wie, czy powinna dawać mu kolejną szansę. Krzysztof opiekuje się kontuzjowaną Julią. Razem szykują obiad. Ela podejrzewa, że łączy ich nie tylko przyjaźń.

odc. 2408 Surmaczowa przypadkiem znajduje ogłoszenie w Gazecie Brukowej o zaginięciu swojego pupila. Natychmiast jedzie do Krystyny i daje upust swoim emocjom... Zdenerwowany Paweł zamierza porozmawiać na ten temat z Tadeuszem. Agata znowu jest w dziwnym nastroju. Ku zaskoczeniu Jacka i Małgosi tym razem tryska pozytywną energią. Wieczorem Borecki zapomina, że obiecał pomóc córce w lekcjach. Miłosz zaczepia na uczelni Kamilę. Pyta o nazwę stowarzyszenia, do którego wstąpiła Bożenka. Zastanawia się, dlaczego złożyła śluby czystości. Razem z Martą przeglądają stronę internetową grupy. Po chwili rzednie im mina...

odc. 2409 Agata znowu źle się czuje. Jacek i Małgosia dzielnie znoszą jej poranne nastroje i niedyspozycje. Podczas lunchu w Rosso Jacka zaczepia Gabriela i podpytuje o córkę. Szybko orientuje się, że z Agatą teraz trudno wytrzymać pod jednym dachem. Paweł opowiada Kozielle o pretensjach Ani z powodu zatajenia informacji o zaginięciu Tropka. Tadeusz tłumaczy w domu żonie, że Lubiczowie nie informowali o zajściu, ponieważ nie chcieli ich dodatkowo stresować. Obawia się, że z powodu pieska stracą najlepszych przyjaciół! Lubicz spieszy się na wywiad z Martą. Próbuje jak najszybciej wydostać się z parkingu. W tym samym czasie Arkadiusz chce zaparkować przed wizytą u dentysty. Dochodzi do stłuczki... Paweł prosi, by Arkadiusz zostawił swoje oświadczenie w recepcji. Później okazuje się, że stosownego pisma nie ma. Paweł wygłasza kilka cierpkich uwag pod adresem Arkadiusza...

"Na dobre i na złe"

odc.513 Terapeuta Tomasz Górski trafia na badania do Leśnej Góry z powodu uporczywego kaszlu. Podobne objawy ma Helena, pacjentka Marka. Lekarz dowiaduje się, że kobieta jest ofiarą przemocy domowej. Prosi Tomasza o konsultacje. Górski przekonuje Helenę, że może zmienić swoje życie. Wkrótce oboje dostają wyniki badań. Tomasz dowiaduje się, że jest chory na raka i próbuje popełnić samobójstwo. Wychodzi na jaw, że dokumenty pacjentów zostały zamienione.

Do błędu przyznaje się Agata. Marek informuje ją, że razem z Dorotą uczestniczy w terapii małżeńskiej u Tomasza. Lekarka jest załamana tą wiadomością, gdyż liczyła na coś więcej ze strony Rogalskiego. Po pracy Woźnicka upija się. Latoszek próbuje pomóc nietrzeźwej koleżance i postanawia odwieźć ją do domu. Wieczór ma zaskakujący finał.

"Barwy szczęścia"

odc. 887 Oksana, w tajemnicy przed mężem, spotyka się z Dimitrem. Anna dowiaduje się, że Przemek i Malwina chcą wziąć kredyt na rozbudowę siedliska. Robert nie ufa Urszuli.

odc. 888 Maria przyłapuje Krystynę na kłamstwie. Przeprasza Marka, że wcześniej mu nie wierzyła... Oksana ponownie spotyka się z Dimitrem. Tym razem pozwala sobie na namiętny pocałunek! Władek jest kuszony lukratywną ofertą pracy w firmie "Biomer", w której mógłby kontynuować swoje badania naukowe. Maciek jednak uważa, że coś jest nie tak i musi być w tym jakiś haczyk.

odc. 889 Kasia odkrywa, że Anita rozpoczęła pracę w konkurencyjnym fitness klubie. Kordian i Sabina zajmują trzecie miejsce w konkursie. Zwoleńscy i Marczakowie cieszą się, że Julka jest w ciąży. odc. 810 Tomek odwiedza Magdę w pracy i urządza jej awanturę. Waleria zaskakuje Bartka wiadomością, że postanowiła kupić mu kawalerkę. Oksana postanawia wreszcie wyjawić Stefanowi swój sekret. Niestety, Dimitr ją w tym ubiega...

"Pierwsza miłość"


odc. 1653 Aneta wyznaje Marysi, że wie czyim synem jest Jakub. Majka staje się niespokojna, gdy okazuje się, że nie może skontaktować się z Schultzem. Przed kamienicą we Wrocławiu wpada na zbirów Filipowa...

odc. 1654 Pałkowska ustala, że Marysia została porwana przez gangsterów. Borys oznajmia Anecie, że ma czas do końca dnia na odnalezienie Jakuba. Jeśli jej się nie uda, Marysia zginie! Sabina nie stawia się na kolacji, podczas której miała poznać klienta Igora...

odc. 1655 Hubert kontaktuje się z Szymonem. Prosi go, by przywiózł Jakuba w wyznaczone miejsce. Filipow zgadza się na wymianę. Z kolei Sabina stara się nie myśleć o tym, że Igor okazał się draniem. Wieczorem prawnik prosi ją o rękę!

odc. 1656 Aneta wyznaje Markowi prawdę o sobie. Zdaje sobie sprawę, że ukochany ma prawo się z nią rozstać. Następnie udaje się też do Borysa, by powiedzieć mu, że Iwan został schwytany. Radek nie chce żyć bez Nikoli.

"Na Wspólnej"


odc. 1717 Igor wyjeżdża do Manchesteru. Przeprasza matkę, że ją zawiódł. Przychodzi też do Magdy. Ma nadzieję, że kiedyś mu wybaczy. Do Żanety niespodziewanie przyjeżdża matka.

odc. 1718 Zuza żali się Ostrowskiemu, że od pewnego czasu Kamil przestał dbać o ich małżeństwo. Nawet nie wraca na noce do domu... Weronika dowiaduje się, że Bożena jest chora i ma dług w miejscowym sklepie.

odc. 1719 Renata dostaje telefon ze szkoły. Dominik pobił wczoraj pana Dąbrowskiego. Nauczyciel ma złamaną rękę! Wojtek odbiera swoich rodziców z dworca. Zabiera ich do USC!

odc. 1720 Magda wzywa pogotowie. Okazuje się, że Zuza bardzo źle się czuje. Lekarze walczą o życie dziecka... Sławek chce sam ukarać nauczyciela, który okazał się pedofilem!

odc.70 Ola nie chce opowiadać się po żadnej ze stron w konflikcie Wojtka z Olgierdem. Stefan obawia się, że żona dowie się o jego niewierności. Naciska na córkę, aby zachowała w sekrecie wiedzę o jego romansach. Zuza żąda w zamian, aby ojciec obiecał jej, że już nigdy nie zdradzi Anny.

odc.71 Leszek dostaje list polecony z Mediolanu. Okazuje się, że to wezwanie na świadka w procesie byłego szefa nielegalnego kasyna. Ola przekazuje Wojtkowi zaproszenie na obiad do jej rodziców. Mężczyzna waha się, czy skorzystać z tej propozycji.

odc.72 Wojtek rozważa ofertę Olgierda, który zaproponował mu założenie spółki. Ola radzi ukochanemu, aby zaakceptował pomysł jej ojca. Stefan, nie pytając Agaty o zdanie, zachwala ją jako świetną projektantkę i przyjmuje zlecenie na remont mieszkania.

"Moda na sukces"

odc.5782 Eric dowiaduje się, że Stephanie szuka mieszkania i proponuje jej, aby zatrzymała się w jego domu gościnnym. Donna jest niezadowolona z jego decyzji.

odc.5783 Trwają ostatnie przygotowania do ślubu Whipa i Taylor. Oliver wręcza panu młodemu prezent po dziadku, który ma przynieść mu szczęście w związku.

odc.5784 Ridge przerywa ceremonię, aby oświadczyć zebranym, że cieszy się szczęściem Taylor. Donna żali się Hope ze swoich problemów małżeńskich.

odc.5785 Trwa przyjęcie weselne. Zaproszony przez Whipa Beau Davidson wykonuje piosenkę na cześć panny młodej. Stephanie mówi Ericowi o telefonie Donny.

"Dynastia Tudorów"


odc.8-ost. Na dworze Henryka pojawia się piękna Katarzyna Howard. Młoda kobieta ma być lekiem na małżeńskie frustracje monarchy. Brandon oświadcza, że Cromwell jest zdrajcą, a jego słowa potwierdzają bracia Seymour. Zostaje on skazany na śmierć.

"Lekarze" Nowy sezon!

odc.1/13 Dalsze losy personelu medycznego szpitala Copernicus w Toruniu. Alicja, Daniel i Maks dowiadują się, kto został przyjęty na staż z transplantologii. Leon opowiada Szymańskiej o związku z jej matką. Przy okazji przekazuje jej cenne rady dotyczące miłości.

"Prawo Agaty" Nowy sezon!

odc.1/13 Kolejne perypetie mecenas Przybysz. Agata broni prezenterki telewizyjnej, którą oskarżono o znęcanie się nad dzieckiem. Ambitny prokurator Hynek chce dowieść jej winy. Prawniczka w przeddzień decydującej rozprawy trafia do szpitala. Zastępuje ją Dębski.


"Ojciec Mateusz" Nowy sezon!

odc.109 Proboszcz rusza na poszukiwania Emilki, która nie wróciła wieczorem od koleżanki. Dowiaduje się, że jadąca rowerem dziewczynka została potrącona przez samochód i trafiła do szpitala. Nieoczekiwanie na policję dzwoni anonimowy informator.

"Przyjaciółki" Nowy sezon!

odc.14 Druga seria przygód czterech koleżanek. Anka po wypadku samochodowym trafia do szpitala. Lekarz informuje Patrycję i Michała o komplikacjach i przeszkodach związanych z zastosowaniem metody in vitro. Para jest jednak zdeterminowana.

"Na krawędzi" Nowość!

odc.1/13 Marta Sajno po latach spędzonych w Kanadzie wraca do Polski, by wyrównać rachunki z przeszłości. Bizneswoman prowadzi fundację pomagającą ofiarom przemocy seksualnej. Na terenie jej posiadłości zostaje znalezione ciało dziewczyny.


"Szpital"

odc.11 Lekarze badają nastolatka, który zasłabł podczas zajęć wychowania fizycznego. Doktor Wajman podejrzewa, że chłopak jest chory na cukrzycę.

odc.12 Dr Wójtowicz zajmuje się kobietą z bólami brzucha i wysoką gorączką. Badania wykazują, że wcześniej przeszła ona operację założenia opaski na żołądek.

odc.13 W nocy na oddziale ratunkowym pojawia się agresywny mężczyzna. Jego kolega został ugodzony nożem. Ranny nie chce poddać się badaniu.

odc.14 Studentki przywożą do szpitala kolegę, który ma kłopoty z oddychaniem. Doktor Wajman podejrzewa, że chłopak może być pod wpływem narkotyków.


"W-11 Wydział śledczy"

odc.996 Komisarze badają sprawę zabójstwa młodej kobiety. Zwłoki ofiary znaleziono w wynajmowanym mieszkaniu. Kilka miesięcy wcześniej odeszła ona od męża. Dowody wskazują na to, że sprawca dokonał włamania.

odc.997 Anna Palka i Sebastian Wątroba przyjmują zgłoszenie o pobiciu przed blokiem. Znajdują nieprzytomną kobietę. Okazuje się, że zaginął jej syn. Policjanci podejrzewają ojca dziecka.

odc.998 Trwają poszukiwania trzyletniego chłopca, który zaginął miesiąc temu. Matka kieruje podejrzenia na nianię. Wkrótce zmienia zeznania, twierdząc, że ktoś porwał syna z samochodu.

odc.999 Anna Potaczek i Maciej Dębosz przyjmują zgłoszenie o zaginięciu dziewczynki. Policja znajduje jej zwłoki. Podejrzanym jest mieszkaniec osiedla, który w przeszłości zaczepiał ofiarę.

"Malanowski i partnerzy"

odc.495 Kornelia Mielcarz twierdzi, że od kilku tygodni jest śledzona i boi się o swoje życie. Tomek i Bronisław rozpoczynają dochodzenie. Następnego dnia kurier przywozi Kornelii tajemniczą przesyłkę. Zawiera ona bombę.

odc.496 Alicja Stefanek traci przytomność i trafia do szpitala. Okazuje się, że dziewczyna potrzebuje natychmiastowego przeszczepu nerki. Detektywi poszukują jej biologicznego ojca.

odc.497 Katarzyna Radlińska prosi Malanowskiego, by odnalazł jej syna, zanim zrobią to gangsterzy. Niestety, nie jest w stanie udzielić mu żadnych wskazówek w sprawie miejsca jego pobytu.

odc.498 Kuzynka Magdy, Iga Szymanek, znika tuż przed swoim ślubem. Sprzątająca zakrystię kościoła kobieta wyznaje, że niedawno była świadkiem kłótni dziewczyny z młodym mężczyzną.

"Trudne sprawy"

odc.267 Rafał traci pracę. Jego żona zatrudnia się w chińskim barze, by zarobić na utrzymanie dzieci. Wkrótce dowiaduje się, że mąż zdradza ją z byłą sekretarką.

odc.268 Ratajczakowie są w stałym konflikcie ze swoją sąsiadką Hanną Czarnecką. Po serii przykrych incydentów z jej udziałem małżonkowie udają się do sądu.

odc.269 Andrzej Ogrodowicz jest zawiedziony, że nie może spełnić marzeń swojej żony Anity i córki Olimpii o życiu w luksusie. Niebawem dopuszcza się fałszerstwa.

odc.270 Julia rzuca szkołę tuż przed maturą. Nastolatka podejmuje kolejne prace, z których jest szybko zwalniana. Jej pomysły na życie są coraz bardziej kuriozalne.

"Dlaczego ja?"

odc.373 Robert od półtora roku jest w związku z Martą. Nie ma jednak pewności co do swoich uczuć. Ciągle nie może bowiem zapomnieć o byłej dziewczynie.

odc.374 Tomek Dawidziak wskutek wypadku traci pamięć. Dowiaduje się, że przed tragicznym zdarzeniem źle traktował bliskich. Chce wszystko naprawić.

odc.375 Anna bez zapowiedzi wyjeżdża, zostawiając w domu męża i dzieci. Gdy wraca, zaczyna się dziwnie zachowywać. Jej rodzina jest tym zmartwiona.

odc.376 Ewelina bardzo chce mieć dziecko. Niestety, córka z poprzedniego związku jej partnera wprowadza się do nich. Przez to para nie ma w ogóle prywatności.

"Ukryta prawda"

odc.137 Magda i Dorota pragną mieć dziecko. Zawierają układ z dwoma gejami. Gdy Dorota zachodzi w ciążę, w związkach obu par pojawiają się konflikty.

odc.138 Pracująca w korporacji Ewelina popada w alkoholizm. Jej mąż wyprowadza się z domu, zabierając ze sobą dziecko. Kobieta chce odzyskać rodzinę.

odc.139 Po śmierci męża Aneta popadła w kłopoty finansowe. Załamana, coraz częściej pije alkohol. Wkrótce za kradzież w miejscu pracy zostaje zwolniona.

odc.140 16-letnia Kamila zachodzi w ciążę. Bierze ślub z 22-letnim Patrykiem - ojcem dziecka. Po roku matka Kamili zauważa, że zięć znęca się nad żoną i synem.


Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: seriale | Na dobre i na złe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje